Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Żoliborz - Helen Doron

508 087 605
791 425 166
ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

O nas

Centrum Helen Doron Żoliborz istnieje od 2010 roku. Naukę prowadzimy wyłącznie w małych grupach max. 8 osób. Lektorzy Helen Doron przygotowują wspaniałe pomoce naukowe, wykorzystywane w trakcie zajęć, tak aby zajęcia były ciekawe, dynamiczne i pełne mądrej zabawy.

Angażujemy wszystkie zmysły – wzrok, słuch, smak, węch, dotyk oraz ruch. Dzięki temu przyswajanie wiedzy przez naszych uczniów jest szybkie, miłe i przyjemne, a przede wszystkim efektywne.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.11.2022 🎶Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań🎶

W domu nasi Uczniowie słuchają anglojęzycznych materiałów z kursów w czasie kiedy się bawią czy szykują do snu.

Uczą się spontanicznie, powtarzają, śpiewają z nagraniami. Słówka, zwroty, całe konstrukcje gramatyczne “same wchodzą do głowy”🇬🇧

21.09.2022 Ostatnie wolne miejsca w grupach 2022/23

Jeśli przegapiłeś lekcje pokazowe, nic straconego! Pierwsza lekcja kursu jest jednocześnie lekcją próbną.

Oznacza to, że możesz przetestować metodę Helen Doron i zdecydować czy zostajecie z nami na dłużej.

Plan zajęć 👇👇👇

31.08.2022 Zajęcia w czasie świetlicowym w Szkole podstawowej nr 396

Organizujemy zajęcia języka angielskiego dla uczniów klas 0-3 w czasie świetlicowym.

Zajęcia odbywają się w naszym nowoczesnych i w pełni wyposażonym centrum tuż obok szkoły. Przyprowadzamy i odprowadzamy dzieci bez dodatkowych opłat.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Metoda Helen Doron w nauce angielskiego Warszawa-Żoliborz

    Zapamiętywanie dźwięków odbywa się poprzez usłyszenie ich i osłuchanie się z nimi. Im szybciej język obcy zagości w dziecięcej rzeczywistości, tym łatwiej będzie mu się porozumiewać. Naturalne, pozbawione nieśmiałości i stresu używanie angielskiego pojawia się dzięki swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, rozwijanej na zajęciach. Metoda Helen Doron w Warszawie-Żoliborzu jest skutecznym sposobem na efektywną naukę angielskiego, którą dzieci uwielbiają.

    Angielski przez zabawę Warszawa-Żoliborz

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu posiada nowoczesne wyposażenie. Aby każda lekcja była wyjątkowa, nasza kadra tworzy scenariusze zajęć, rozwijających umiejętności interpersonalne, zdolności motoryczne, plastyczne, muzyczne każdego z uczniów. Angielski dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu adresowany jest do niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i nastolatków. Każda lekcja to przygoda, pełna energii i radości. Jeśli jesteś rodzicem wymagającym, zapraszamy, oceń efekty. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.