Angielski dla dzieci Warszawa Wesoła - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Jana Pawła II 82, 05-077 Warszawa

  Lekcje angielskiego dla dzieci Warszawa-Wesoła

  Placówka, w której prowadzone są zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych i tych starszych dzieci mieści się w dogodnej lokalizacji. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Wesoła wyróżnia się innowacyjnym podejściem do formy prowadzonych zajęć, a także wysoką efektywnością stosowanych metod. Lider ESL rzeczywiście wpływa na naturalność stosowania przez dzieci angielskiego jako drugiego języka. W przyswajaniu wiedzy nie chodzi o monotonne przedstawianie informacji, a o zachęcenie dzieci do rozwijania umiejętności i pasji.

  Angielski dla dzieci z zabawą Warszawa-Wesoła

  Metoda Helen Doron w Warszawie-Wesoła jest ceniona przede wszystkim za kreatywność i nieszablonowość. Ten sposób powstał na gruncie japońskiej metody Suzuki, stosowanej przy nauce gry na instrumentach. Dzieci nie znały jeszcze zapisu nutowego, potrafiły natomiast odtworzyć melodię z osłuchanych dźwięków. Angielski dla dzieci w Warszawie-Wesoła bazuje na osłuchaniu, które pozwala w nieskrępowanej atmosferze, wśród rówieśników mówić bez stresu i barier. Poznaj nas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem