Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron Skontaktuj się z nami
15.08.2023

Dlaczego język angielski dla rocznego malucha w Helen Doron w Kielcach?

 

Angielski dla rocznego malucha w Helen Doron w Kielcach-jak to się zaczęło.

To, że dzieci są najważniejsze jest dla nas oczywiste – ponad 20 lat temu postanowiliśmy, że zrobimy coś dobrego dla dzieci w Kielcach i tak jesteśmy dziś szkołą językową, która od razu kojarzona jest z nauką języka angielskiego- nie tylko dla małych dzieci. Dziś nasi pierwsi uczniowie są już dorosłymi ludźmi.

 

Rodzicu, pamiętasz co myśleliście o przyszłości swojego dziecka, kiedy oczekiwaliście jego narodzin? Ile mieliście planów, pomysłów jak to będzie, gdy mały człowiek pojawi się już na świecie. Życie pewnie później sporo zweryfikowało i okazało się, że jedyne o czym marzycie, to porządnie się wyspać. Nie zmieniło się jedno, świat już zawsze będzie kręcił się wokół Waszego małego człowieka.

My w Helen Doron mamy bardzo podobnie, kiedy myślimy o edukacji dzieci chodzących na kursy języka angielskiego. Cały nasz świat kręci się wokół dzieci oraz ich postępów.

Angielski dla małych dzieci w Helen Doron to spontaniczna, beztroska zabawa w zatopieniu w języku angielskim. Chyba najlepiej pasuje właśnie to określenie: zatopienie. Dbamy o to, aby delikatnie, z uwagą i troską zatapiać nasze dzieci w brzmieniu języka angielskiego. Dla rocznego dziecka, otaczający je  świat jest jak wesołe miasteczko – wszystko jest szybkie, głośne i kolorowe. Zmysły maluchów pracują na maksymalnej mocy, by chłonąć z otoczenia bodźce jak gąbka. 

 

 

angielski dla rocznego dziecka kielce
Angielski dla maluchów w Kielcach

Jak uczyć małe dzieci?Opowiadamy jak uczymy angielskiego maluchy w naszej szkole w Kielcach

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż uczenie angielskiego przez zabawę. Tymczasem powinna być prowadzona przez osoby, które nie tylko potrafią uczyć angielskiego małe dzieci, ale również znać świetnie ich zachowania behawioralne. Jaki język rozumieją najlepiej najmniejsze dzieci? Język pokazywania i naśladowania. Obserwacji i zachwytu odkrywania. Oczywiste zatem jest, że angielski dla rocznego dziecka  to nauka przez zabawę. W niewielkich grupach rówieśników i towarzystwie rodziców, nasze maluchy obcują z językiem angielskim i bawią się w jego towarzystwie.

Jaki inny warunek skutecznej nauki musi zostać spełniony? To atmosfera bezpieczeństwa i zaufania. Dlatego na naszych lekcjach obecni są rodzice maluszków. W czasie lekcji na kursie Baby’s Best Start nasi najmłodsi uczniowie bawią się w otoczeniu muzyki i dźwięków. Jest więc malowanie, tworzenie i ugniatanie, smakowanie i wąchanie, oglądanie i używaniu zmysłu dotyku.Angielski dla rocznego dziecka to doświadczanie i eksperymenty! Dzieci w towarzystwie rodziców rozwijają swoje zdolności manualne i ćwiczą motorykę małą.

Wszystko odbywa się w atmosferze pozytywnego wzmocnienia, skupienia, ale i nieskrępowanej swobody, niezbędnej małym odkrywcom. Bardzo cenimy sobie atmosferę w naszej szkole, gdzie dobrze czują się nie tylko dzieci. Dzięki temu stajemy się pewnego rodzaju zespołem – mamy wspólny cel i pomagamy sobie nawzajem go osiągnąć.

 

angielski dla rocznego dziecka kielce
Angielski dla niemowląt z rodzicami

Od kiedy uczyć dziecko angielskiego i dlaczego nigdy nie jest za wcześnie.

 

Ludzie mają największy mózg ze wszystkich ssaków. Lecz nie zmienia to faktu, że przychodzimy na świat z koniecznością stymulacji naszego mózgu. Innymi słowy, gdyby zostawić maluchy bez odpowiedniej stymulacji, nawet najsilniejsza siła biologiczna świata, ewolucja, nie będzie w stanie go rozwinąć tak, jak tego potrzebuje. Dlatego właśnie tak często słyszymy o odpowiedzialnej i mądrej stymulacji dziecięcego mózgu. To my: rodzice, nauczyciele i opiekunowie jesteśmy odpowiedzialni za pełny i dobry rozwój naszych dzieci.

U niemowląt mowa i zabawa rozwijają się w tym samym czasie, ale bez świadomej, troskliwej stymulacji otoczenia, nie będą miały szansy prawidłowo się rozwinąć. Potwierdzono naukowo, że pula genów i środowisko, w jakim rozwijają się dzieci, mają zbliżony wpływ na rozwój ich umysłu. To, do jakiego środowiska przyzwyczaimy małe dzieci od urodzenia, będzie miało fundamentalny wpływ na to, jak będzie się kształtował ich rozwój w przyszłości.

Zapewnijmy zatem naszym dzieciom najlepsze z możliwych warunki do rozwoju. Zapraszamy na kursy angielskiego dla rocznych dzieci, kursy angielskiego dla dwulatków oraz kursy angielskiego dla trzylatków w Kielcach.Następnie możesz kontynuować naukę angielskiego swojego dziecka w naszej szkole nieprzerwanie aż do matury.

Porozmawiajmy

ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium