Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Saska Kępa - Helen Doron

531 467 309
ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

O nas

Szkoła działa z krótką przerwą od ponad 20 lat. Przez ten czas naszymi absolwentami zostało ponad 3,5 tysiąca studentów.

Nasi wyjątkowi Lektorzy to pasjonaci kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży. Tworzą wyjątkowe chwile z naszymi wyjątkowymi Uczniami. Każdy z Nich jest niepowtarzalny, każdy pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej, motywującej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1090 1753 0000 0001 3723 6579

Newsy

01.06.2022 Kurs wakacyjny z Helen Doron!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6 - 9 lat na nasz zwariowany kurs wakacyjny! 😍 Szczegóły na naszym FB oraz w na naszej stronie w sekcji artykuły!

17.03.2022 Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań.

Starajmy się słuchać dwa razy dziennie codziennie - pamiętajmy, że to niezbędny element naszej metody!!!
To dzięki codziennemu słuchaniu nagrań oraz cotygodniowej lekcji w grupie rówieśniczej tworzymy środowisko anglojęzyczne.

01.03.2022 Zapisy śródroczne.

Posiadamy wolne miejsca w grupach. Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową już dziś. Przekonaj się o skuteczności metody Helen Doron.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Saska 9L, 03-968 Warszawa

  Nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Saska Kępa

  Efektywne metody nauczania języka angielskiego u dzieci muszą iść w parze z aktywizacją najmłodszych do udziału w zajęciach. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie na Saskiej oferuje atrakcyjne dla dzieci zajęcia z zabawą, muzyką, ruchem i śmiechem. To, co dzieci uwielbiają może stanowić doskonały sposób na poznawanie drugiego języka. Tworzymy ciekawe zajęcia dla dzieci 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne narzędzia, wspomagające naukę angielskiego.

  Angielski dla dzieci metodą Helen Doron-Warszawa-Saska Kępa

  Metoda Helen Doron w Warszawie na Saskiej stosowana jest z powodzeniem wśród dzieci, uwielbiających zabawę, kontakt z rówieśnikami oraz inspirujące zadania. Angielski dla dzieci w Warszawie na Saskiej to propozycja dla wymagających rodziców, wybierających dla swoich pociech najlepsze rozwiązania. Obserwuj efekty swobodnego porozumiewania się po angielsku. Twoje dziecko będzie chętnie uczestniczyło w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem