Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Helen Doron

505 931 179
ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

O nas

Angielski dla Dzieci Tychy

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeżeli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków Tychy

Teen English College zaprasza na angielski dla młodzieży od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 57 1140 2004 0000 3102 5086 5829
Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Tychach

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Newsy

14.06.2022 Przerwa czerwcowa i konkurs

Drodzy Rodzice!
Przypominamy, że w dniach 16.06 - 18.06 zajęcia nie odbywają się.
Ze względu na duże zainteresowanie 😎 wydłużamy termin składania prac plastycznych w temacie " Ja i postacie Helen Doron na wakacjach" do 25 czerwca.

07.06.2022 Wcześniejszy zapis to wiele korzyści!

Drodzy Rodzice! Przypominamy o przedłużeniu umowy na nowy rok szkolny 2022/2023.
Dzięki zapisowi do 30 czerwca zyskacie:
👍 gwarancję miejsca w naszej szkole,
👍 niższą ratę,
👍 zniżkę kontynuacyjną
Szczegóły w naszym sekretariacie 🙂

01.06.2022 Zapisy do szkoły angielskiego w Tychach na nowy rok szkolny 2022/23

Rozpoczynamy zapisy w naszej szkole angielskiego na zajęcia dla dzieci i młodzieży Helen Doron Tychy, na nowy rok szkolny 2022/23. Zadzwoń: 505 931 179 i zapisz na angielski swoje dziecko.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Tychach w czerwcu 2022r.

Porozmawiajmy

ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tychy-Centrum

  Skuteczna nauka angielskiego w przyjaznej atmosferze? Wybierz szkołę, w której zabawa to sposób na poznawanie języka obcego. Dziecko, które osłuchuje się z dźwiękami, zapamiętuje je, z łatwością nabywa umiejętności stosowania go w codziennych sytuacjach. Angielski dla dzieci w Tychach-Centrum realizowany jest w postaci niezwykłych zajęć, podczas których nie brakuje śmiechu, tańca, śpiewu oraz przyjaznych interakcji w grupach rówieśniczych.

  Szkoła językowa Tychy-Centrum

  Jako lider nauki języka angielskiego w Tychach, nasza szkoła angielskiego dla dzieci oferuje naukę przy pomocy atrakcyjnych dla dzieci narzędzi multimedialnych. Nasze aplikacje są bardzo lubiane i doskonale utrwalają słówka po zajęciach. Jak osiągamy tak doskonałe efekty? Metoda Helen Doron w Tychach-Centrum to sposób, który od ponad trzydziestu lat zaskakuje skutecznością. W nauce dźwięków, zabawie muzyką i angielskim słownictwem pojawia się naturalna zdolność dziecka do przyswajania i używania języka obcego. W ten sposób angielski staje się świadomie używanym, drugim językiem. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca do 19 lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Tychach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem