Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Saska Kępa - Helen Doron

531 467 309
ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

O nas

Szkoła działa z krótką przerwą od ponad 20 lat. Przez ten czas naszymi absolwentami zostało ponad 3,5 tysiąca studentów.

Nasi wyjątkowi Lektorzy to pasjonaci kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży. Tworzą wyjątkowe chwile z naszymi wyjątkowymi Uczniami. Każdy z Nich jest niepowtarzalny, każdy pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej, motywującej pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze lekcje to więcej, niż angielski!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 255 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1090 1753 0000 0001 3723 6579
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.11.2022 ‼️ Black Friday w Helen Doron Saska Kępa‼️

➡️ Zapisując swoje dziecko pomiędzy 25 a 30 listopada otrzymujecie od nas 20% zniżki na wolne miejsca w grupach od grudnia 💙💚💙
➡️ Więcej informacji pod numerem telefonu ☎️ 531-467-309

20.10.2022 Pumpkin Week! 🎃

Kochani! Od najbliższego poniedziałku zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia w strojach haloweenowych! 🦇👻🧟‍♀️ Strrrrrrrasznie się nie możemy doczekać!

05.10.2022 ‼️UWAGA KONKURS‼️

Szukamy imienia dla naszej podopiecznej kangurzycy 🦘 w warszawskim ZOO! Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym Facebooku oraz na stronie. Zapraszamy! :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

    Nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Saska Kępa

    Efektywne metody nauczania języka angielskiego u dzieci muszą iść w parze z aktywizacją najmłodszych do udziału w zajęciach. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie na Saskiej oferuje atrakcyjne dla dzieci zajęcia z zabawą, muzyką, ruchem i śmiechem. To, co dzieci uwielbiają może stanowić doskonały sposób na poznawanie drugiego języka. Tworzymy ciekawe zajęcia dla dzieci 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne narzędzia, wspomagające naukę angielskiego.

    Angielski dla dzieci metodą Helen Doron-Warszawa-Saska Kępa

    Metoda Helen Doron w Warszawie na Saskiej stosowana jest z powodzeniem wśród dzieci, uwielbiających zabawę, kontakt z rówieśnikami oraz inspirujące zadania. Angielski dla dzieci w Warszawie na Saskiej to propozycja dla wymagających rodziców, wybierających dla swoich pociech najlepsze rozwiązania. Obserwuj efekty swobodnego porozumiewania się po angielsku. Twoje dziecko będzie chętnie uczestniczyło w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.