Angielski dla dzieci i młodzieży Jędrzejów - Helen Doron Skontaktuj się z nami
2.01.2024

Angielski Jędrzejów korepetycje czy szkoła językowa?

Angielski korepetycje Jędrzejów- jaka cena?

W dzisiejszym świecie, umiejętność posługiwania się językiem angielskim staje się coraz bardziej kluczowa. W związku z tym, wielu rodziców oraz uczniów szuka efektywnych metod nauki tego języka. Dwa najpopularniejsze wybory to korepetycje oraz szkoła językowa . Która z tych opcji jest lepsza? Poniżej przedstawiamy analizę obu możliwości.

Ceny korepetycji z angielskiego mogą znacznie się różnić. Mają na to wpływ np. lokalizacja, poziom doświadczenia nauczyciela, forma korepetycji (indywidualne czy grupowe) oraz długość lekcji. Warto zaznaczyć, że ceny mogą się różnić również w zależności od regionu czy kraju. Najtańsze korepetycje oferują studenci ( ok 40-50 zł), zdecydowanie bardziej doświadczeni korepetytorzy po studiach lingwistycznych to ponad 100 zł za lekcję.  Pamiętaj aby zawsze przy wyborze korepetytora sugerować się doświadczeniem, wykształceniem i profesjonalizmem korepetytora. Zawsze masz prawo zapytać o materiały jakich będzie używał czy jaka metodą będzie pracował z twoim dzieckiem. Spytaj też o monitorowanie postępów w nauce swojego dziecka.

Kiedy korepetycje a kiedy szkoła językowa?

Wszystko zależy jaki cel sobie stawiasz. Jeśli dotychczas dziecko miało duże zaległości i nie nadąża z materiałem a musi przygotować się do klasówki to kilka lekcji z korepetytorem pomoże zapewne uzyskać lepszą ocenę na sprawdzianie. Tylko zadaj sobie pytanie czy chodzi ci o tzw. gaszenie pożarów i krótkotrwały efekt czy o umiejętność swobodnej wymiany myśli, komunikacji, brak strachu przed nawiązaniem rozmowy w drugim języku?

Jeśli zależy ci na trwałych efektach, przemyślanym i zaplanowanym procesie nauki to postaw na kurs angielskiego w szkole językowej. Pamiętaj, że nauka angielskiego przynosi efekty, gdy jest prowadzona sprawdzoną metodą. Aby wybrać szkołę językową dla swojego dziecka popytaj znajomych, poczytaj opinie rodziców  szkołach angielskiego w twojej okolicy. Pooglądaj i poczytaj wpisy na mediach społecznościowych np. Facebooku lub Instagramie.

Szkoła językowa Jędrzejów

W naszej szkole językowej w Helen Doron English w Jędrzejowie naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym uczniowie rozwijają się, otaczani przez angielski język od najmłodszych lat.

Dla naszych uczniów i ich rodziców ważne są efekty nauczania. Jesteśmy skuteczni ponieważ metoda Helen Doron zapewnia przygotowanie do swobodnej rozmowy, ucząc dzieci i młodzież w przyjaznej atmosferze, w grupie rówieśników. Dysponujemy ogromnym zasobem materiałów. Na naszych kursach nie ma przypadkowości. Wszystko jest zaplanowane i konsekwentnie realizowane.  Kursy zostały opracowane przez metodyków, a nauczyciele uczący przechodzą wiele specjalistycznych kursów aby uczyć skutecznie.

Oferujemy też dostęp do materiałów online. Kliknij TU i sprawdź ile wspaniałych gier edukacyjnych  do nauki angielskiego mamy dla twojego dziecka.

 

Opinie rodziców o Helen Doron Jędrzejów

Przeczytaj o doświadczeniach jednej z naszych klientek, pani Kasi, która podzieliła się historią nauki swego syna Kacpra w naszej szkole:

„Po zapisaniu Kacpra gdy miał 4 lata do szkoły Helen Doron w Jędrzejowie, zauważyłam natychmiastowe pozytywne zmiany. Zajęcia były kreatywne, a nauczycielki były prawdziwymi ekspertkami w motywowaniu dzieci. Kacper zaczął używać nowych słów w codziennych rozmowach, a nawet śpiewał angielskie piosenki, które przyniósł ze szkoły.

Dla mnie najważniejsze było to, że nauka odbywał się w formie zabawy. Każde zajęcia były starannie zaplanowane, aby angażować dzieci w gry i zadania, jednocześnie ucząc je podstaw języka angielskiego. Kacper podchodził do nauki z entuzjazmem, co sprawiło, że ja również zaczęłam cieszyć się z postępów mojego syna.

Po pewnym czasie Kacper nie tylko biegle porozumiewał się po angielsku, ale także zaczął wykazywać większe zainteresowanie innymi krajami. Jego rozwój społeczny i komunikacyjny był widoczny nie tylko podczas zajęć, ale również w relacjach z rówieśnikami.

angielski dla dzieci - Helen Doron English
Angielski w Helen Doron -przyszłość brzmi perfect!

Obserwując te pozytywne zmiany, byłam przekonana, że podjęłam właściwą decyzję. Helen Doron English w Jędrzejowie stało się dla mnie nie tylko szkołą angielskiego dla syna, ale także inspirującym miejscem, które wspiera rozwój i pasję do nauki języków obcych.

Dzięki Helen Doron Jędrzejów, Kacper nie tylko opanował język angielski, ale także zbudował solidne podstawy do dalszego rozwoju. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna po każdych zajęciach, jestem pewna, że Helen Doron English było najlepszym wyborem dla jego przyszłości”. Katarzyna W.

szkola angielskiego Jedrzejow - Helen Doron English
Nauka angielskiego w Jędrzejowie- kursy dla dzieci i młodzieży

 

Jak zapisać dziecko na angielski w Jędrzejowie?

  1. Możesz do nas zadzwonić 692 782 767 i umówić się na lekcję pokazową.
  2. Możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie klikając w przycisk Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów