Angielski dla dzieci i młodzieży Wieluń - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Sieradzka 17, 98-300 Wieluń

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wieluń

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Wieluniu oferuje zajęcia, które inspirują. Dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia mogą poznawać język angielski poprzez osłuchanie. Im wcześniej zaczniesz myśleć o przyszłości swojego dziecka, tym lepsze rezultaty osiągnie. Angielski jako drugi język, zaraz po ojczystym może być stosowany naturalnie dzięki brakom barier do używania języka obcego. Jesteśmy specjalistami, jako lider w branży ESL (English as a Second Language) prowadzimy kreatywne zajęcia, oparte o skuteczną, przetestowaną przez 3 miliony uczniów na całym świecie metodę.

  Szkoła językowa Wieluń

  Metoda Helen Doron w Wieluniu cieszy się coraz większą popularnością dzięki szybkim efektom i pozytywnemu nastawieniu uczniów. Nauka poprzez zabawę, bazująca na osłuchaniu z dźwiękiem (piosenki, zadania w grupach, mobilne aplikacje i gry) działa podobnie jak nauka gry na instrumencie muzycznym bez użycia zapisu nutowego. Pozwól dziecku odkryć muzykę języka i uczyć się efektywnie. Angielski dla dzieci w Wieluniu realizowany jest w wielu grupach wiekowych: 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem