Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Porajów 2, 03-188 Warszawa

Masz pytania dotyczące zajęć w naszej szkole Helen Doron na Białołęce, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy. Prosimy wpisać datę urodzenia dziecka oraz/lub klasę, do której uczęszcza.

  Skuteczna nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Tarchomin

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Tarchominie wyróżnia się najwyższą jakością usług oraz skutecznością. ESL (English as a Second Language) jest celem, który u dzieci osiągnąć można poprzez wspaniałą zabawę i bezpośrednie kontakty w grupie. Aby rozwijać umiejętności interpersonalne oraz zasób słownictwa, nasz angielski dla dzieci w Warszawie-Tarchominie realizowany jest jako zajęcia kreatywne, bogate w muzykę, ruch, śpiew i uśmiech.

  Efektywnie, przez zabawę-angielski dla dzieci Warszawa-Tarchomin

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć, dedykowaną dla zróżnicowanych grup wiekowych dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia do dziewiętnastoletniej młodzieży. Metoda Helen Doron w Warszawie-Tarchominie wdrażana jest z niesamowitą skutecznością. U dzieci osłuchanie ze słownictwem w zabawie i interakcjach rówieśniczych ma bardzo pozytywne efekty. Poznaj naszą kadrę pasjonatów i przekonaj się, że zabawa i nauka mają wiele wspólnego. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem