Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Gaj - Helen Doron

888 256 599
733 744 670
ul. Buforowa 34, 52-131 Wrocław

O nas

Centrum Helen Doron Wrocław-Gaj powstało w 2000 roku i jest jednym z pionierów metody Helen Doron. Sukces naszej szkoły wynika z pasji i zaangażowania  w nauczanie dzieci oraz ciągłego doskonalenia naszych umiejętności. Zapisując do nas swoje dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 358 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 09 1050 1575 1000 0092 2803 2018
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

12.04.2024 egzaminy Cambridge

Uczniowie z naszej szkoły mogą przystąpić do międzynarodowych egzaminów Cambridge , odpowiednich do ich poziomu. Szczegółowe informacje zostały przesłane mailowo. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.04.2024,.

22.01.2024 Obóz językowy na Malcie

We współpracy z English & Malta i ESE -European School of English zapraszamy na obóz językowy na MALCIE w terminie 4.08-11.08 2024 dla uczniów 12-17 lat.
Zapisy oraz informacje telefonicznie mailowo oraz osobiście.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Buforowa 34, 52-131 Wrocław
Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek – piątek 15:00 – 19:30

    Metoda Helen Doron w nauce angielskiego Wrocław-Gaj

    Nauka języka angielskiego u dzieci może być prawdziwą frajdą. Wystarczy wybrać metodę, dzięki której dziecko odkryje radość z efektywnej nauki i szybko opanuje zdolność porozumiewania się bez zahamowani i kompleksów. Metoda Helen Doron we Wrocławiu-Gaj bazuje na osłuchaniu z dźwiękami, utrwaleniu ich poprzez interakcje w grupie rówieśniczej oraz inspirujące zadania. Uczestnicy zajęć angażują się naturalnie, a angielski dla dzieci we Wrocławiu-Gaj może być używany swobodnie.

    Zabawa i nauka-efektywny angielski Wrocław-Gaj

    Szkoła angielskiego we Wrocławiu-Gaj jest placówką, stosującą najnowocześniejsze, efektywne rozwiązania. Zachęcamy dzieci zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, posiadamy własną aplikację Kangi Club. Nasza kadra to osoby, dla których nauka angielskiego jest pasją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną dla najmłodszych od 0 do 3 roku, dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dla starszej młodzieży. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.