Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Saska Kępa - Helen Doron

531 467 309
ul. Libijska 2D, 03-977 Warszawa

O nas

Szkoła działa z krótką przerwą od ponad 20 lat. Przez ten czas naszymi absolwentami zostało ponad 3,5 tysiąca studentów.

Nasi wyjątkowi Lektorzy to pasjonaci kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży. Tworzą wyjątkowe chwile z naszymi wyjątkowymi Uczniami. Każdy z Nich jest niepowtarzalny, każdy pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej, motywującej pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze lekcje to więcej, niż angielski!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 335 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1090 1753 0000 0001 3723 6579
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.01.2024 🥳 Nowy Rok, nowe postanowienia językowe 🥳

W naszej szkole językowej na Saskiej Kępie zapisy do grup trwają cały rok! 😍

Zapraszamy serdecznie na lekcje pokazowe.

👉 Nowy Rok to idealny moment aby zacząć naukę języka angielskiego! Zadzwoń po więcej informacji i zapisz swoje dziecko na najlepsze zajęcia ➡️ 531 467 309

27.11.2023 ❗Ostatnie wolne miejsca❗

Kochani Rodzice!

W naszej szkole nadal mamy kilka wolnych miejsc! 😍🤩
👶 4-latki: Poniedziałki, godzina 17:00
👦 5-latki: Piątki, godzina 17:00
👧 6-latki: Piątki, godzina 17:55

Zapraszamy! 🫶

31.10.2023 🎃 Ważne! 🎃

Drodzy Rodzice! Przypominamy, że szkoła w dniach 2 i 3 listopada pracuje normalnie!

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia 🥰

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Od 2022 roku nasza placówka posiada status centrum przygotowującego do międzynarodowych egzaminów Cambridge – Preparation Centre Cambridge English.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge YLE (8-12 lat), KET i PET, FC.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Libijska 2D, 03-977 Warszawa

    Nauka angielskiego dla dzieci Warszawa-Saska Kępa

    Efektywne metody nauczania języka angielskiego u dzieci muszą iść w parze z aktywizacją najmłodszych do udziału w zajęciach. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie na Saskiej oferuje atrakcyjne dla dzieci zajęcia z zabawą, muzyką, ruchem i śmiechem. To, co dzieci uwielbiają może stanowić doskonały sposób na poznawanie drugiego języka. Tworzymy ciekawe zajęcia dla dzieci 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne narzędzia, wspomagające naukę angielskiego.

    Angielski dla dzieci metodą Helen Doron-Warszawa-Saska Kępa

    Metoda Helen Doron w Warszawie na Saskiej stosowana jest z powodzeniem wśród dzieci, uwielbiających zabawę, kontakt z rówieśnikami oraz inspirujące zadania. Angielski dla dzieci w Warszawie na Saskiej to propozycja dla wymagających rodziców, wybierających dla swoich pociech najlepsze rozwiązania. Obserwuj efekty swobodnego porozumiewania się po angielsku. Twoje dziecko będzie chętnie uczestniczyło w zajęciach. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.