Angielski dla dzieci i młodzieży Wieluń - Helen Doron

508 399 638
ul. Sieradzka 17, 98-300 Wieluń

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Wieluniu

Centrum Helen Doron w Wieluniu działa nieprzerwanie od 2007.

Dynamiczny zespół składający się z międzynarodowych lektorów prowadzi zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

Bardzo dbamy o to, aby z jednej strony przekazywać najlepszymi metodami wiedzę na miarę XXI wieku, a z drugiej – tworzyć trwałe, przyjazne relacje.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 285 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 1050 1937 1000 0090 6207 9208
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!   Egzaminy Cambridge pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i zdobyć znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale w przyszłości wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sieradzka 17, 98-300 Wieluń

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wieluń

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Wieluniu oferuje zajęcia, które inspirują. Dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia mogą poznawać język angielski poprzez osłuchanie. Im wcześniej zaczniesz myśleć o przyszłości swojego dziecka, tym lepsze rezultaty osiągnie. Angielski jako drugi język, zaraz po ojczystym może być stosowany naturalnie dzięki brakom barier do używania języka obcego. Jesteśmy specjalistami, jako lider w branży  prowadzimy kreatywne zajęcia, oparte o skuteczną, przetestowaną przez 3 miliony uczniów na całym świecie metodę.

    Szkoła językowa Wieluń

    Metoda Helen Doron w Wieluniu cieszy się coraz większą popularnością dzięki szybkim efektom i pozytywnemu nastawieniu uczniów. Nauka poprzez zabawę, bazująca na osłuchaniu z dźwiękiem (piosenki, zadania w grupach, mobilne aplikacje i gry) działa podobnie jak nauka gry na instrumencie muzycznym bez użycia zapisu nutowego. Pozwól dziecku odkryć muzykę języka i uczyć się efektywnie. Angielski dla dzieci w Wieluniu realizowany jest w wielu grupach wiekowych: 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat.