Angielski dla dzieci i młodzieży Ząbki - Helen Doron Skontaktuj się z nami
27.01.2023

Czy jest sens zapisywać dziecko na angielski w połowie roku szkolnego? 

Czy jest sens zapisywac dziecko na angielski z początkiem roku kalendrazowego? Oczywiście że tak! U nas zapisy trwają cały rok, a codzienny kontakt z językiem jest bardzo ważny! zadzwoń 794047661 Kursy z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 1,5 do 19 lat!
Czy jest sens zapisywać dziecko na angielski z początkiem roku kalendarzowego?

To pytanie pojawia się bardzo często jako pierwsze gdy dzwonicie do nas drodzy Rodzice, szczególnie na początku roku kalendarzowego.

Otóż już odpowiadamy:

TAK! Oczywiście, że tak! 

Kontakt z językiem jest bardzo ważny i ma znaczenie kiedy go zaczniemy! Nie ma sensu czekać do Nowego Roku szkolnego bo to 6 miesięcy bez języka! 

Nasze kursy dla dzieci i młodzieży są tak skonstruowane, aby nie było przeszkody w dołączeniu do grupy w trakcie trwania kursu. 

Zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży są poprzedzone testem poziomującym, właśnie po to aby sprawdzić poziom i dopasować odpowiednią grupę.

Kursy dla mniejszych dzieci obracają się wokół codziennych tematów i materiał jest powtarzany w kolejnych częściach kursu więc również nie ma obawy, że dziecko nie odnajdzie się na zajęciach. Dodatkowo słuchanki puszczane w domu, sprawiają, że dzieci szybko łapią prezentowany materiał i z łatwością uczestniczą w lekcjach z języka angielskiego.

W przypadku najmniejszych dzieci, warto wykorzystywać ich potencjał już od najmłodszych lat. One łapią języki w mig, ich mózgi to prawdziwe chłonne gąbki. Im więcej będę słyszeć języka angielskiego wokół siebie tym więcej zapamiętają. 

Metoda Helen Doron oparta jest na bardzo ważnym aspekcie nauki języka angielskiego – słuchaniu. Zapisując się do naszej szkoły językowej angielski dla dzieci i młodzieży metodą Helen Doron Ząbki otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały do nauki: książki, płyty oraz dostęp do aplikacji. Otrzymujecie drodzy rodzice pakiet nagrań które należy puszczać dziecku w tle codziennie, a wtedy efekty nauki są jeszcze lepsze. 

W naszej szkole zapisy na kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży trwają cały rok!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania >>>> 794 047 661

Porozmawiajmy

ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki