Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Centrum Helen Doron

Angielski dla Dzieci i Młodzieży metodą Helen Doron

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego metodą Helen Doron w Tychach. Nasza szkoła językowa funkcjonuje od 1999 roku i była pierwszym Centrum Helen Doron w Polsce!

Angielski dla Dzieci – Tychy

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy dla przedszkolaków prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Zajęcia metodą naturalną dla dzieci w wieku szkolnym, to kilkanaście poziomów zaawansowania, dedykowana platforma multimedialna, kanały YouTube oraz autorskie aplikacje i gry utrwalające poznane na zajęciach słownictwo.

Posłuchaj co mówią o nas tyscy rodzice:

Angielski dla Młodzieży – Tychy

Teen English College w Tychach zaprasza na angielski dla młodzieży od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Jesteśmy jedyną szkołą językową, która posiada własne angielskie radio internetowe oraz możliwość zorganizowania zajęć międzynarodowych wspólnie z innymi szkołami Helen Doron z całego świata!

teen english college tychy angielski dla młodzieży
Teen English College Tychy – angielski dla młodzieży

Zajęcia w naszej szkole oraz Collegu w Tychach prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz odpowiedniego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci. Oferujemy zajęcia w małych grupach oraz możliwość odrabiania w przypadku nieobecności.

Zanurzenie w języku angielskim

Zobacz, jak tworzymy anglojęzyczne środowisko i jak otaczamy naszych uczniów językiem angielskim. Dzięki temu nie mają oni najmniejszych problemów z komunikacją w języku angielskim.

Porozmawiajmy

ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem