Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć w naszej szkole Helen Doron na Bielanach, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy. Prosimy wpisać datę urodzenia dziecka oraz/lub klasę, do której uczęszcza.

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Warszawa-Bielany

  Nauczanie metodą opracowaną przez Helen Doron na bazie obserwacji dzieci opiera się na połączeniu zabawy z nauką. Angielski dla dzieci w Warszawie – Bielany prowadzony jest w taki sposób, aby uczeń aktywnie uczestniczył w zajęciach. Nauczyciele prowadzący kursy z wykorzystaniem tej metody posiadają odpowiednie kwalifikacje. Dzięki temu młodzi ludzie skutecznie uczą się języka angielskiego, a nauka kojarzy im się z zabawą i przyjemnie spędzonym czasem.

  Szkoła językowa Warszawa-Bielany

  Metoda Helen Doron w Warszawie – Bielany wykorzystywana jest do nauki języka angielskiego. Widoczne efekty nauczania tą metodą sprawiły, że stała się ona popularna na całym świecie. Obecnie szkoły Helen Doron to ponad 1000 centrów nauczania i ponad 30 lat doświadczenia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Bielany posiada wykwalifikowaną kadrę, która z powodzeniem stosuje tę wyjątkową technikę nauczania języka obcego. Jednocześnie dzięki tej metodzie dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem