Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Białołęka os.Tarchomin - Helen Doron

605 955 070
ul. Porajów 2, 03-188 Warszawa

O nas

Jeśli interesuje Cię angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania. Prowadzimy specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu 8-klasisty. Lekcje w Centrum Helen Doron w Warszawie na Tarchominie przy ul. Porajów 2 oraz w SP355 przy ul. Ceramicznej prowadzone w małych 4-8 osobowych grupach.  Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. Zapisy trwają! ☎ 605 955 070

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: od 290 zł wraz z materiałami do nauki Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 71 1910 1048 2261 7975 2719 0001
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.07.2024 Przerwa wakacyjna

Kochani, nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Do dnia 29 lipca sekretariat działa zdalnie.
Zapisy i zgłoszenia na bezpłatne lekcje pokazowe oraz testy poziomujące przyjmujemy przez wiadomości sms 📲605955070 lub pocztą 📧warszawa-tarchomin@helendoron.pl.
Życzymy wspaniałych wakacji🍒

24.06.2024 Półkolonie z angielskim lato 2024

Lato to czas przygód, nowych znajomości i rozwoju. A co gdybyśmy połączyli te elementy z nauką języków obcych? Oto przed Wami nasza propozycja: półkolonie letnie z angielskim w naszej renomowanej szkole językowej Helen Doron Warszawa Tarchomin!

22.08.2023 Zapisy na rok szkolny 2023/24

Znasz te 3 zasady nauki drugiego języka? 👇
1. Codziennie.
2. Naturalnie.
3. Z uśmiechem.
My tak skutecznie uczymy dzieci i nastolatków języka angielskiego.🌎
Podaruj taki prezent na Nowy Rok również swojemu dziecku.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge, co oznacza że w naszej szkole można przygotowywać się oraz podchodzić do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Porajów 2, 03-188 Warszawa

Masz pytania dotyczące zajęć w naszej szkole Helen Doron na Białołęce, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy. Prosimy wpisać datę urodzenia dziecka oraz/lub klasę, do której uczęszcza.

    Skuteczna nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Tarchomin

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Tarchominie wyróżnia się najwyższą jakością usług oraz skutecznością. Naszym celem jest osiągnięcie wspaniałych efektów poprzez wspaniałą zabawę i bezpośrednie kontakty w grupie. Aby rozwijać umiejętności interpersonalne oraz zasób słownictwa, nasz angielski dla dzieci w Warszawie-Tarchominie realizowany jest jako zajęcia kreatywne, bogate w muzykę, ruch, śpiew i uśmiech.

    Efektywnie, przez zabawę-angielski dla dzieci Warszawa-Tarchomin

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć, dedykowaną dla zróżnicowanych grup wiekowych dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia do dziewiętnastoletniej młodzieży. Metoda Helen Doron w Warszawie-Tarchominie wdrażana jest z niesamowitą skutecznością. U dzieci osłuchanie ze słownictwem w zabawie i interakcjach rówieśniczych ma bardzo pozytywne efekty. Poznaj naszą kadrę pasjonatów i przekonaj się, że zabawa i nauka mają wiele wspólnego. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.