Dziękujemy za tak liczny udział w warsztatach.
Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć, poniżej zapraszamy do obejrzenia pełnej foto relacji na facebook`u.






Zapraszamy na bezpłatne warsztaty tworzenia palm wielkanocnych, które dają niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do świąt Wielkiej Nocy i stworzenia idealnej dekoracji.
Zajęcia poprowadzi Pani Barbara Sroczyńska z Zespołu Obrzędowego „Lasowiaczki” z Baranowa Sandomierskiego.
Warsztaty zmuszają uczestników do artystycznego spojrzenia na świat, przez co rozwijają zdolności plastyczne i manualne.

Warsztaty z lasowiczkami 2025 – wycinanka lasowiacka ![]()
![]()
FINAŁ! ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i mnóstwo kreatywnej energii!
Podczas warsztatów poznaliśmy historię i techniki tradycyjnej wycinanki lasowiackiej, a efekty Waszej pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!
Wasze wycinanki zachwycają precyzją i pomysłowością – to dowód na to, że ta piękna tradycja wciąż żyje i inspiruje kolejne pokolenia. ![]()

















