Angielski dla dzieci Warszawa Bródno - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Łojewska 3, 03-392 Warszawa

  Angielski dla dzieci Warszawa-Bródno

  Zajęcia języka angielskiego dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia oraz dla nastolatków? Angielski dla dzieci w Warszawie na Bródnie realizowany jest w zróżnicowanych grupach wiekowych, dostosowując formę prowadzenia zajęć do potrzeb uczestników. Jesteśmy zorientowani na sukces Twojego dziecka, a dziś sukces nie jest możliwy bez biegłego posługiwania się angielskim. Jako lider ESL (English as a Second Language) wiemy, że nauka języka obcego od najmłodszych lat sprawia, że drugi język jest używany naturalnie, bez barier.

  Metoda Helen Doron Warszawa-Bródno

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie na Bródnie oferuje zajęcia, prowadzone przez doskonałych specjalistów, dla których praca jest okazją do nieustannego rozwoju. Nie może być nudno i standardowo. Posiadamy szereg nowoczesnych narzędzi, dzięki którym nauka staje się wspaniałą zabawą. Poznaj Flupe. Pracujemy zgodnie ze sprawdzoną metodą, w myśl której zapamiętywanie i utrwalanie odbywa się przez osłuchanie. Metoda Helen Doron w Warszawie na Bródnie zaskakuje efektami, a dzieci ją uwielbiają. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem