Angielski dla dzieci i młodzieży Rybnik - Helen Doron

509 770 835
ul. Rynek 15, 44-200 Rybnik

O nas

Angielski dla Dzieci Rybnik

Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim dla dzieci już od 3 miesiąca życia!

W naszej ofercie znajdziesz również angielski dla 2-latka, angielski dla 5- latka , jak również angielski dla 9 -latka !

Prowadzimy zajęcia wyłącznie w języku angielskim  dla dzieci od 3.m-ca do 11 roku życia !

 

Angielski dla Młodzieży Rybnik

Teen English College zaprasza na kursy angielskiego dla nastolatków od 12.do 19.życia na poziomie A2- B2+ 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 25 1050 1344 1000 0090 7557 6117
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole uczniowie od 7. roku życia mogą przystąpić do prestiżowych egzaminów Cambridge na poziomach :

Starters

Movers

Flyers

KET

PET

FCE

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rynek 15, 44-200 Rybnik

Masz pytania dotyczące zajęć ? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla Dziecka ? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy .

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rybnik

    Zajęcia na najwyższym poziomie merytorycznym? Bogate, nowoczesne wyposażenie sal i dostęp do własnej, solidnej bazy narzędzi multimedialnych? Wykształcona, doświadczona kadra z pasją? Skuteczne metody nauczania? Brak stresu i nudy? Wszystko to znajdziesz w naszej placówce. Szkoła angielskiego dla dzieci w Rybniku jest miejscem, w którym najważniejsze są dzieci, ich komfort, a także efektywność nauczania. Łączymy naukę z zabawą, realizując zajęcia poprzez kreatywne zadania, muzykę i artystyczne wyzwania (w starszych grupach wiekowych).

    Szkoła językowa Rybnik

    Metoda Helen Doron w Rybniku stosowana jest z dużym powodzeniem. Nasi zadowoleni uczniowie szybko opanowują angielski na poziomie, pozwalającym posługiwać się językiem jako drugim, zaraz po ojczystym. Dbamy o to, by podczas lekcji dominowało pozytywne zaciekawienie oraz chęć uczestnictwa we wszystkich jej elementach. Angielski dla dzieci w Rybniku to doskonały pomysł. Angażujemy wszystkich uczniów do czynnego udziału czyli samodzielnego stosowania osłuchanych słówek, zwrotów, zdań. To na prawdę działa. Przekonaj się osobiście gdy Twoje dziecko dołączy do 3 milionów uczniów, posługujących się swobodnie angielskim.