Angielski dla dzieci i młodzieży Ślęza - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Akacjowa 4N, 55-040 Ślęza

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ślęża

  Wysoki poziom edukacji to gwarancja dobrego startu w przyszłość. Angielski dla dzieci w Ślęży realizowany jest za pomocą nowoczesnych narzędzi. Dzieci uwielbiają gry i aplikacje, dlatego stworzyliśmy autorskie sposoby na utrwalenie usłyszanych słówek. Metoda Helen Doron w Ślęży to nauka poprzez zabawę. Oferujemy Kangi Club, Helen Doron Read i wiele innych narzędzi, pozwalających swobodnie używać angielskiego bez konieczności nauki w standardowych formach. Muzyka, ruch, kontakt w grupie rówieśniczej i kreatywne zadania, angażujące do współpracy to recepta na sukces.

  Szkoła językowa Ślęża

  Czy zależy Ci na przyszłości dziecka? Odkryj naszą ofertę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Ślęży to lider w branży ESL (English as a Second Language). Już ponad 3 miliony uczniów nauczyło się z nami angielskiego bez konieczności czytania i pisania. Ofertę kierujemy do uczniów najmłodszych, już od czwartego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży do 19 roku życia. Przekonaj się osobiście, że u nas jest po prostu super. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem