Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Saska Kępa - Helen Doron

531 467 309
ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

O nas

Szkoła działa z krótką przerwą od ponad 20 lat. Przez ten czas naszymi absolwentami zostało ponad 3,5 tysiąca studentów.

Nasi wyjątkowi Lektorzy to pasjonaci kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży. Tworzą wyjątkowe chwile z naszymi wyjątkowymi Uczniami. Każdy z Nich jest niepowtarzalny, każdy pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej, motywującej pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze lekcje to więcej, niż angielski!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 255 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1090 1753 0000 0001 3723 6579
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

10.02.2023 ❄️ Winter break! ❄️

Kochani,
Rozpoczynamy wyczekiwane ferie zimowe❄️
W dniach 13-26 luty 2023 nasza szkoła będzie zamknięta.
Jest to planowana przerwa i nie wpływa na ilość zajęć objętych umową.
Życzymy dużo śniegu i odpoczynku🔋

30.01.2023 🎶 Przypominamy o codziennym słuchaniu! 🎶

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością 🙂
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

19.12.2022 Annual Conference 2022 - zdjęcia!

Zapraszamy wszystkich do naszej galerii, w której znajdziecie zdjęcia z naszej tegorocznej konferencji dla nauczycieli!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

    Nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Saska Kępa

    Efektywne metody nauczania języka angielskiego u dzieci muszą iść w parze z aktywizacją najmłodszych do udziału w zajęciach. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie na Saskiej oferuje atrakcyjne dla dzieci zajęcia z zabawą, muzyką, ruchem i śmiechem. To, co dzieci uwielbiają może stanowić doskonały sposób na poznawanie drugiego języka. Tworzymy ciekawe zajęcia dla dzieci 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne narzędzia, wspomagające naukę angielskiego.

    Angielski dla dzieci metodą Helen Doron-Warszawa-Saska Kępa

    Metoda Helen Doron w Warszawie na Saskiej stosowana jest z powodzeniem wśród dzieci, uwielbiających zabawę, kontakt z rówieśnikami oraz inspirujące zadania. Angielski dla dzieci w Warszawie na Saskiej to propozycja dla wymagających rodziców, wybierających dla swoich pociech najlepsze rozwiązania. Obserwuj efekty swobodnego porozumiewania się po angielsku. Twoje dziecko będzie chętnie uczestniczyło w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.