Angielski dla dzieci i młodzieży Kiełczów - Helen Doron

502 970 949
ul. Wrocławska 25, 55-093 Kiełczów

O nas

Nasza szkoła istnieje już od 20 lat. Naszym celem jest stworzenia miejsca do którego dzieci przychodzą z radością, w którym zdobywają nowe umiejętności oraz uczą się, jak z łatwością komunikować się w języku angielskim. Wszystko w formie zabawy pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogów i anglistów. Obecnie posiadamy dwie placówki przy ul. Długosza 2-6 oraz przy ul. Kiełczowskiej 58. Z łatwością dojedziesz do nas z Kiełczowa, Mirkowa, Długołęki, Wilczyc, Domaszczyna, Ramiszowa i Zakrzowa.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 zł wraz ze wszystkimi materiałami Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1160 2202 0000 0000 2222 1897
Oferta Oferta
PÓŁKOLNIE LETNIE

Zapraszamy na półkolonie wakacyjne z językiem angielskim na sportowo. Już niedługo więcej informacji na FB!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Egzaminy Cambridge

Naszych starszych uczniów przygotowujemy zarówno do egzaminów Cambridge, ósmoklasisty oraz maturalnego. Podczas kursu dla ósmoklasistów zwracamy szczególną uwagę na zakres materiału, ćwiczenia i zadania mogące pojawić się na egzaminie. Po naszym kursie każdy uczeń będzie się czuł na 100% przygotowany do egzaminu. Kursy do egzaminów Cambridge odbywają się na wszystkich poziomach od egzaminów dla dzieci YLE po egzamin C1 Advanced (CAE).

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Wrocławska 25, 55-093 Kiełczów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu Kiełczowska

    Zastanawiasz się, jaka szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu w okolicy Kiełczowskiej będzie odpowiednia? Koniecznie weź pod uwagę filię Helen Doron English! Do Twojego wyboru pozostaje wiele kursów językowych dopasowanych do różnych kategorii wiekowych. Zajęcia prowadzimy wyłącznie po angielsku, ucząc naszych podopiecznych prowadzenia swobodnej rozmowy w tym języku. Poza zajęciami stacjonarnymi oferujemy również dostęp do nowoczesnych narzędzi online. Dzięki nim nasi uczniowie mają kontakt z angielskim nawet 14 razy w tygodniu!

    Efektywny angielski dla dzieci we Wrocławiu Kiełczowska

    Nie bez powodu metoda Helen Doron we Wrocławiu w rejonie Kiełczowska cieszy się tak dużą popularnością. To, co nas wyróżnia, to z pewnością nauka angielskiego poprzez pozytywne wzmocnienie, a także skuteczność potwierdzona liczbami. Stawiamy na naturalną, dziecięcą radość z uczenia się drugiego języka. Nasza szkoła językowa w lokalizacji Wrocław Kiełczowska gwarantuje naukę do 3500 słów po angielsku, a także samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych bez konieczności krótkotrwałej nauki na pamięć.