Angielski dla dzieci Warszawa Ochota - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Grójecka 77/25, 02-094 Warszawa

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Warszawa-Ochota

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie – Ochota to edukacja na najwyższym poziomie. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 3 miesiąca życia. Jest to związane z metodą nauczania opracowaną przez Helen Doron, znaną lingwistkę. Metoda Helen Doron w Warszawie-Ochota bazuje na obserwacjach według których nauka języka bazuje przede wszystkim na jego słuchaniu i naśladowaniu – podczas cotygodniowych zajęć oraz w domu. Okazuje się, że najlepsze efekty obserwowane są u dzieci, które rozpoczęły naukę na wczesnym etapie życia.

  Szkoła językowa Warszawa-Ochota

  Angielski dla dzieci w Warszawie – Ochota to nie tylko regularne spotkania z rówieśnikami i wspólne poznawanie nowego języka. Szkoła Helen Doron oprócz tradycyjnych materiałów edukacyjnych takich jak zestaw książek z ćwiczeniami, wspiera naukę języka również poprzez m. in. pliki audio z wieloma ciekawymi dialogami bohaterów kursu oraz piosenkami, aplikację z grami edukacyjnymi czy radio Helen Doron. Aplikacja Kangi Club jet doskonałym uzupełnieniem nauki z nauczycielem w szkole. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem