Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Koncertowa 6, 02-787 Warszawa

  Angielski z uśmiechem-zajęcia dla dzieci Warszawa-Ursynów

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Ursynowie oferuje najwyższy poziom usług edukacyjnych, skuteczność nauki oraz nowoczesne narzędzia wspomagające. Efektywna nauka poprzez zabawę, śmiech, ruch i naturalną komunikację z rówieśnikami po angielsku przynosi doskonałe rezultaty w kształtowaniu ESL (English as a Second Language). Posiadamy doświadczoną kadrę pełną zapału do tworzenia niestandardowych zajęć. Angielski dla dzieci w Warszawie-Ursynowie nie ma nic wspólnego z nudą. Twoje dziecko z ogromną chęcią uczestniczy we wszystkich.

  Skuteczna metoda nauki angielskiego dla dzieci, Warszawa-Ursynów

  Metoda Helen Doron w Warszawie-Ursynowie zachwyca dzieci od pierwszych miesięcy życia, przedszkolaki, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież. Oferujemy zapamiętywanie przez osłuchanie i swobodną komunikację w grupie. Każde zajęcia to kreatywne zadania, projekty, zabawy i aktywizacja w grupach. Użycie angielskiego staje się naturalne i nie sprawia trudności. Dzięki naszej sprawdzonej metodzie angielski jako drugi język rzeczywiście przynosi efekty. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem