• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci i młodzieży Helen Doron -Warszawa Tarchomin-Białołęka

 

O nas

Nasze Warszawskie Centrum Helen Doron, w którym prowadzimy nauczanie języka angielskiego dla dzieci na Tarchominie, działa już prawie 15 lat w dzielnicy, natomiast w obecnej lokalizacji jesteśmy od 12 lat.

Centrum języka angielskiego dla dzieci na Tarchominie jako jedyne na Białołęce ma prawo do używania metod Helen Doron, którymi uczy się na świecie 150 tysięcy dzieci, a w Polsce- ponad 30 tysięcy.

Od samego początku zależało nam, aby nasze Centrum było miejscem szczególnym, do którego dzieci będą przychodziły z przyjemnością i entuzjazmem. Na Tarchominie proponujemy naukę języka angielskiego dzieci w każdym wieku, oferując im programy nauczania najwyższej jakości.

W naszej szkole wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalnie wyszkoloną kadrę. Nasi nauczyciele przechodzą specjalne kursy, dzięki którym nauczanie w Centrum Helen Doron na Tarchominie jest wyjątkowo skuteczne.

Nasza szkoła jest również Centrum przygotowującym do międzynarodowych Egzaminów Cambridge.

cambridge_english_logo

 

 

Angielski dla dzieci na Tarchominie to nie tylko Centrum Helen Doron znajdujące się przy ulicy Porajów 2, ale też kursy języka angielskiego przygotowane specjalnie z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych

 Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe do naszej szkoły Helen Doron na Tarchominie wszystkie dzieci od 2 roku życia do 16 lat.

Angielski metodą Helen Doron to:

 • Nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia.
 • Kontakt z językiem 14 razy w tygodniu przez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek.
 • Interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie.
 • Cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych.
 • Nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób).
 • Nowoczesne kursy wzbogacone o wiedzę z innych dziedzin życia (przyroda, geografia itp.), a także o wartości społeczne (przyjaźń, ochrona środowiska, prawa zwierząt itp.).
 • Internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.
 • Jedyna szkoła językowa posiadająca edukacyjne, światowe radio Teen Buzz Radio dla dzieci starszych i nastolatków, w którego audycjach biorą udział również nasi uczniowie.
 • Stała obecność rodzica podczas zajęć.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

Dlaczego warto wybrać naukę w Centrum Helen Doron English?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego, skupiająca się również na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) skaczą, tańczą i śpiewają równie często jak lepią, kleją i rysują, tworząc kreatywne kolaże. Starsze dzieci nie mają problemów w swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne lekcje pokazowe! Zapisy prowadzi nasz sekretariat. Kontakt >>

KIDS LOVE LEARNING ENGLISH!

 
Call Now Button