• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci i młodzieży Helen Doron -Warszawa Tarchomin-Białołęka

 

WAŻNE – zajęcia zawieszone od czwartku 12 marca.

Następny:

Poprzedni:

Ważne!

Drodzy Państwo, w związku z decyzja rządu o zamknięciu placówek edukacyjnych i oświatowych oraz apelem pana premiera Morawieckiego o pozostawienie dzieci w domu zawieszamy zajęcia języka angielskiego od czwartku 12.03.2020 do środy 25.03.2020 włącznie. Zajęcia zostaną odrobione. Będziemy Państwa na bieżąco informować o dalszych działaniach.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

Prosimy w tym czasie nie zapominać o regularnym słuchaniu nagrań Helen Doron, korzystaniu z ćwiczeń na Kangi Club www.kangiclub.com (tam są wszystkie nasze materiały audio oraz bajki z przerabianym materiałem) i zachęcamy do korzystania z pozostałych edukacyjnych aplikacji Helen Doron. Tu znajduje się instrukcja do obsługi strony Kangi Club: https://helendoron.pl/warszawa-tarchomin/jak-korzysac-z-platformy-kangiclub-oraz-stream/

Hasło oraz login dzieci powinny mieć wklejone do 1 książki. Jeśli się gdzieś zapodziało, prosimy o kontakt – wyślemy mailem.

Rozważamy także możliwość prowadzenia lekcji on-line, o czym będziemy Państwa informować. W razie pytań prosimy o kontakt tel: 605 955 070 mail: warszawa-tarchomin@helendoron.pl

 
Call Now Button