Angielski dla dzieci i młodzieży - Warszawa

Centrum Helen Doron English Warszawa – Bielany
ul. Żbikowianka 9
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa – Ursynów
ul. Koncertowa 6
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa – Ursynów – Natolin
ul. Na Uboczu 28/UB8
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa – Wesoła
ul. Jana Pawła II 82
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa – Wilanów
ul. Hlonda 2/77
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa – Wola
ul. Okopowa 56/56
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Bródno
ul. Łojewska 3
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Gocław- Grochów
ul. Grochowska 133/5
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Ochota
ul. Grójecka 77/25
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Saska Kępa
ul. Saska 9L
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Tarchomin- Białołęka
ul. Porajów 2
Napisz do nas Przejdź do witryny
Centrum Helen Doron English Warszawa- Żoliborz
ul. Anny German 3/U1
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Warszawa

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach odgrywa ogromne znaczenie. Oprócz oczywistych zalet tj. w przyszłości łatwiejsze nawiązywanie znajomości, jak również znacznie prostsze podróżowanie, nauka obcego języka to inwestycja w rozwój osobisty młodego człowieka – doskonały trening mózgu, lepsza koncentracja uwagi i większa kreatywność. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie pozwala na rozwijanie powyższych umiejętności oferując interesujące kursy dla dzieci i młodzieży. Szkoła Helen Doron opiera się na założeniu, że dzieci naturalnie przyswajają nowy język. Jednocześnie duży nacisk kładzie się na  naukę w formie zabawy czy konwersacji, tak aby w jak największym stopniu nabywanie wiedzy odbywało się w sposób analogiczny do sposobu w jakim człowiek uczy się języka ojczystego. Dzieci uczestniczą aktywnie w zajęciach, a w wolnym czasie słuchają dialogów bohaterów kursu oraz wesołych piosenek. Dodatkowo rysują, dekorują, śpiewają i tańczą utrwalając w ten sposób słownictwo.

Szkoła językowa Warszawa

Angielski dla dzieci w Warszawie to wspaniała przygoda – połączenie nauki i zabawy. Oprócz zajęć dla najmłodszych szkoła Helen Doron posiada również ofertę skierowaną dla dzieci starszych i młodzieży. Kursy dostosowane są do możliwości rozwojowych uczniów. Zajęcia przygotowywane są w taki sposób, by maksymalnie zaangażować dzieci do interesujących zadań. Metoda Helen Doron jest coraz bardziej popularna w Polsce. Centra Helen Doron zlokalizowane są w całym kraju, w tym kilka w Warszawie, dzięki temu rodzice i dzieci nie tracą czasu na dojazd. Dużym atutem kursów jest doskonale wyszkolona kadra. Nauczyciele szkoły Helen Doron uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, są ekspertami w obszarze nauki języka angielskiego, ponadto podchodzą do zajęć z pasją i z pełnym zaangażowaniem. To co wyróżnia tę formę nauki od innych to przede wszystkim nieszablonowe podejście do nauki, kreatywne zadania, naturalna metoda przyswajania słów i sporo zabawy.

Helen Doron Warszawa

Szkoła Helen Doron to zajęcia skierowane do dzieci i dla nastolatków. Angielski dla młodzieży w Warszawie może stanowić uzupełnienie tradycyjnej metody nauki języka angielskiego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Kursy skierowane dla młodzieży to liczne konwersacje na różne, interesujące tematy. Poprzez rozmowę młodzież nie tylko w praktyce wykorzystuje poznane dotychczas słownictwo i gramatykę, ale również uczy się wyrażania własnych poglądów na dany temat. Materiał edukacyjny jest skonstruowany w taki sposób, aby uczniowie mieli okazję do licznych dyskusji. Metoda Helen Doron to również kontakt z językiem poza zajęciami. Przed rozpoczęciem lekcji, uczestnicy słuchają przygotowanego materiału. Dzięki temu są przygotowani do rozmowy podczas zajęć, a jednocześnie utrwalają nowe słownictwo. Kursy dla młodzieży są zorganizowane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować młodych ludzi do konwersacji w języku angielskim oraz do egzaminów językowych i egzaminów maturalnych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem