Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Mikołowska 268, 43-100 Tychy

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tychy-Wilkowyje

  Angielski dla dzieci w Tychach-Wilkowyjach prowadzony jest przez nauczycieli, dla których edukacja najmłodszych jest pasją. Dzięki nim, przetestowanej przez 3 miliony uczniów metodzie oraz nowoczesnym narzędziom nauka jest skuteczna i przyjemna. U nas dzieci uczą się chętnie, bo przyswajają wiedzę przez zabawę. Metoda Helen Doron w Tychach-Wilkowyjach opiera się o zabawę, muzykę i utrwalanie dźwięków, poznanych w trakcie interakcji w grupie oraz słuchania muzyki. Początek ma ona w technice nauki gry na instrumentach muzycznych.

  Szkoła językowa Tychy-Wilkowyje

  Dzięki metodzie Helen Doron możemy uczyć już najmłodsze dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Jesteśmy nastawieni na sukces Twojego dziecka, tak jak Ty. Szkoła angielskiego dla dzieci w Tychach-Wilkowyjach to miejsce, w którym angielski może stać się naturalnie używanym, drugim językiem. Jako lider w branży ESL (English as a Second Language) stosujemy nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacje i gry dla dzieci. Młodzież podczas zajęć może rozwijać swoje zdolności dzięki kreatywnym zadaniom, realizowanym w grupach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Tychach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem