Angielski dla dzieci i młodzieży Wolbrom - Helen Doron

729 848 709
ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom

O nas

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży Wolbrom

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 48105016181000009761902585
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.01.2023 Nabór na nowy rok

Nie musisz czekać na wrzesień, RUSZAMY Z NOWYM NABOREM!! Do września Twoje dziecko będzie już oswojone ze środowiskiem anglojęzycznym. Zapraszamy!! :)

27.12.2022 Dni wolne

Zapraszamy na zajęcia w Nowym Roku, od 2 stycznia. W dniach 27.12-01.01 jest przerwa świąteczna. Do zobaczenia :)

01.09.2022 Zapraszamy do naszej szkoły!

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą posługiwać się językiem angielskim tak jak językiem ojczystym. Jeśli chcesz do nas dołączyć- nic prostszego! Zadzwoń i zapisz się na kurs. 729 848 709 Czekamy na Was :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom

  Helen Doron Wolbrom – zapisz dziecko do nowoczesnej szkoły językowej

  Najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego to po prostu jego używanie w codziennej komunikacji. Z tego powodu szkoła angielskiego dla dzieci w Wolbromiu Helen Doron prowadzi kursy wyłącznie w języku angielskim. Uczniowie mają w ten sposób możliwość prowadzenia swobodnych rozmów w swoich grupach rówieśniczych. Ich pracę nadzorują nauczyciele przygotowani do pracy z dziećmi, którzy stosują pozytywne wzmocnienie dodatkowo motywujące do czynienia postępów edukacyjnych. W szkole językowej Helen Doron odbywają się zajęcia stacjonarne, ale jej podopieczni mogą korzystać dodatkowo z narzędzi online we własnych domach. Do ich dyspozycji pozostają aplikacje do pobrania na urządzenia mobilne, które zawierają edukacyjne materiały audio i video. Szkoła Helen Doron prowadzi kursy zgodnie z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2. Jej lektorzy mogą przygotowywać uczniów także do egzaminów Cambridge. Do każdego kursu dedykowane są podręczniki Helen Doron English. Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem.

  Angielski dla dzieci Wolbrom – metoda Helen Doron

  W kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Wolbromiu szkoła językowa Helen Doron wyróżnia się wyjątkowo pozytywną atmosferą. Metoda Helen Doron polega na nauce języka obcego poprzez zabawę. Urozmaicone, angażujące zajęcia łączą elementy gier, zajęć muzycznych oraz plastycznych. Dzieci poznają świat i fascynujące zagadnienia w języku angielskim, dzięki czemu mogą uczyć się go na podobnych zasadach co swojego języka ojczystego. Ponadto mają możliwość udziału w wielu ekscytujących wydarzeniach, takich jak zajęcia międzynarodowe czy wyjazdy zagraniczne. Metoda Helen Doron wykorzystuje pozytywne wzmocnienie, aby nauka języka angielskiego była utożsamiana z przyjemnością. Nie ma w niej miejsca na stres oraz presję. Każde dziecko uczy się języka we własnym tempie. Lektorzy starają się dobierać metody nauczania do indywidualnych predyspozycji oraz talentów posiadanych przez kursantów.

  Szkoła językowa Wolbrom – kursy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku

  Szkoła językowa Helen Doron oferuje angielski dla dzieci w każdym wieku. Swoje pociechy mogą zapisać do niej zatem zarówno rodzice niemowląt i kilkulatków, jak i rodzice, których interesuje angielski dla młodzieży w Wolbromiu. Chociaż do szkoły językowej można zapisać dziecko w każdym wieku, zachęcamy do jak najwcześniejszego uczestnictwa w naszych zajęciach. Niemowlęta i małe dzieci mają możliwość osłuchiwania się z językiem angielskim i jego nauki od najwcześniejszych lat życia, dzięki czemu będą mogły posługiwać się nim niezwykle biegle. Wieloletnia ścieżka rozwoju w języku angielskim pozwoli im odnosić rozmaite sukcesy w przyszłej karierze, a także umożliwi nawiązanie wielu wartościowych znajomości międzynarodowych. Małe grupy językowe w szkole Helen Doron gwarantują jak najefektywniejsze przyswajanie wiedzy, w warunkach, podczas których lektorzy mogą poświęcić dużo uwagi każdemu z uczniów.