Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Wesoła - Helen Doron

500 005 115
ul. Jana Pawła II 82, 05-077 Warszawa

O nas

Witamy na stronie internetowej Centrum Helen Doron w Warszawie Wesołej (osiedle Stara Miłosna). Nasza szkoła działa nieprzerwanie od 2003 roku, co daje nam blisko 18 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Nasze zajęcia prowadzimy w

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jana Pawła II 82, 05-077 Warszawa

    Lekcje angielskiego dla dzieci Warszawa-Wesoła

    Placówka, w której prowadzone są zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych i tych starszych dzieci mieści się w dogodnej lokalizacji. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Wesoła wyróżnia się innowacyjnym podejściem do formy prowadzonych zajęć, a także wysoką efektywnością stosowanych metod. Nasze metody nauki wpływają na naturalność stosowania przez dzieci angielskiego jako drugiego języka. W przyswajaniu wiedzy nie chodzi o monotonne przedstawianie informacji, a o zachęcenie dzieci do rozwijania umiejętności i pasji.

    Angielski dla dzieci z zabawą Warszawa-Wesoła

    Metoda Helen Doron w Warszawie-Wesoła jest ceniona przede wszystkim za kreatywność i nieszablonowość. Ten sposób powstał na gruncie japońskiej metody Suzuki, stosowanej przy nauce gry na instrumentach. Dzieci nie znały jeszcze zapisu nutowego, potrafiły natomiast odtworzyć melodię z osłuchanych dźwięków. Angielski dla dzieci w Warszawie-Wesoła bazuje na osłuchaniu, które pozwala w nieskrępowanej atmosferze, wśród rówieśników mówić bez stresu i barier. Poznaj nas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.