Angielski dla dzieci i młodzieży Skarżysko Kamienna - Helen Doron

533 583 239
ul. Rejowska 47, 26-110 Skarżysko Kamienna

O nas

Helen Doron Skarżysko-Kamienna należy do największej sieci szkół językowych w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia metodą naturalną, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze atuty to małe grupy, zajęcia wyłącznie w języku angielskim, sprawdzona metoda (ponad 35 lat doświadczenia) oraz wykwalifikowani lektorzySzukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? Zapraszamy do nas! 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 złotych.
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

10.11.2022 ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szukasz szkoły językowej dla swojego dziecka? Zapraszamy do Helen Doron Skarżysko-Kamienna. Zadzwoń i umów dziecko na bezpłatną lekcję pokazową tel.: 533 583 239

09.05.2022 MOVIE NIGHT

Zapraszamy uczniów grup Alphaboat , PWA wraz z przyjaciółmi na wieczór filmowy w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron.
W planie: film anglojęzyczny, pizza, escape room oraz aukcja!
Już 21.02.2022 (sobota) godzina 17:30.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej placówce przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

Oferowane przez nas kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+, dzięki czemu wielu naszym uczniom w wieku 13-14 lat udaje się zdać na wysokim poziomie egzamin odpowiadający maturze z języka angielskiego!

Ćwiczymy wszystkie obszary kompetencji językowych: mówienie, pisanie, czytanie, gramatykę ,reagowanie językowe. Nasze zajęcia zachęcają do swobodnej komunikacji w języku angielskim!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rejowska 47, 26-110 Skarżysko Kamienna

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skarżysko

    Zabawa w naukę czy nauka przez zabawę? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Skarżysku jest miejscem, w którym nie ma nudy, a edukacja równa jest zabawie w odkrywanie niezgłębionych dziedzin. Angielski może stać się naturalnie rozumianym i stosowanym drugim językiem, zaraz po ojczystym. Jesteśmy dumnymi propagatorami metody, powstałej już ponad trzydzieści lat temu. Sprawdzona metoda Helen Doron w Skarżysku jest zabawą w muzykę języka. Dzieci osłuchują się, rozumieją, naśladują i używają słów.

    Szkoła językowa Skarżysko

    Nowocześnie i skutecznie, a przy tym z odpowiednim podejściem do dzieci najmłodszych (0-3 lata) metoda, którą stosujemy łączy się z użyciem naszych, autorskich narzędzi. Aplikacje dla dzieci i nastolatków oraz gry multimedialne wyposażono w atrakcyjny wygląd i sprawne działanie. Oferujemy doświadczoną kadrę i możliwość rozwoju osobistego. Zaufaj trzem milionom słuchaczy, którzy skorzystali z naszych zajęć w placówkach, rozsianych po pięciu kontynentach.