Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Ursynów Natolin - Helen Doron

885 602 082
ul. Na Uboczu 28/UB8, 02-791 Warszawa

O nas

Nasze Centrum Językowe na południowym Ursynowie ma już ponad 17 lat

Pierwsze Centrum Językowe Helen Doron w południowej części Ursynowa powstało na ul. Lipowej. Po kilku latach dzięki prężnemu rozwojowi przenieśliśmy szkołę do nowej lokalizacji przy ul. Na Uboczu 28 lok U B 8. Centrum mieści się w bliskiej odległości metra Imielin i Natolin. Dodatkowo przy szkole znajduje się obszerny parking pozwalający na swobodne zaparkowanie samochodu.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 8162 2756
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Na Uboczu 28/UB8, 02-791 Warszawa

    Angielski dla dzieci Warszawa Ursynów-Natolin

    Edukacja na najwyższym poziomie, połączona z zabawą? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynowie-Natolinie gwarantuje, że Twoje dziecko opanuje swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Angielski jako drugi język? Dziś to konieczność. Jako lider nauki języka angielskiego w Warszawie udowadniamy, że poprzez śmiech, taniec, projekty artystyczne i wspólne zadania dzieci opanują obcy język dzięki osłuchaniu oraz naturalnej potrzebie komunikacji. Metoda Helen Doron w Warszawie Ursynowie-Natolinie jest stosowana z powodzeniem od wielu lat. Zauważ, że efekty zadziwiają.

    Nauka z zabawą na angielskim, Warszawa Ursynów-Natolin

    Bawimy się na zajęciach dzięki starannie wyselekcjonowanej kadrze, która umiejętnie dopasowuje program każdej lekcji do potrzeb dzieci. Wiemy, jak połączyć angielski z kreatywnym rozwijaniem zainteresowań oraz talentów. U nas nie gości nuda i standardowe rozwiązania. Posiadamy własne, skuteczne, nowoczesne narzędzia. Nasza aplikacja utrwalająca Kangi Club jest wśród najmłodszych tak popularna jak kolorowe gry. Poznaj nas. Angielski dla dzieci w Warszawie Ursynowie-Natolinie to propozycja dla oczekujących więcej. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.