Angielski dla dzieci i młodzieży Rybnik - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Rynek 15, 44-200 Rybnik

Masz pytania dotyczące zajęć ? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla Dziecka ? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy .

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rybnik

  Zajęcia na najwyższym poziomie merytorycznym? Bogate, nowoczesne wyposażenie sal i dostęp do własnej, solidnej bazy narzędzi multimedialnych? Wykształcona, doświadczona kadra z pasją? Skuteczne metody nauczania? Brak stresu i nudy? Wszystko to znajdziesz w naszej placówce. Szkoła angielskiego dla dzieci w Rybniku jest miejscem, w którym najważniejsze są dzieci, ich komfort, a także efektywność nauczania. Łączymy naukę z zabawą, realizując zajęcia poprzez kreatywne zadania, muzykę i artystyczne wyzwania (w starszych grupach wiekowych).

  Szkoła językowa Rybnik

  Metoda Helen Doron w Rybniku stosowana jest z dużym powodzeniem. Nasi zadowoleni uczniowie szybko opanowują angielski na poziomie, pozwalającym posługiwać się językiem jako drugim, zaraz po ojczystym. Dbamy o to, by podczas lekcji dominowało pozytywne zaciekawienie oraz chęć uczestnictwa we wszystkich jej elementach. Angielski dla dzieci w Rybniku to doskonały pomysł. Angażujemy wszystkich uczniów do czynnego udziału czyli samodzielnego stosowania osłuchanych słówek, zwrotów, zdań. To na prawdę działa. Przekonaj się osobiście gdy Twoje dziecko dołączy do 3 milionów uczniów, posługujących się swobodnie angielskim.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem