Angielski dla dzieci i młodzieży Wolbrom - Helen Doron

729 848 709
ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom

O nas

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży Wolbrom

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 48105016181000009761902585
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.05.2023 ZAPISY NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE!!

RUSZAMY!!! Zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe już trwają. Zadzwoń: 729 848 709 lub wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie, żeby zarezerwować miejsce i zobaczyć co robimy :) Zapraszamy już od 3 miesiąca życia!

03.05.2023 Kurs dla 7 i 8 klasisty

Kurs Helen Doron skrojony na potrzeby przygotowania do egzaminów : zajęcia 2x 75 minut z native speakerem i lektorem polskim,
dodatkowo bezpłatne zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, bezpłatne zajęcia indywidualne SZKOLNY SOS, zajęcia nastawione na komunikację, w całości w języku angielskim, zestawem książek. Zapraszamy 😊

03.05.2023 Ruszyły zapisy na rok szkolny 2023/2024 !!!

Do naszej szkoły możesz zapisać się w ciągu całego roku- zadbamy o Twój komfort w każdym momencie roku szkolnego. Jednak najlepiej rozpocząć już od września, rezerwując najlepszy dla Ciebie termin i miejsce w grupie. Już mamy harmonogram na nowy rok i oferty kursów 😊 Chętnie o wszystkim opowiemy 😊

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom

  Helen Doron Wolbrom – zapisz dziecko do nowoczesnej szkoły językowej

  Najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego to po prostu jego używanie w codziennej komunikacji. Z tego powodu szkoła angielskiego dla dzieci w Wolbromiu Helen Doron prowadzi kursy wyłącznie w języku angielskim. Uczniowie mają w ten sposób możliwość prowadzenia swobodnych rozmów w swoich grupach rówieśniczych. Ich pracę nadzorują nauczyciele przygotowani do pracy z dziećmi, którzy stosują pozytywne wzmocnienie dodatkowo motywujące do czynienia postępów edukacyjnych. W szkole językowej Helen Doron odbywają się zajęcia stacjonarne, ale jej podopieczni mogą korzystać dodatkowo z narzędzi online we własnych domach. Do ich dyspozycji pozostają aplikacje do pobrania na urządzenia mobilne, które zawierają edukacyjne materiały audio i video. Szkoła Helen Doron prowadzi kursy zgodnie z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2. Jej lektorzy mogą przygotowywać uczniów także do egzaminów Cambridge. Do każdego kursu dedykowane są podręczniki Helen Doron English. Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem.

  Angielski dla dzieci Wolbrom – metoda Helen Doron

  W kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Wolbromiu szkoła językowa Helen Doron wyróżnia się wyjątkowo pozytywną atmosferą. Metoda Helen Doron polega na nauce języka obcego poprzez zabawę. Urozmaicone, angażujące zajęcia łączą elementy gier, zajęć muzycznych oraz plastycznych. Dzieci poznają świat i fascynujące zagadnienia w języku angielskim, dzięki czemu mogą uczyć się go na podobnych zasadach co swojego języka ojczystego. Ponadto mają możliwość udziału w wielu ekscytujących wydarzeniach, takich jak zajęcia międzynarodowe czy wyjazdy zagraniczne. Metoda Helen Doron wykorzystuje pozytywne wzmocnienie, aby nauka języka angielskiego była utożsamiana z przyjemnością. Nie ma w niej miejsca na stres oraz presję. Każde dziecko uczy się języka we własnym tempie. Lektorzy starają się dobierać metody nauczania do indywidualnych predyspozycji oraz talentów posiadanych przez kursantów.

  Szkoła językowa Wolbrom – kursy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku

  Szkoła językowa Helen Doron oferuje angielski dla dzieci w każdym wieku. Swoje pociechy mogą zapisać do niej zatem zarówno rodzice niemowląt i kilkulatków, jak i rodzice, których interesuje angielski dla młodzieży w Wolbromiu. Chociaż do szkoły językowej można zapisać dziecko w każdym wieku, zachęcamy do jak najwcześniejszego uczestnictwa w naszych zajęciach. Niemowlęta i małe dzieci mają możliwość osłuchiwania się z językiem angielskim i jego nauki od najwcześniejszych lat życia, dzięki czemu będą mogły posługiwać się nim niezwykle biegle. Wieloletnia ścieżka rozwoju w języku angielskim pozwoli im odnosić rozmaite sukcesy w przyszłej karierze, a także umożliwi nawiązanie wielu wartościowych znajomości międzynarodowych. Małe grupy językowe w szkole Helen Doron gwarantują jak najefektywniejsze przyswajanie wiedzy, w warunkach, podczas których lektorzy mogą poświęcić dużo uwagi każdemu z uczniów.