Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Ursynów - Helen Doron

514 959 742
ul. Koncertowa 6, 02-787 Warszawa

O nas

Centrum Helen Doron Warszawa Ursynów działa już ponad 20 lat i mieści się w bliskiej odległości od metra Ursynów. Dodatkowo przy szkole znajduje się obszerny parking pozwalający na swobodne zaparkowanie samochodu.

Dbamy, by w naszej szkole języka angielskiego dzieci uczyły się w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach. Każda z sal lekcyjnych jest specjalnie zaprojektowana i urządzona. Sale dostosowane są do nauczania dzieci zarówno tych najmłodszych jak i dzieci w wieku szkolnym.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 8162 2756
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Koncertowa 6, 02-787 Warszawa

    Angielski z uśmiechem-zajęcia dla dzieci Warszawa-Ursynów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie-Ursynowie oferuje najwyższy poziom usług edukacyjnych, skuteczność nauki oraz nowoczesne narzędzia wspomagające. Efektywna nauka poprzez zabawę, śmiech, ruch i naturalną komunikację z rówieśnikami po angielsku przynosi doskonałe rezultaty w kształtowaniu znajomości języka angielskiego. Posiadamy doświadczoną kadrę pełną zapału do tworzenia niestandardowych zajęć. Angielski dla dzieci w Warszawie-Ursynowie nie ma nic wspólnego z nudą. Twoje dziecko z ogromną chęcią uczestniczy we wszystkich.

    Skuteczna metoda nauki angielskiego dla dzieci, Warszawa-Ursynów

    Metoda Helen Doron w Warszawie-Ursynowie zachwyca dzieci od pierwszych miesięcy życia, przedszkolaki, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież. Oferujemy zapamiętywanie przez osłuchanie i swobodną komunikację w grupie. Każde zajęcia to kreatywne zadania, projekty, zabawy i aktywizacja w grupach. Użycie angielskiego staje się naturalne i nie sprawia trudności. Dzięki naszej sprawdzonej metodzie angielski jako drugi język rzeczywiście przynosi efekty. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Warszawie dostępna tutaj.