Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Hlonda 2/77, 02-972 Warszawa

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Warszawa-Wilanów

  Zdobywanie wiedzy może być naprawdę przyjemne. Takie uczucie towarzyszy dzieciom, które uczą się język angielskiego. Metoda Helen Doron w Warszawie – Wilanów skupia się na skutecznej nauce język angielskiego, ale znacznie różni się od tradycyjnych metod nauczania. Nacisk kładziony jest na jak najwcześniejsze rozpoczynanie przygody z językiem angielskim, a nauka ma kojarzyć się z zabawą i z czymś zupełnie naturalnym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie – Wilanów prowadzi zajęcia z wykorzystaniem tej techniki.

  Szkoła językowa Warszawa – Wilanów

  Angielski dla dzieci w Warszawie – Wilanów prowadzony jest przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w specjalistycznych szkoleniach w zakresie nauczania metodą opracowaną przez Helen Doron. Oprócz bardzo kolorowych i przyjaznych dzieciom materiałów dydaktycznych dużą rolą odgrywają właśnie opiekunowie, którzy wprowadzają młodych uczniów w świat języka angielskiego. Dzieci zyskują nie tylko umiejętność porozumiewania się w nowym języku, ale również uczą się pracy w zespole oraz trenują kreatywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem