Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Na Uboczu 28/UB8, 02-791 Warszawa

  Angielski dla dzieci Warszawa Ursynów-Natolin

  Edukacja na najwyższym poziomie, połączona z zabawą? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynowie-Natolinie gwarantuje, że Twoje dziecko opanuje swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Angielski jako drugi język? Dziś to konieczność. Jesteśmy liderem ESL i udowadniamy, że poprzez śmiech, taniec, projekty artystyczne i wspólne zadania dzieci opanują obcy język dzięki osłuchaniu oraz naturalnej potrzebie komunikacji. Metoda Helen Doron w Warszawie Ursynowie-Natolinie jest stosowana z powodzeniem od wielu lat. Zauważ, że efekty zadziwiają.

  Nauka z zabawą na angielskim, Warszawa Ursynów-Natolin

  Bawimy się na zajęciach dzięki starannie wyselekcjonowanej kadrze, która umiejętnie dopasowuje program każdej lekcji do potrzeb dzieci. Wiemy, jak połączyć angielski z kreatywnym rozwijaniem zainteresowań oraz talentów. U nas nie gości nuda i standardowe rozwiązania. Posiadamy własne, skuteczne, nowoczesne narzędzia. Nasza aplikacja utrwalająca Kangi Club jest wśród najmłodszych tak popularna jak kolorowe gry. Poznaj nas. Angielski dla dzieci w Warszawie Ursynowie-Natolinie to propozycja dla oczekujących więcej. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem