Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Bielany - Helen Doron

601 707 201
ul. Żbikowianka 9, 01-903 Warszawa

O nas

Szkoła językowa Helen Doron Warszawa Bielany prowadzi kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-15 lat. Mamy w ofercie 12 różnych kursów dla przedszkolaków oraz dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia w szkole Helen Doron w Warszawie na Bielanach prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską w małych 4-8 osobowych grupach.  😎 Obowiązują zapisy‼ ☎ 601 707 201 lub przez Formularz. 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: od 320 zł wraz z kompletem materiałów dydaktycznych Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 95 1910 1048 2261 5564 5595 0002
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.06.2024 🔹Bezpłatne lekcje pokazowe w czerwcu

Drodzy Rodzice,
👉 Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci w piątek 14 czerwca
🔹dzieci w wieku 3-4 lata godz. 16:30
🔹dzieci w wieku 5-6 lat godz. 17:15

22.04.2024 🔹Półkolonie Fun with English lato 2024

Lato to czas przygód, nowych znajomości i rozwoju. A co gdybyśmy połączyli te elementy z nauką języków obcych? Oto przed Wami nasza propozycja: półkolonie letnie z angielskim w naszej renomowanej szkole językowej Helen Doron Warszawa Bielany!

11.04.2024 🙋Szukamy lektorów angielskiego, darmowe szkolenie

Zostań nauczycielem w Helen Doron na Bielanach🙋 szkolenie w wakacje
✨Weź udział w wyjątkowym kształceniu dzieci! ✨
🔹Biegle posługujesz się językiem angielskim?
🔹Szukasz inspirującej, rozwijającej pracy?
🔹Kochasz pracę z dziećmi, rozumiesz je i szanujesz?
🔹Jesteś kreatywny, twórczy i komunikatywny?
Jeśli tak, to zapraszamy do złożenia CV! 😊

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

📄✏✏🖊🖊1 kwietnia 2023r odbyły się próbne egzaminy Cambridge: starters, movers, flyers, KET, PET. Dziękujemy za tak liczny udział.Trzymamy kciuki💪💪💪#bielany

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

tel. 601 707 201

ul. Żbikowianka 9, 01-903 Warszawa

Czynne poniedziałek-czwartek w godz. 15:00-19:00

sobota godz. 9:00-12:00

Masz pytania dotyczące zajęć w naszej szkole Helen Doron na Bielanach, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy. Prosimy wpisać rok urodzenia dziecka oraz/lub klasę, do której uczęszcza. 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Warszawa-Bielany

    Nauczanie metodą opracowaną przez Helen Doron na bazie obserwacji dzieci opiera się na połączeniu zabawy z nauką. Angielski dla dzieci w Warszawie – Bielany prowadzony jest w taki sposób, aby uczeń aktywnie uczestniczył w zajęciach. Nauczyciele prowadzący kursy z wykorzystaniem tej metody posiadają odpowiednie kwalifikacje. Dzięki temu młodzi ludzie skutecznie uczą się języka angielskiego, a nauka kojarzy im się z zabawą i przyjemnie spędzonym czasem.

    Szkoła językowa Warszawa-Bielany

    Metoda Helen Doron w Warszawie – Bielany wykorzystywana jest do nauki języka angielskiego. Widoczne efekty nauczania tą metodą sprawiły, że stała się ona popularna na całym świecie. Obecnie szkoły Helen Doron to ponad 1000 centrów nauczania i ponad 30 lat doświadczenia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Bielany posiada wykwalifikowaną kadrę, która z powodzeniem stosuje tę wyjątkową technikę nauczania języka obcego. Jednocześnie dzięki tej metodzie dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.