Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Żoliborz - Helen Doron

508 087 605
791 425 166
ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

O nas

Centrum Helen Doron Żoliborz istnieje od 2010 roku, a od 3 lat mieści się w przestronnym i nowoczesnym lokalu na Żoliborzu.

Jednak miejsce to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, ich pomysły, uśmiech i zaangażowanie. Nasz wyjątkowy zespół to nauczyciele kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji. Każdy z nich jest niepowtarzalny, pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych uczniów!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 320 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 36 2490 0005 0000 4520 7137 4396
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.06.2023 Wystartowały zapisy na nowy rok szkolny 2023/24! 🚀

Zarezerwuj miejsce w grupie już teraz! Wybierz termin zajęć, wpłać zaliczkę i gotowe!

Zapisy w sierpniu bardzo usprawniają pracę naszego sekretariatu we wrześniu i skracają czas oczekiwania na uzupełnienie spraw formalnych. Czekamy na Ciebie!

07.11.2022 Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań 🎶

W domu nasi Uczniowie słuchają anglojęzycznych materiałów z kursów w czasie kiedy odpoczywają czy szykują do przedszkola czy szkoły.

Uczą się spontanicznie, powtarzają, śpiewają z nagraniami. Słówka, zwroty, całe konstrukcje gramatyczne “same wchodzą do głowy”🇬🇧

31.08.2022 Zajęcia w czasie świetlicowym w Szkole podstawowej nr 396

Organizujemy zajęcia języka angielskiego dla uczniów klas 0-5 w czasie świetlicowym.

Zajęcia odbywają się w naszym nowoczesnych i w pełni wyposażonym centrum tuż obok szkoły. Przyprowadzamy i odprowadzamy dzieci bez dodatkowych opłat.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Metoda Helen Doron w nauce angielskiego Warszawa-Żoliborz

    Zapamiętywanie dźwięków odbywa się poprzez usłyszenie ich i osłuchanie się z nimi. Im szybciej język obcy zagości w dziecięcej rzeczywistości, tym łatwiej będzie mu się porozumiewać. Naturalne, pozbawione nieśmiałości i stresu używanie angielskiego pojawia się dzięki swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, rozwijanej na zajęciach. Metoda Helen Doron w Warszawie-Żoliborzu jest skutecznym sposobem na efektywną naukę angielskiego, którą dzieci uwielbiają.

    Angielski przez zabawę Warszawa-Żoliborz

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu posiada nowoczesne wyposażenie. Aby każda lekcja była wyjątkowa, nasza kadra tworzy scenariusze zajęć, rozwijających umiejętności interpersonalne, zdolności motoryczne, plastyczne, muzyczne każdego z uczniów. Angielski dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu adresowany jest do niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i nastolatków. Każda lekcja to przygoda, pełna energii i radości. Jeśli jesteś rodzicem wymagającym, zapraszamy, oceń efekty. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.