Helen Doron Warszawa Ursynów Na Uboczu 28 B lok. 8 02-791 Warszawa tel: 885 602 082 email: warszawa-ursynow@helendoron.pl

 
 • slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynów

 

Aktualności

 • wakacje 2019

  Nareszcie Wakacje!
  💥My co prawda od poniedziałku rozpoczynamy półkolonie letnie w naszym Centrum na Ul. Na Uboczu 28 💥 ale Wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzicom i opiekunom życzymy wspaniałych wakacji, udanego odpoczynku i pięknej pogody!💥
  Dziękujemy Wam za ten rok spędzony razem!

  Nasze szkoły w lipcu są zamknięte

  przez całe wakacje można się z nami kontaktować mailowo.- po powrocie odpowiemy na każdą wiadomość;)

  Od 01.08 wracamy z urlopów i rozpoczynamy przygotowania do nowego roku szkolnego.

  Zapraszamy do kontaktu:

  ul. Koncertowa 6 tel: 514 959 742  @ warszawa-ursynow@helendoron.pl

  ul. Na Uboczu 28 tel; 885 602 082  @ warszawa-pd@helendoron.pl

  ul. Hlonda 2/77  tel; 505 052 753  hd.wilanow@gmail.com

 • Akcja #LearnToHelp – liczenie angielskich słówek

  W okolicy zarówno Dnia Matki jak i Dnia Dziecka, tj. w dniach 20-24.05 w naszym Centrum, jak i innych Centrach Helen Doron w Polsce, odbędzie się akcja liczenia słówek angielskich wypowiedzianych bądź napisanych przez naszych uczniów, nauczycieli i mamy pracujące w Centrach. W ciągu 30 sekund , w zależności od wieku i możliwości, nasi uczniowie wypowiedzą bądź napiszą jak największą ilość słów angielskich. Każde takie słówko  zostanie „wykupione” przez właściciela Centrum Helen Doron za kwotę 10 groszy. Tak zebrane pieniądze przekażemy w czerwcu na rzecz Fundacji Serce Dziecka (www.sercedziecka.org.pl). Już dziś cieszymy się, że dzieci zdobywając wiedzę językową na naszych zajęciach będą mogły chociaż w ten sposób  wspomóc inne dzieci, które los potraktował mniej przyjaźnie.

 • Wesołych Świąt

  Naszym uczniom i ich rodzinom oraz przyjaciołom i pracownikom szkoły życzymy wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

  All our students, their families, friends and school staff: celebrate this Easter with a heart filled with peace, joy and cheer. Have a happy Easter.

 • Zajęcia Helen Doron w okresie świąt i majówki.

  Ponieważ zbliżają się Święta a zaraz po nich majówka przypominamy jak odbywają się zajęcia w naszych szkołach.

  Słuchajcie naszych nagrań do kursów w trakcie przerwy intensywnie – 15-20 min dziennie, codziennie dadzą znakomite efekty.

   

 • Storytelling

  Storytelling to nasze cykliczne zajęcia dodatkowe.

  Na zajęciach w konwencji storytelling-u  pomocy bajek, wierszy i piosenek dzieci przyswajają jak najwięcej informacji w obcym języku. Opowieściom towarzyszą ćwiczenia oraz różne gry i zabawy, także ruchowe. Zajęcia odbywają się w grupach rówieśniczych.

  Nasze zajęcia odbywają się w soboty i są to zajęcia bezpłatne dla uczniów Helen Doron Ursynów/Wilanów. Najbliższe zaplanowane są na sobotę 23.03.2019. Serdecznie zapraszamy do zapisu poprzez  kontakt z sekretariatami szkoły.

   

 
Call Now Button