Angielski dla dzieci i młodzieży Wieluń - Helen Doron

508 399 638
ul. Sieradzka 17, 98-300 Wieluń

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Wieluniu

Uczymy dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia

Jeżeli interesuje Cię ogólnorozwojowa

nauka języka angielskiego zapraszamy

do naszego centrum znajdującego się w Wieluniu.

Mamy kursy językowe odpowiednie do każdego wieku

Teen English College zaprasza młodzież

od 12 do 19 roku życia.

Nasze kursy A2 do B2+ przygotowują do egzaminów Cambridge.

Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu zapraszamy serdecznie na lekcje pokazowe.

 

 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 23 1020 4564 0000 5702 0381 6386
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.03.2024 Wolne miejsca

Drodzy Rodzice
Zapraszamy chętne dzieci na zajęcia.
Zapisy w sekretariacie pod nr 508 399 638

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!   Egzaminy Cambridge pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i zdobyć znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale w przyszłości wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sieradzka 17, 98-300 Wieluń
 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wieluń

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Wieluniu oferuje zajęcia, które inspirują. Dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia mogą poznawać język angielski poprzez osłuchanie. Im wcześniej zaczniesz myśleć o przyszłości swojego dziecka, tym lepsze rezultaty osiągnie. Angielski jako drugi język, zaraz po ojczystym może być stosowany naturalnie dzięki brakom barier do używania języka obcego. Jesteśmy specjalistami, jako lider w branży  prowadzimy kreatywne zajęcia, oparte o skuteczną, przetestowaną przez 3 miliony uczniów na całym świecie metodę.

    Szkoła językowa Wieluń

    Metoda Helen Doron w Wieluniu cieszy się coraz większą popularnością dzięki szybkim efektom i pozytywnemu nastawieniu uczniów. Nauka poprzez zabawę, bazująca na osłuchaniu z dźwiękiem (piosenki, zadania w grupach, mobilne aplikacje i gry) działa podobnie jak nauka gry na instrumencie muzycznym bez użycia zapisu nutowego. Pozwól dziecku odkryć muzykę języka i uczyć się efektywnie. Angielski dla dzieci w Wieluniu realizowany jest w wielu grupach wiekowych: 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat.