Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Helen Doron

505 931 179
ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

O nas

Angielski i hiszpański  dla dzieci i młodzieży w Tychach

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w j. angielskim.

Jeżeli interesuje Cię kurs angielskiego i hiszpańskiego w Tychach dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na ul. Kopernika 3.

Teen English College przy ul. Żwakowskiej 13b zaprasza na angielski dla młodzieży od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy A2 do B2+ przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 57 1140 2004 0000 3102 5086 5829
Oferta Oferta
Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Tychach

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.04.2024 Zapisy do językowej szkoły dla dzieci w Tychach

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Wkrótce wakacje, a po wakacjach gorączka zapisów na zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nie zwlekaj z tym do września. Przyjdź do naszej szkoły językowej w Tychach już dzisiaj, zobacz jak uczymy dzieci angielskiego i hiszpańskiego. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.

Zadzwoń:tel. 505 931 179

01.03.2024 Egzaminy próbne Cambridge English

Już 16 marca w naszej szkole angielskiego w Tychach odbędzie się egzamin próbny Cambridge English. Zapraszamy naszych uczniów do zapisów w sekretariacie naszego Teen English College Tychy lub pod numerem telefonu: 536 001 187

05.01.2024 Program Ambasador szkoły Helen Doron w Tychach-nowe filmy uczestniczek programu

Na naszej stronie znajdziecie już kolejne filmiki naszych Ambasadorek: Alicji i Zuzi :)
Zapraszamy do obejrzenia :)

https://helendoron.pl/angielski-tychy/artykuly/program-ambasador-polecenia/

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Tychach w 2023r.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tychy-Centrum

    Skuteczna nauka angielskiego w przyjaznej atmosferze? Wybierz szkołę, w której zabawa to sposób na poznawanie języka obcego. Dziecko, które osłuchuje się z dźwiękami, zapamiętuje je, z łatwością nabywa umiejętności stosowania go w codziennych sytuacjach. Angielski dla dzieci w Tychach-Centrum realizowany jest w postaci niezwykłych zajęć, podczas których nie brakuje śmiechu, tańca, śpiewu oraz przyjaznych interakcji w grupach rówieśniczych.

    Szkoła językowa Tychy-Centrum

    Jako lider nauki języka angielskiego w Tychach, nasza szkoła angielskiego dla dzieci oferuje naukę przy pomocy atrakcyjnych dla dzieci narzędzi multimedialnych. Nasze aplikacje są bardzo lubiane i doskonale utrwalają słówka po zajęciach. Jak osiągamy tak doskonałe efekty? Metoda Helen Doron w Tychach-Centrum to sposób, który od ponad trzydziestu lat zaskakuje skutecznością. W nauce dźwięków, zabawie muzyką i angielskim słownictwem pojawia się naturalna zdolność dziecka do przyswajania i używania języka obcego – na tym polega właśnie angielski dla przedszkolaka w Tychach. W ten sposób angielski staje się świadomie używanym, drugim językiem. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca do 19 lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Tychach dostępna tutaj.