Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Wilanów - Helen Doron

505 052 753
ul. Hlonda 10D/62, 02-972 Warszawa

O nas

Nasze Centrum Językowe w Wilanowie ma już ponad 12 lat. Zajęcia metodą Helen Doron w Wilanowie rozpoczynaliśmy od zajęć w przedszkolach. Dzięki prężnemu rozwojowi po pewnym czasie otworzyliśmy centrum przy ul. Hlonda 2. Obecnie w Centrum Helen Doron w Wilanowie prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży. Nasi najmłodsi uczniowie maja 2 lata a najstarsi 14 lat.

Zajęcia prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską z wieloletnim doświadczeniem pracy z metodą Helen Doron.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 8162 2756
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Hlonda 10D/62, 02-972 Warszawa

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Warszawa-Wilanów

    Zdobywanie wiedzy może być naprawdę przyjemne. Takie uczucie towarzyszy dzieciom, które uczą się język angielskiego. Metoda Helen Doron w Warszawie – Wilanów skupia się na skutecznej nauce język angielskiego, ale znacznie różni się od tradycyjnych metod nauczania. Nacisk kładziony jest na jak najwcześniejsze rozpoczynanie przygody z językiem angielskim, a nauka ma kojarzyć się z zabawą i z czymś zupełnie naturalnym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie – Wilanów prowadzi zajęcia z wykorzystaniem tej techniki.

    Szkoła językowa Warszawa – Wilanów

    Angielski dla dzieci w Warszawie – Wilanów prowadzony jest przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w specjalistycznych szkoleniach w zakresie nauczania metodą opracowaną przez Helen Doron. Oprócz bardzo kolorowych i przyjaznych dzieciom materiałów dydaktycznych dużą rolą odgrywają właśnie opiekunowie, którzy wprowadzają młodych uczniów w świat języka angielskiego. Dzieci zyskują nie tylko umiejętność porozumiewania się w nowym języku, ale również uczą się pracy w zespole oraz trenują kreatywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.