Angielski dla dzieci i młodzieży Rzeszów Drabinianka - Helen Doron

733 908 906
ul. Grabskiego 8/4, Rzeszów

O nas

Nasze Centrum przy ulicy Grabskiego  działa w Rzeszowie już od 2015 roku.
Jesteśmy jednym z trzech licencjonowanych centrów metody Helen Doron w Rzeszowie, gdzie z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego pozostając niekwestionowanym liderem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1240 4751 1111 00106515 0880

Newsy

28.05.2022 Zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023.
Zachęcamy do zrobienia do 10 czerwca przedpłaty

01.05.2022 Majówka

Od 1 do 3 maja trwa weekend Majowy.
Zapraszamy na zajęcia od 4 maja.

13.04.2022 Egzaminy Cambridge

Już w najbliższą sobotę 04 czerwca Nasi uczniowie przystępują do Egzaminu Cambridge
Wszystkim życzymy powodzenia!!!

Egzaminy Cambridge

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced. Prowadzone są one dla wszystkich chętnych uczniów chcących podnieść swój poziom języka angielskiego i potwierdzić swoje osiągnięcia przez oficjalny egzamin.

Porozmawiajmy

ul. Grabskiego 8/4, Rzeszów

  Angielski dla dzieci Rzeszów-Drabinianka

  Czas, spędzony na doskonałej zabawie w przyjaznym gronie jest dla dziecka inspirującą frajdą. Jeżeli takie chwile można połączyć z poszerzaniem wiedzy i zdolności interpersonalnych, najmłodsi korzystają podwójnie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie-Drabiniance jest miejscem, w którym nauka spotyka się z energią, zabawą, radością, muzyką i kreatywnością. Oferujemy zajęcia dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków oraz młodszych i starszych dzieci szkolnych. Jesteśmy lokalnym liderem nauki języka angielskiego w Rzeszowie.

  Efektywna nauka angielskiego dla dzieci Rzeszów-Drabinianka

  Dzieci, uwielbiające zabawę mogą uczyć się poprzez sprawdzoną metodę, opracowaną na gruncie japońskiego sposobu poznawania dźwięków. Tak, to ma ze sobą wiele wspólnego. Efektywna nauka możliwa jest dzięki zapamiętywaniu słów, z którymi dziecko osłuchuje się podczas zajęć i korzystania z nowoczesnej aplikacji utrwalającej Kangi Club. Metoda Helen Doron w Rzeszowie-Drabiniance wykazuje ogromną skuteczność, a nasza kadra dba o najwyższy poziom edukacji przez zabawę. Angielski dla dzieci w Rzeszowie-Drabiniance to edukacja, która cieszy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Rzeszowie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem