Angielski dla dzieci i młodzieży Skawina - Helen Doron Skontaktuj się z nami
3.01.2022

KOLONIA JĘZYKOWA 6-11 LAT

Za oknem plucha, a w głowie WAKACJE, SŁOŃCE, PRZYJACIELE I NIEZAPOMNIANA PRZYGODA❗ My już wiemy gdzie jedziemy na wakacje ❗❗❗Dołączysz ❓❓

Dokąd ❓

Ośrodek Wypoczynkowy Szekla w Stroniu Śląskim Pensjonat położony jest w pięknej okolicy Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika, w bliskiej odległości od najważniejszych atrakcji Kotliny Kłodzkiej. Znajdują się tam liczne szlaki turystyczne, kąpielisko w Starej Murawie, Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Złota i wiele innych niezwykłych miejsc. Jednym słowem – piękna lokalizacja, świeże powietrze, bezpośredni kontakt z naturą i moc atrakcji sprawią, że czas spędzony na koloni będzie pełen wrażeń i radości. Pensjonat jest komfortowo wyposażonym ośrodkiem z pokojami posiadającymi pełny węzeł sanitarny. Posiada sale do prowadzenia zajęć warsztatowych i integracyjnych a na zewnątrz plac zabaw i boisko do gier i rekreacji sportowej.

❓Kiedy ❓

02-09.07.2022

❓Dlaczego warto ❓

Każda kolonia to czas rekreacji, odkrywania własnych pasji i nawiązywania nowych przyjaźni. Dodatkowo nasze kolonie nastawione są na praktykę języka angielskiego w formie interakcji, gier, konkursów, zabaw edukacyjnych, tak aby mózg dziecka nigdy nie nudził się podczas nauki. Pokazujemy jak wydobyć z siebie ukryte talenty,oraz nieznane dotąd pokłady kreatywności.

❓Z kim jedziemy ❓

Podczas obozu uczestnikom towarzyszyć będzie jak zwykle nasza znakomita kadra, składająca się z doświadczonych lektorów języka angielskiego w tym min. dwóch Native Speakerów, animatorów i trenerów. Największym atutem naszej kadry jest pasja nauczania, głowa pełna pomysłów, pozytywna energia, cierpliwość i otwartość na potrzeby dzieci oraz odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

❓Jaki koszt ❓

2450 PLN – cena regularna obozu W CENIE: Nocleg w pokojach z łazienkami + wyżywienie (3 posiłki dziennie) Wychowawcy i kadra animatorska Lektorzy języka angielskiego Native Speakerzy Dostęp do opieki medycznej Dwie wycieczki wraz z opieką przewodników i biletami wstępu ( odwiedzimy Błędne Skały oraz Kopalnię Złota) Wejście do Parku Linowego oraz nad zalew w Starej Murawie Realizacja pełnego programu Transport Ubezpieczenie NNW (15 000PLN)

❓Jak będziemy spędzać czas ❓

JĘZYK ANGIELSKINajskuteczniej nasz mózg zapamiętuje, kiedy ciało się śmieje 🙂 Dlatego uczymy języka przez zabawę, ruch i interakcję, nie inaczej będzie codziennie podczas:

➡ 2 godziny dziennie lekcji pełnych ćwiczeń na komunikację również w postaci gier, quizów i konkursów w plenerze – czyli absolutnie nie kojarzące się dzieciom z tradycyjną nauką,

➡ Codzienne konwersacje z obecnymi na wyjeździe Native Speaker’ami (nasi obcojęzyczni nauczy-ciele posiadający kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi w tym wieku) .

➡ Angielski będzie nam towarzyszył w każdej dodatkowej chwili, podczas część warsztatów, wycie-czek, spotkań z gośćmi. W sumie 30 godzin języka pełnych pozytywnej energii, wyzwań oraz śmiechu w niezapomnianej, pełnej przygód atmosferze.

WARSZTATY i AKTYWNOŚCI SPORTOWEPodczas codziennych warsztatów rozwijać będziemy pasje, zainteresowania dzieci oraz budo-wać ich relacje koleżeńskie. Dlatego codziennie prowadzić będziemy:

➡ Warsztaty edukacyjne, artystyczne i survivalowe – realizowane w części w j.angielskim:

➡ Survival + pierwsza pomoc

➡ Warsztaty kulinarne

➡ Instalacja przestrzenna

➡ Transformacje fotograficzne

➡ Pokaz chemii laboratoryjnej

Zajęcia sportowe i rekreacyjne – ruch to naturalna potrzeba każdego dziecka, dlatego bardzo dużo czasu spędzać będziemy na świeżym powietrzu:

➡ Capoeira

➡ Gra terenowa/podchody

➡ Konkursy i Turniej sportowy

➡ Park linowy

➡ Gimnastyka poranna 😉 Zapraszamy do rezerwowania miejsc

Porozmawiajmy

ul. Bukowska 12E/1, 32-050 Skawina

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem