Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Żoliborz - Helen Doron

508 087 605
ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

O nas

Centrum Helen Doron Żoliborz istnieje od 2010 roku. Naukę prowadzimy wyłącznie w małych grupach max. 8 osób. Lektorzy Helen Doron przygotowują wspaniałe pomoce naukowe, wykorzystywane w trakcie zajęć, tak aby zajęcia były ciekawe, dynamiczne i pełne mądrej zabawy. Angażujemy wszystkie zmysły – wzrok, słuch, smak, węch, dotyk oraz ruch. Dzięki temu przyswajanie wiedzy przez naszych uczniów jest szybkie, miłe i przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Porozmawiajmy

ul. Anny German 3/U1, 01-794 Warszawa

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

  Metoda Helen Doron w nauce angielskiego Warszawa-Żoliborz

  Zapamiętywanie dźwięków odbywa się poprzez usłyszenie ich i osłuchanie się z nimi. Im szybciej język obcy zagości w dziecięcej rzeczywistości, tym łatwiej będzie mu się porozumiewać. Naturalne, pozbawione nieśmiałości i stresu używanie angielskiego pojawia się dzięki swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, rozwijanej na zajęciach. Metoda Helen Doron w Warszawie-Żoliborzu jest skutecznym sposobem na efektywną naukę angielskiego, którą dzieci uwielbiają.

  Angielski przez zabawę Warszawa-Żoliborz

  Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu posiada nowoczesne wyposażenie. Aby każda lekcja była wyjątkowa, nasza kadra tworzy scenariusze zajęć, rozwijających umiejętności interpersonalne, zdolności motoryczne, plastyczne, muzyczne każdego z uczniów. Angielski dla dzieci w Warszawie-Żoliborzu adresowany jest do niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i nastolatków. Każda lekcja to przygoda, pełna energii i radości. Jeśli jesteś rodzicem wymagającym, zapraszamy, oceń efekty. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem