Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Kiełczowska - Helen Doron

502 970 949
ul. Kiełczowska 58, 51-315 Wrocław

O nas

Nasza szkoła istnieje już od 20 lat. Naszym celem jest stworzenia miejsca do którego dzieci przychodzą z radością, w którym zdobywają nowe umiejętności oraz uczą się, jak z łatwością komunikować się w języku angielskim. Wszystko w formie zabawy pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogów i anglistów. Obecnie posiadamy dwie placówki przy ul. Długosza 2-6 oraz przy ul. Kiełczowskiej 58. Z łatwością dojedziesz do nas z Kiełczowa, Mirkowa, Długołęki, Wilczyc, Domaszczyna, Ramiszowa i Zakrzowa.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 zł wraz ze wszystkimi materiałami Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1160 2202 0000 0000 2222 1897
Oferta Oferta
PÓŁKOLNIE LETNIE

Zapraszamy na półkolonie wakacyjne z językiem angielskim na sportowo. Już niedługo więcej informacji na FB!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Naszych starszych uczniów przygotowujemy zarówno do egzaminów Cambridge, ósmoklasisty oraz maturalnego. Podczas kursu dla ósmoklasistów zwracamy szczególną uwagę na zakres materiału, ćwiczenia i zadania mogące pojawić się na egzaminie. Po naszym kursie każdy uczeń będzie się czuł na 100% przygotowany do egzaminu. Kursy do egzaminów Cambridge odbywają się na wszystkich poziomach od egzaminów dla dzieci YLE po egzamin C1 Advanced (CAE).

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Kiełczowska 58, 51-315 Wrocław