Helen Doron Warszawa Ursynów Na Uboczu 28 B lok. 8 02-791 Warszawa tel: 885 602 082 email: warszawa-ursynow@helendoron.pl

 
 • slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynów

 

Nasze centra w Warszawie

Nasze centra języka angielskiego na warszawskim Ursynowie zlokalizowane są w dwóch lokalizacjach przy ulicy Na Uboczu oraz Koncertowej. Dzięki temu każdy rodzic może skorzystać z naszej oferty, zapisując swoje dziecko na prowadzone przez nas zajęcia. Usytuowanie palcówek pozwala na dosyć swobodny dojazd z każdego miejsca dzielnicy Ursynów. Przy budynkach centrum znajdują się obszerne parkingi, pozwalające na wygodne zaparkowanie pojazdu.

Zadbaliśmy również o zatrudnienie dobrze wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadry w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki temu prowadzone przez nas zajęcia są ciekawe i angażujące dzieci, co przekłada się na skuteczność i łatwość przyswajania wiedzy przez naszych milusińskich.

Ponadto w obu szkołach przygotowany jest wyjątkowy kącik zabaw dla dzieci, gdzie nie nudząc się mogą oczekiwać na zajęcia oraz podręczna biblioteczka z książkami w języku angielskim. Natomiast szafy w obu lokalizacjach cieszą się dużą popularnością w śród najmłodszych i zapewniają dodatkową atrakcję. A jaką, to już odkryją sami…

Kompleksowe wyposażenie sal

Dbamy, by w naszej szkole języka angielskiego dzieci uczyły się w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach. Każda z sal lekcyjnych jest specjalnie zaprojektowana i urządzona. Sale posiadają kolorowe ściany oraz nowoczesne meble, przez co przenoszą dzieci w wyjątkowy świat przygód i wyobraźni. Dostosowane są ponadto do nauczania zarówno tych najmłodszych (poniżej pierwszego roku życia) jak i dzieci w wieku szkolnym. W zależności od wieku dziecka i kursu, na który uczęszcza, nasze pociechy uczą się zgromadzone wokół nauczyciela na poduszkach, przy małych stolikach lub przy stołach umożliwiających dowolną aranżację ich ustawienia w zależności od wymagań lekcji.

Zapewniamy atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku pomoce naukowe – nasze sale wyposażone są w innowacyjne narzędzia ułatwiające naukę. Jest to specjalny sprzęt grający, telewizory lub tablice interaktywne – pomoce potrzebne i wspierające realizację materiału kursu

Galeria – szkoła na Koncertowej 6

Galeria – szkoła Na Uboczu 28

 
Call Now Button