Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Wola - Helen Doron

699 993 767
ul. Okopowa 56/37, 01-042 Warszawa

O nas

Nasza siedziba mieści się przy Okopowej 56.  Szkoła jest kameralna, przez co każdy z naszych uczniów może czuć się w niej bezpiecznie i wyjątkowo. Nowe wyposażenie, kolorowe i przytulne sale – wszystko to sprawia, że panuje u nas niepowtarzalny klimat do nauki języka angielskiego.

Obok szkoły jest duży parking DM Klif oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Zajęcia prowadzimy również przy Worcella 3 (róg Jana Kazimierza).

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 299 pln przy zapisach wrześniowych Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Bank ING 46 1050 1041 1000 0092 4259 7970
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.10.2023 Wolne miejsca w grupach 2023.2024

✅ U nas zapisy trwają cały rok, nigdy nie jest za późno, aby dołączyć do Drużyny Helen Doron Wola!
Nie trać czasu i zapisz swoje dziecko na pierwszą lekcję, bez zobowiązań.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

27.08.2023 Lekcje pokazowe Wrzesień 2023

👉Ruszyły zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe Wrzesień 2023 👉 Zarezerwuj miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Okopowa 56/37, 01-042 Warszawa

    Angielski dla dzieci Warszawa-Wola

    Skuteczne nauczanie dzieci nie sprawdza się w przypadku, gdy najmłodsi i starsi uczniowie są zniechęceni do udziału w zajęciach. U nas jest inaczej. Angielski dla dzieci w Warszawie-Woli realizowany jest z misją rozwoju dziecięcej kreatywności, umiejętności oraz integracji w grupie. Nieustannie doskonalimy sposób prowadzenia zajęć, stosując sprawdzoną metodę i nowoczesne rozwiązania. Jako lider nauki języka angielskiego w Warszawie dowodzimy, że stosowane przez nas rozwiązania przynoszą doskonałe efekty.

    Warszawa-Wola najlepsze lekcje angielskiego dla dzieci

    Jesteśmy zespołem osób z pasją, którzy przygotowują wciągające, inspirujące zajęcia dla dzieci od trzeciego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Woli jest miejscem, w którym nauka odbywa się poprzez wspaniałą zabawę z dźwiękiem, ruchem, uśmiechem. Niestandardowe lekcje plus zapamiętywanie przez osłuchanie się i porozumiewanie w obcym języku to metoda Helen Doron w Warszawie-Woli. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.