• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci Wrocław

 

Lekcje pokazowe

Trwają zapisy na lekcje pokazowe z języka angielskiego !!!

Lekcja pokazowa jest bezpłatna. Możesz przyjść i przekonać się, czy nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku.

Zapraszamy do zgłaszania dzieci mailowo za pomocą formularza w zakładce kontakt lub telefonicznie:

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum przy ulicy Terenowej we Wrocławiu.

Zapisy na lekcje pokazowe- 888 256 599

Zapisy na lekcje pokazowe – SEKRETARIAT -733 744 670

angielski dla dzieci wrocław

 

Jak uczymy dzieci języka angielskiego?

 

Świat, w którym nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna

W szkołach Helen Doron dzieci są zawsze na pierwszym miejscu. Opracowaliśmy taki sposób nauczania języka angielskiego, który do nich przemawia w języku który rozumieją, i który gwarantuje najlepsze rezultaty. Obiecujemy udostępnić Twojemu dziecku świat pełen barwnych bohaterów, przyciągających uwagę historii, wpadających w ucho wesołych piosenek i świetnych gier.

Dzieci w każdym wieku

Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do wszystkich poziomów nauczania i stylów uczenia się. Sprawiamy, że nauka jest prosta i spełnia najwyższe standardy akademickie.

Nauka angielskiego jest zabawna i łatwa!

Dzieci uwielbiają uczyć się i bawić – a uczą się najlepiej właśnie podczas zabawy. Dzieci nie lubią siedzieć przez dłuższy czas – nie motywuje ich do nauki. Dlatego nasze lekcje są pełne radosnych aktywności, które pobudzają zmysły. Dzięki oryginalnym piosenkom, grom, wielu konwersacjom i interakcjom, nauka języka angielskiego staje się przygodą.

Dlaczego nasza metoda działa

Nie tylko dlatego, że metodą Helen Doron naucza się na całym świecie z niewiarygodnymi wynikami, ale ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Dzieci to uwielbiają!

Eksperci w nauczaniu

Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu metodą Helen Doron oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka angielskiego.

Sprawdzona metoda

Metoda nauczania i uczenia się Helen Doron oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Skupiamy się na nauce przez zabawę, małych grupach, słuchaniu w tle i pozytywnym wzmacnianiu – co zostało sprawdzone w czasie. Każde zajęcia zostały zaprojektowana z różnorodnymi aktywnościami, aby spełnić potrzeby różnym stylom uczenia się. Nasze wyjątkowe materiały edukacyjne zawierają oryginalne historie, piosenki i animacje, aby uczynić naukę radosną i inspirującą.

Dzisiejsi młodzi odbiorcy

Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

Więcej niż angielski dla dzieci. Życiowe wartości

Nasze programy są tak skuteczne, ponieważ zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół ekspertów językowych i pedagogicznych. Poza nauczaniem języka angielskiego, kursy uczą istotnych wartości, dają lekcje życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata.

 
Call Now ButtonZAPISY NA LEKCJE POKAZOWE