Angielski dla dzieci i młodzieży Ślęza - Helen Doron

575 104 684
ul. Akacjowa 4N/4, 5, 6, 55-040 Ślęza

O nas

Jesteśmy oddziałem Centrum Helen Doron Wrocław-Południe. Działamy w Ślęzie, między Bielanami Wrocławskimi i Wysoką. Kojarzycie zamek Topacz? To dobry punkt orientacyjny. 

Szkoła jest nowa i kameralna, a przed budynkiem znajduje się wygodny parking. Mamy 3 kolorowe sale pełne pomocy do nauki i zabawek.  Lekcje odbywają się wyłącznie po angielsku, dużo jest ruchu i śpiewu. Uczęszcza do nas niemal 200 dzieci już od 3 roku życia, w tym wiele rodzeństw, „Ślęza” jest znana z rodzinnej atmosfery.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 PLN Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 83 1020 5242 0000 2302 0022 5318
Oferta Oferta
Od angielskiego nie ma wakacji.... są wakacje z angielskim

Latem i zimą zapraszamy na półkolonie z angielskim. Odbywają się w naszym oddziale przy ul. Przyjaźni 66 we Wrocławiu, w pierwszym tygodniu ferii zimowych i w pierwszej połowie wakacji letnich. Mamy wtedy rączki pełne roboty. Rysujemy, wycinamy, kleimy, fotografujemy. Skaczemy w Parku Linowym i oglądamy zwierzęta w ZOO. A przede wszystkim, codzienne mamy lekcje angielskiego. I dlatego kto raz zapisze się na półkolonie, ten wraca we wrześniu na kurs. Tak to działa!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających, jak najmłodsi operują językiem. I robią to świetnie! W roku szkolnym 2020/2021, w sesji letniej w naszym Centrum egzamin zdało z powodzeniem 120 osób.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Akacjowa 4N/4, 5, 6, 55-040 Ślęza

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ślęża

    Wysoki poziom edukacji to gwarancja dobrego startu w przyszłość. Angielski dla dzieci w Ślęży realizowany jest za pomocą nowoczesnych narzędzi. Dzieci uwielbiają gry i aplikacje, dlatego stworzyliśmy autorskie sposoby na utrwalenie usłyszanych słówek. Metoda Helen Doron w Ślęży to nauka poprzez zabawę. Oferujemy Kangi Club, Helen Doron Read i wiele innych narzędzi, pozwalających swobodnie używać angielskiego bez konieczności nauki w standardowych formach. Muzyka, ruch, kontakt w grupie rówieśniczej i kreatywne zadania, angażujące do współpracy to recepta na sukces.

    Szkoła językowa Ślęża

    Czy zależy Ci na przyszłości dziecka? Odkryj naszą ofertę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Ślęży to lokalny lider z ogromnym doświadczeniem. Już ponad 3 miliony uczniów nauczyło się z nami angielskiego bez konieczności czytania i pisania. Ofertę kierujemy do uczniów najmłodszych, już od czwartego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży do 19 roku życia. Przekonaj się osobiście, że u nas jest po prostu super. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.