Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Okopowa 56/56, 01-042 Warszawa

  Angielski dla dzieci Warszawa-Wola

  Skuteczne nauczanie dzieci nie sprawdza się w przypadku, gdy najmłodsi i starsi uczniowie są zniechęceni do udziału w zajęciach. U nas jest inaczej. Angielski dla dzieci w Warszawie-Woli realizowany jest z misją rozwoju dziecięcej kreatywności, umiejętności oraz integracji w grupie. Nieustannie doskonalimy sposób prowadzenia zajęć, stosując sprawdzoną metodę i nowoczesne rozwiązania. Jako lider ESL dowodzimy, że stosowane przez nas rozwiązania przynoszą doskonałe efekty.

  Warszawa-Wola najlepsze lekcje angielskiego dla dzieci

  Jesteśmy zespołem osób z pasją, którzy przygotowują wciągające, inspirujące zajęcia dla dzieci od trzeciego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Woli jest miejscem, w którym nauka odbywa się poprzez wspaniałą zabawę z dźwiękiem, ruchem, uśmiechem. Niestandardowe lekcje plus zapamiętywanie przez osłuchanie się i porozumiewanie w obcym języku to metoda Helen Doron w Warszawie-Woli. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem