Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Helen Doron

505 931 179
ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

O nas

Angielski dla Dzieci Tychy

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeżeli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków  w Tychach

Teen English College zaprasza na angielski dla młodzieży od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 57 1140 2004 0000 3102 5086 5829
Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Tychach

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.03.2023 Warsztaty dla nastolatków "Klucz do mózgu - uczę się, bo ... lubię!"

Drodzy Rodzice,
Już 19 marca w naszym Teen English College odbędą się warsztaty dla młodzieży "Klucz do mózgu". Poprowadzi je Justyna Frankiewicz-Popiołek-międzynarodowy trener metody Helen Doron. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sekretariatu: 536 001 187. Liczba miejsc ograniczona!

21.02.2023 Próbny Egzamin Cambridge English w szkole angielskiego Helen Doron Tychy

Drodzy Rodzice! Już w tę niedzielę nasi uczniowie przystąpią do Egzaminów próbnych Cambridge English.
Trzymajcie kciuki 🙂
Chcielibyście zdawać taki egzamin w naszej szkole? Zapraszamy do naszej szkoły :)

10.02.2023 Słuchajmy nagrań do kursu

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością 🙂
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Tychach w 2023r.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tychy-Centrum

    Skuteczna nauka angielskiego w przyjaznej atmosferze? Wybierz szkołę, w której zabawa to sposób na poznawanie języka obcego. Dziecko, które osłuchuje się z dźwiękami, zapamiętuje je, z łatwością nabywa umiejętności stosowania go w codziennych sytuacjach. Angielski dla dzieci w Tychach-Centrum realizowany jest w postaci niezwykłych zajęć, podczas których nie brakuje śmiechu, tańca, śpiewu oraz przyjaznych interakcji w grupach rówieśniczych.

    Szkoła językowa Tychy-Centrum

    Jako lider nauki języka angielskiego w Tychach, nasza szkoła angielskiego dla dzieci oferuje naukę przy pomocy atrakcyjnych dla dzieci narzędzi multimedialnych. Nasze aplikacje są bardzo lubiane i doskonale utrwalają słówka po zajęciach. Jak osiągamy tak doskonałe efekty? Metoda Helen Doron w Tychach-Centrum to sposób, który od ponad trzydziestu lat zaskakuje skutecznością. W nauce dźwięków, zabawie muzyką i angielskim słownictwem pojawia się naturalna zdolność dziecka do przyswajania i używania języka obcego. W ten sposób angielski staje się świadomie używanym, drugim językiem. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca do 19 lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Tychach dostępna tutaj.