Angielski dla dzieci i młodzieży Skarżysko Kamienna - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Rejowska 47, 26-110 Skarżysko Kamienna

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skarżysko

  Zabawa w naukę czy nauka przez zabawę? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Skarżysku jest miejscem, w którym nie ma nudy, a edukacja równa jest zabawie w odkrywanie niezgłębionych dziedzin. Angielski może stać się naturalnie rozumianym i stosowanym drugim językiem, zaraz po ojczystym. Jako lider branży ESL (English as a Second Language) jesteśmy dumnymi propagatorami metody, powstałej już ponad trzydzieści lat temu. Sprawdzona metoda Helen Doron w Skarżysku jest zabawą w muzykę języka. Dzieci osłuchują się, rozumieją, naśladują i używają słów.

  Szkoła językowa Skarżysko

  Nowocześnie i skutecznie, a przy tym z odpowiednim podejściem do dzieci najmłodszych (0-3 lata) metoda, którą stosujemy łączy się z użyciem naszych, autorskich narzędzi. Aplikacje dla dzieci i nastolatków oraz gry multimedialne wyposażono w atrakcyjny wygląd i sprawne działanie. Oferujemy doświadczoną kadrę i możliwość rozwoju osobistego. Zaufaj trzem milionom słuchaczy, którzy skorzystali z naszych zajęć w placówkach, rozsianych po pięciu kontynentach.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem