Angielski dla dzieci i młodzieży Jasło - Helen Doron Skontaktuj się z nami
13.09.2022

Rozdanie Certyfikatów Cambridge

Franek, Kuba, Patryk, Jagoda, Bartek, Marcelina, Asia, Julia, Emilia, Julia, Maciek, Liliana – to oni w tym roku byli na tyle zmotywowani i świetnie przygotowani aby zdawać Egzaminy Cambridge. Dla nich przyszłość brzmi perfect!

Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, którzy przystąpili do Egzaminów Cambridge! Wszyscy zdali bardzo dobrze! a niektórzy… REWELACYJNIE i osiągnęli poziom B2! Jest to poziom matury rozszerzonej z języka angielskiego. U nas taki poziom osiągnęli uczniowie klas VII-VIII. Serdecznie wszystkim gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni.

Cambridge Assessment English tworzy testy i egzaminy, które pozwalają uczyć się angielskiego i zdobywać międzynarodowe certyfikaty, uznawane jako dowód znajomości języka na całym świecie. Egzaminy Cambridge English są uznawane przez ponad 20 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a także wielu pracodawców oraz liczne instytucje edukacyjne.

są rzetelną oceną poziomu językowego ucznia oraz stanowią kontrolę jakości nauczania dla szkoły.

Egzaminy Cambridge

są rzetelną oceną poziomu językowego ucznia oraz stanowią kontrolę jakości nauczania dla szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego wręczenia Certyfikatów.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook’u >>

20220910 112437 - Helen Doron English

Porozmawiajmy