Angielski dla dzieci i młodzieży Skarżysko Kamienna - Helen Doron

533 583 239
ul. Rejowska 47, 26-110 Skarżysko Kamienna

O nas

Helen Doron Skarżysko-Kamienna należy do największej sieci szkół językowych w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia metodą naturalną, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze atuty to małe grupy, zajęcia wyłącznie w języku angielskim, sprawdzona metoda (ponad 35 lat doświadczenia) oraz wykwalifikowani lektorzySzukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? Zapraszamy do nas! 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 złotych.
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.03.2023 ZIELONY TYDZIEŃ

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów w dniach 20.03-24.03 do udziału w zielonym tygodniu. W marcu obchodzimy St Patrick's Day- święto patrona Irlandii. Na zajęciach bądźcie ubrani na ZIELONO- a odkryjecie wiele sekretów tego kraju! Wspólnie odnajdziemy prawdziwe złoto!

05.02.2023 ZAPISY NA SEMESTR ZIMOWY

Rozpoczynamy zapisy zimowe!
Przyjdź i zobacz nasze zajęcia Helen Doron- jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do szkoły gdzie nauka angielskiego to czysta przyjemność ZAPRASZAMY!
tel. 533-583-239

19.12.2022 OZDOBA CHOINKOWA

Konkurs na OZDOBĘ CHOINKOWĄ został rozstrzygnięty.
Zwycięzcami są:
1 miejsce Julia T. z kursu MFwF
2 miejsce Lenka B. z kursu PWA
3 miejsce Basia z kursu MFwF
Ogromne gratulacje dla zwycięzców!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej placówce przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

Oferowane przez nas kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+, dzięki czemu wielu naszym uczniom w wieku 13-14 lat udaje się zdać na wysokim poziomie egzamin odpowiadający maturze z języka angielskiego!

Ćwiczymy wszystkie obszary kompetencji językowych: mówienie, pisanie, czytanie, gramatykę ,reagowanie językowe. Nasze zajęcia zachęcają do swobodnej komunikacji w języku angielskim!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rejowska 47, 26-110 Skarżysko Kamienna

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skarżysko

    Zabawa w naukę czy nauka przez zabawę? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Skarżysku jest miejscem, w którym nie ma nudy, a edukacja równa jest zabawie w odkrywanie niezgłębionych dziedzin. Angielski może stać się naturalnie rozumianym i stosowanym drugim językiem, zaraz po ojczystym. Jesteśmy dumnymi propagatorami metody, powstałej już ponad trzydzieści lat temu. Sprawdzona metoda Helen Doron w Skarżysku jest zabawą w muzykę języka. Dzieci osłuchują się, rozumieją, naśladują i używają słów.

    Szkoła językowa Skarżysko

    Nowocześnie i skutecznie, a przy tym z odpowiednim podejściem do dzieci najmłodszych (0-3 lata) metoda, którą stosujemy łączy się z użyciem naszych, autorskich narzędzi. Aplikacje dla dzieci i nastolatków oraz gry multimedialne wyposażono w atrakcyjny wygląd i sprawne działanie. Oferujemy doświadczoną kadrę i możliwość rozwoju osobistego. Zaufaj trzem milionom słuchaczy, którzy skorzystali z naszych zajęć w placówkach, rozsianych po pięciu kontynentach.