Angielski dla dzieci i młodzieży Rzeszów Drabinianka - Helen Doron

733 908 906
ul. Grabskiego 8/4, Rzeszów

O nas

Nasze Centrum przy ulicy Grabskiego  działa w Rzeszowie już od 2015 roku.
Jesteśmy jednym z trzech licencjonowanych centrów metody Helen Doron w Rzeszowie, gdzie z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego pozostając niekwestionowanym liderem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1240 4751 1111 00106515 0880
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.05.2023 Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024.
Dla Nowych i obecnych uczniów.
Zapisy i wszelkie informacje dostępne są w sekretariatach szkoły.

01.05.2023 Majówka !

Przerwa Majówka :)
Od 1-3 maja to dni wolne od zajęć!
Na zajęcia wracamy w czwartek 4 maja.
Udanej Majówki!!!

05.04.2023 Przerwa Wielkanocna

Przerwa świąteczna od czwartku 6 kwietnia do wtorku 11 kwietnia.
Na zajęcia wracamy w środę 12 kwietnia.
Życzymy wszystkim spokojnych Świąt. 🐥 🐰

Egzaminy Cambridge

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced. Prowadzone są one dla wszystkich chętnych uczniów chcących podnieść swój poziom języka angielskiego i potwierdzić swoje osiągnięcia przez oficjalny egzamin.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Grabskiego 8/4, Rzeszów

    Angielski dla dzieci Rzeszów-Drabinianka

    Czas, spędzony na doskonałej zabawie w przyjaznym gronie jest dla dziecka inspirującą frajdą. Jeżeli takie chwile można połączyć z poszerzaniem wiedzy i zdolności interpersonalnych, najmłodsi korzystają podwójnie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie-Drabiniance jest miejscem, w którym nauka spotyka się z energią, zabawą, radością, muzyką i kreatywnością. Oferujemy zajęcia dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków oraz młodszych i starszych dzieci szkolnych. Jesteśmy lokalnym liderem nauki języka angielskiego w Rzeszowie.

    Efektywna nauka angielskiego dla dzieci Rzeszów-Drabinianka

    Dzieci, uwielbiające zabawę mogą uczyć się poprzez sprawdzoną metodę, opracowaną na gruncie japońskiego sposobu poznawania dźwięków. Tak, to ma ze sobą wiele wspólnego. Efektywna nauka możliwa jest dzięki zapamiętywaniu słów, z którymi dziecko osłuchuje się podczas zajęć i korzystania z nowoczesnej aplikacji utrwalającej Kangi Club. Metoda Helen Doron w Rzeszowie-Drabiniance wykazuje ogromną skuteczność, a nasza kadra dba o najwyższy poziom edukacji przez zabawę. Angielski dla dzieci w Rzeszowie-Drabiniance to edukacja, która cieszy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Rzeszowie dostępna tutaj.