Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Ochota - Helen Doron

604 392 601
ul. Grójecka 77/25, 02-094 Warszawa

O nas

Jesteśmy szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. W obecnej lokalizacji, przy ul. Grójeckiej 77, funkcjonujemy od 8 lat. W ramach kursu Helen Doron oferujemy: autorską metodę naturalną, bazującą na zasadach

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Grójecka 77/25, 02-094 Warszawa

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Warszawa-Ochota

    Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie – Ochota to edukacja na najwyższym poziomie. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 3 miesiąca życia. Jest to związane z metodą nauczania opracowaną przez Helen Doron, znaną lingwistkę. Metoda Helen Doron w Warszawie-Ochota bazuje na obserwacjach według których nauka języka bazuje przede wszystkim na jego słuchaniu i naśladowaniu – podczas cotygodniowych zajęć oraz w domu. Okazuje się, że najlepsze efekty obserwowane są u dzieci, które rozpoczęły naukę na wczesnym etapie życia.

    Szkoła językowa Warszawa-Ochota

    Angielski dla dzieci w Warszawie – Ochota to nie tylko regularne spotkania z rówieśnikami i wspólne poznawanie nowego języka. Szkoła Helen Doron oprócz tradycyjnych materiałów edukacyjnych takich jak zestaw książek z ćwiczeniami, wspiera naukę języka również poprzez m. in. pliki audio z wieloma ciekawymi dialogami bohaterów kursu oraz piosenkami, aplikację z grami edukacyjnymi czy radio Helen Doron. Aplikacja Kangi Club jet doskonałym uzupełnieniem nauki z nauczycielem w szkole. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.