Angielski dla dzieci i młodzieży - Rzeszów

Helen Doron English Rzeszów Centrum
ul. Mickiewicza 19
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Rzeszów Drabinianka
ul. Grabskiego 8/4
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Rzeszów Projektant
ul. Dukielska 2
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Rzeszów

Kursy Helen Doron od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wysoki poziom nauczania oraz świetne efekty doceniane są przez rodziców dzieci i młodzieży w wielu różnych krajach. W Polsce znajduje się wiele ośrodków kształcących tą metodą. W dużych miastach funkcjonują centra nauczania zlokalizowane w różnych dzielnicach. Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie to jeden z takich ośrodków. Oferuje on kursy dla dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Dzięki temu nauczanie dostosowane jest do rozwoju dziecka oraz tempa w jakim prowadzone powinny być zajęcia. Rodzaj aktywności wspieranych podczas kursu również uwzględnia wiek uczniów. W ten sposób dzieci mając warunki, które sprzyjają szybkiemu przyswajaniu języka obcego chętnie się go uczą. W najmłodszych grupach rodzice uczestniczą z dzieckiem w zajęciach, między innymi po to, by zapewniony był jak największy komfort maluszków. Angielski dla dzieci w Rzeszowie to szeroki wachlarz kursów dla osób w wieku od 0 do 19 lat.

Szkoła językowa Rzeszów

Centra Helen Doron w Polsce mają w swojej ofercie szkolenia językowe skierowane dla dzieci i młodzieży. Zarówno dzieci, jak i młodzież chętnie uczestniczą w tych kursach. Główną zaletą zajęć, w których wykorzystywana jest metoda Helen Doron, jest to, że lekcje prowadzone są w sposób przyjemny i prosty. Kursy wyglądają zupełnie inaczej niż w tradycyjnej szkole podstawowej czy średniej. Zamiast typowej nauki słówek poprzez próby zapamiętywania ich po lekcjach, uczniowie słuchają ciekawych dialogów i rozwiązują ćwiczenia w podręcznikach, tak aby w naturalny sposób przyswoić słownictwo, wymowę i gramatykę. Dzięki temu zajęcia nie kojarzą się z przykrym obowiązkiem, ale są przyjemnie spędzonym czasem w towarzystwie osób w podobnym wieku. Nowe znajomości oraz skuteczna nauka języka angielskiego to argumenty, które przemawiają za tym, by sięgnąć po kursy Helen Doron. Dzięki tej metodzie dzieci i młodzież chętnie uczą się języków obcych i są otwarte na świat.

Helen Doron Rzeszów

Aktualnie w Polsce rodzice mogą wybierać kursy dla swoich dzieci w wielu różnych ośrodkach kształcących pod kątem językowym. Jednym z ośrodków, szczególnie wyróżniających się wśród pozostałych jest szkoła Helen Doron oferująca między innym angielski dla młodzieży w Rzeszowie. To co sprawia, że na tle innych jest ona wyjątkowa, to autorska technika nauczania młodych ludzi wykorzystująca ich naturalną zdolność do przyswajania języków – ojczystego i obcych. Oprócz kursów trwających w trakcie roku szkolnego, uczniowie mogą kontynuować naukę również na wakacjach poprzez udział w półkoloniach. Kursy wakacyjne to szereg interesujących zajęć i aktywności prowadzonych w języki angielskim. Oprócz wycieczek, dzieci i młodzież prowadzą ciekawe rozmowy na różne przygotowane wcześniej zagadnienia, gotują, tańczą, śpiewają czy przygotowują prace plastyczne. Przygotowywane są również dodatkowe aktywności tj. np. praca w ciemni fotograficznej. Wszystkie te aktywności służą poznawaniu słownictwa i umiejętności porozumiewania się na różne tematy.