Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Bródno - Helen Doron

796 141 703
ul. Łojewska 3, 03-392 Warszawa

O nas

Jesteśmy szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. W obecnej lokalizacji, przy ul. Łojewskiej 3 (piętro I, na końcu antresoli), funkcjonujemy już ponad 15 lat. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uwielbiało naukę angielskiego, chętnie chodziło na zajęcia, z czasem płynnie mówiło po angielsku i świetnie radziło sobie na testach i egzaminach – zapraszamy na zajęcia do nas!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 340 zł wraz z kompletem materiałów dydaktycznych Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 42 1140 2004 0000 3402 4372 1902
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

17.04.2024 Majówka

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, w dniach 29 kwietnia - 3 maja, zajęcia się nie odbywają i szkoła jest nieczynna.
Życzymy pięknej i bezpiecznej Majówki.

16.04.2024 Warsztaty Spring Signs

20 kwietnia zapraszamy uczniów Helen Doron Warszawa-Bródno na kolejną edycję warsztatów językowych. Zajęcia poprowadzi Pani Monika. Zapisy w sekretariacie szkoły.

15.03.2024 Tydzień Wielkanocny i Przerwa od Zajęć

W tygodniu 22-28 marca zajęcia będą częściowo poświęcone tematyce wielkanocnej.

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, przerwa wiosenno-wielkanocna wypada w dniach 29 marca - 3 kwietnia. Życzymy Wesołych Świąt i przyjemnego wypoczynku.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza placówka posiada status centrum przygotowującego do międzynarodowych egzaminów Cambridge – Preparation Centre Cambridge English.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge YLE (8-12 lat), KET i PET, FC.

Co roku nasi uczniowie zdają egzaminy z bardzo dobrymi wynikami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Łojewska 3, 03-392 Warszawa

    Angielski dla dzieci Warszawa-Bródno

    Zajęcia języka angielskiego dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia oraz dla nastolatków? Angielski dla dzieci w Warszawie na Bródnie realizowany jest w zróżnicowanych grupach wiekowych, dostosowując formę prowadzenia zajęć do potrzeb uczestników. Jesteśmy zorientowani na sukces Twojego dziecka, a dziś sukces nie jest możliwy bez biegłego posługiwania się angielskim. Jako lider nauki języka angielskiego w Warszawie, wiemy że nauka języka obcego od najmłodszych lat sprawia, że drugi język jest używany naturalnie, bez barier.

    Metoda Helen Doron Warszawa-Bródno

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie na Bródnie oferuje zajęcia, prowadzone przez doskonałych specjalistów, dla których praca jest okazją do nieustannego rozwoju. Nie może być nudno i standardowo. Posiadamy szereg nowoczesnych narzędzi, dzięki którym nauka staje się wspaniałą zabawą. Poznaj Flupe. Pracujemy zgodnie ze sprawdzoną metodą, w myśl której zapamiętywanie i utrwalanie odbywa się przez osłuchanie. Metoda Helen Doron w Warszawie na Bródnie zaskakuje efektami, a dzieci ją uwielbiają. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.