Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Grochowska 133/5, 04-139 Warszawa

  Zajęcia z angielskiego dla dzieci Warszawa-Gocław

  ESL (English as a Second Language) w szkole, której metody nauczania oraz atmosfera oswajają z angielskim od pierwszych miesięcy życia dziecka? To możliwe. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie-Gocławiu oferuje zajęcia dla wielu grup wiekowych, w tym dla niemowląt i najmłodszych dzieci 0-3 lat. Dowodzimy, że poprzez naturalny kontakt z angielskim w dzieciństwie można opanować nie tylko słownictwo, ale i umiejętność swobodnego porozumiewania się w drugim języku.

  Angielski metodą H. Doron Warszawa-Gocław

  Angielski dla dzieci w Warszawie-Gocławiu prowadzony jest przez kadrę, która przygotowuje każde zajęcia z pasją i zaangażowaniem. Nie proponujemy nudy, a wspaniałą zabawę z ruchem, dźwiękiem i kolorami. Doskonale wspomagają nas autorskie, nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacja Kangi Club. Jak uczymy? Metoda Helen Doron w Warszawie-Gocławiu polega na wykorzystaniu naturalnej zdolności do zapamiętywania poprzez osłuchanie się ze słowami, dobrą zabawę i bezpośredni kontakt z rozmówcą. Efekty Cię zadziwią. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem