• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci i młodzieży Helen Doron Warszawa-Bielany

 

O nas

Witamy na stronie internetowej Centrum Języka Angielskiego  Helen Doron English w Warszawie na Bielanach. Jesteśmy jedną z najstarszych oraz największych szkół Helen Doron w Warszawie i okolicach.

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu. Nasi najmłodsi uczniowie mają 2 lata, a najstarsi 14 lat.

Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.

Zajęcia w Centrum Helen Doron na Bielanach prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

Każdy kurs Helen Doron opiera się na tych samych podstawach metodyki Helen Doron – czyli pracy w małych grupach, metodzie naturalnej oraz stosowaniu zasady pozytywnego wzmacniania.

Nasze lekcje możemy także prowadzić  w Szkołach Podstawowych na terenie Bielan, gdzie zajęcia mogą odbywać się 2 razy w tygodniu.

Angielski metodą Helen Doron to:

 • Nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia.
 • Kontakt z językiem 14 razy w tygodniu przez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek.
 • Interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie.
 • Cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych.
 • Nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób).
 • Nowoczesne kursy wzbogacone o wiedzę z innych dziedzin życia (przyroda, geografia itp.), a także o wartości społeczne (przyjaźń, ochrona środowiska, prawa zwierząt itp.).
 • Internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.
 • Jedyna szkoła językowa posiadająca edukacyjne, światowe radio Teen Buzz Radio dla dzieci starszych i nastolatków, w którego audycjach biorą udział również nasi uczniowie.
 • Stała obecność rodzica podczas zajęć.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

Dlaczego warto wybrać naukę w Centrum Helen Doron English?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego, skupiająca się również na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) skaczą, tańczą i śpiewają równie często jak lepią, kleją i rysują, tworząc kreatywne kolaże. Starsze dzieci nie mają problemów w swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne lekcje pokazowe! Zapisy prowadzi nasz sekretariat. Kontakt >>

KIDS LOVE LEARNING ENGLISH!

 
Call Now Button