Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Helen Doron

532 673 079
ul. Mikołowska 268, 43-100 Tychy

O nas

Studio Helen Doron Tychy Wilkowyje jest placówką powstałą 2021 roku, gdzie miłość do dzieci łączy się z pasją nauczania. Jeśli obiektem Twoich poszukiwań jest język angielski dla dzieci lub młodzieży w przedziale wiekowym od 3.miesiąca do 19.roku życia, świetnie trafiłeś! Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach! Sprawdź łatwy dojazd z rejonów: Wilkowyje, Mąkołowiec, Koźlina, Gniotek, Czułów, Wartogłowiec, Stare Tychy. Z angielskim metodą Helen Doron przyszłość Twojego dziecka brzmi: Perfect!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 16105013991000009705309673
W naszej ofercie są również kursy wakacyjne dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych.

Kursy wakacyjne dedykowane dzieciom wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym to min:

Holiday Jump with Joey 1 rekomendowany dla dzieci w przedziale 6-9 lat,
Holiday Jump with Joey 2 rekomendowany dla dzieci w przedziale 6-9 lat, które uczestniczyły w kursach wakacyjnych,
Holiday Fun with Flupe 1 rekomendowany dla dzieci w przedziale 3-6 lat,
Holiday Fun with Flupe 2 rekomendowany dla dzieci w przedziale 3-6 lat, które uczestniczyły w kursach wakacyjnych,

Newsy

14.02.2022 Ferie zimowe 2022 -przerwa

Przypominamy, że ferie w naszym rejonie przypadają między 14 a 27 lutego, ale nie oznacza to końca nauki!
Dwutygodniowa przerwa w naszym Studio obowiązuje grupy młodzieżowe. Pozostali uczniowie odpoczywają między 21, a 27 lutego. Miłego wypoczynku!

07.02.2022 Love week czyli tydzień walentynkowy w Studio Helen Doron Tychy Wilkowyje

Między 14 a 28 lutego zachęcamy naszych kursantów do wspólnego świętowania Valentine's Day. Przebrania w kolorze czerwonym mile widziane ;)

31.01.2022 Nadal masz szansę dołączyć! Zostały wolne miejsca w grupach!

Trwa nabór zimowy, więc nadal możesz do nad dołączyć. Zostały ostatnie wolne miejsca w grupach dla:
*dzieci w wieku 0-2 lata
*przedszkolaków w wieku 3 lat
*przedszkolaków w wieku 4 i 5 lat
*dzieci wczesnoszkolnych
*młodzieży do 12 roku życia

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Oferowane przez nas kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+, dzięki czemu wielu naszym uczniom udaje się zdać egzaminy Cambridge na wysokim poziomie.

Porozmawiajmy

ul. Mikołowska 268, 43-100 Tychy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tychy-Wilkowyje

  Angielski dla dzieci w Tychach-Wilkowyjach prowadzony jest przez nauczycieli, dla których edukacja najmłodszych jest pasją. Dzięki nim, przetestowanej przez 3 miliony uczniów metodzie oraz nowoczesnym narzędziom nauka jest skuteczna i przyjemna. U nas dzieci uczą się chętnie, bo przyswajają wiedzę przez zabawę. Metoda Helen Doron w Tychach-Wilkowyjach opiera się o zabawę, muzykę i utrwalanie dźwięków, poznanych w trakcie interakcji w grupie oraz słuchania muzyki. Początek ma ona w technice nauki gry na instrumentach muzycznych.

  Szkoła językowa Tychy-Wilkowyje

  Dzięki metodzie Helen Doron możemy uczyć już najmłodsze dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Jesteśmy nastawieni na sukces Twojego dziecka, tak jak Ty. Szkoła angielskiego dla dzieci w Tychach-Wilkowyjach to miejsce, w którym angielski może stać się naturalnie używanym, drugim językiem. Stosujemy nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacje i gry dla dzieci. Młodzież podczas zajęć może rozwijać swoje zdolności dzięki kreatywnym zadaniom, realizowanym w grupach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Tychach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem