Angielski dla dzieci i młodzieży - Tychy

Helen Doron English Tychy
ul. Kopernika 3
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Tychy Wilkowyje
ul. Mikołowska 268
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Tychy

Interesujące kursy prowadzone dla dzieci i młodzieży oferuje szkoła języka angielskiego w Tychach. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Każda z nich liczy od 4 do maksymalnie 8 uczniów. Dzięki temu uczniowie mają możliwość aktywnie uczestniczyć w lekcji, a nauczyciel ma możliwość poświęcenia uwagi każdemu z nich. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych dzieci, które potrzebują wyjątkowego podejścia. Dlatego też najmłodsze dzieci spędzają czas na kursach Helen Doron z rodzicami, którzy wspierają maluchy i sprawiają, że czują się one bezpiecznie. Starsze dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach bez rodziców, natomiast nadal nauczyciele robią wszystko, by dzieci uczyły się w komfortowych warunkach i by przyswajały język angielski skutecznie i szybko. Aktywności zorganizowane na kursach Helen Doron sprawiają, że uczniowie nie nudzą się i chętnie uczestniczą w lekcjach. Przy czym należy pamiętać, że nie są to tradycyjne lekcje jakie znamy z zajęć prowadzonych w szkole.

Szkoła językowa Tychy

Szkoła językowa w Tychach oprócz kursów skierowanych dla dzieci, ma w swojej ofercie również zajęcia dedykowane nastolatkom. Angielski dla dzieci w Tychach prowadzony jest w taki sposób, by uwzględniać umiejętności uczniów w zależności od ich wieku. Stąd też ciekawie prowadzone kursy takie jak „Fun with Flupe” czy „It’s a Baby Dragon” to doskonały sposób nauki dla najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Okazuje się, że metoda Helen Doron świetnie sprawdza się wśród maluszków, które naturalnie przyswajają wymowę i słownictwo w języku obcym. Proces przebiega analogicznie jak w przypadku nauki języka ojczystego. Ciekawe postaci i wesołe piosenki dodatkowo wzmacniają zapamiętywanie słów w języku angielskim. W Tychach znajduje się kilka szkół prowadzących zajęcia tą metodą. Rodzice mogą więc wybrać najbardziej dogodną lokalizację i zajęcia, które będą odpowiadały ich dzieciom. Zapraszamy więc do kontaktu ze szkołą i zapoznania się z aktualną ofertą.

Helen Doron Tychy

Oferta kursów w Tychach to nie tylko zajęcia w języku angielskim dla najmłodszych. Szkoła Helen Doron to również miejsce przyjazne nastolatkom. Angielski dla młodzieży w Tychach to regularne zajęcia w kilkuosobowych grupach, w których prowadzone są interesujące konwersacje. Spotkania z rówieśnikami, rozmowy na wiele tematów, jak również program przygotowujący uczniów do egzaminów językowych to oferta godna uwagi. Szkoła w Tychach prowadzi egzaminy na różnych poziomach: od Young Lerners (YLE) po First Certificate for Schools (FCE). Duży nacisk kładziony jest na poprawną wymowę, gramatykę oraz bogaty zasób słów. Dodatkowo każdy uczeń może skorzystać z aplikacji na telefon, w których znajdzie ciekawe gry i zadania utrwalające słownictwo. Ponadto liczne zajęcia dodatkowe, warsztaty oraz kursy wakacyjnego są okazją do doskonalenia umiejętności językowych w miłym towarzystwie. Dużo zabawy i szybkie przyswajanie języka angielskiego to charakterystyczne elementy szkoły Helen Doron.