• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Tychy – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Aktualności

 • Aplikacja Helen Doron Stream

  Nieodłącznym i bardzo ważnym elementem metody Helen Doron jest słuchanie w tle, dlatego przypominamy o codziennym, dwukrotnym słuchaniu plików audio w domu ‼
  Plików możecie słuchać przez naszą bezpłatną aplikację Helen Doron Stream, poniżej wyjaśniamy, przede wszystkim naszym nowym uczniom 😏, jak rozpocząć przygodę z aplikacją 👍
  To tylko 3 kroki:
  1️⃣ Pobieramy aplikację Helen Doron Stream (ze sklepu Play/App Store)
  2️⃣ Wpisujemy login i hasło – jakie otrzymaliście od nas na pierwszych zajęciach
  3️⃣ Wybieramy kurs, na którym aktualnie jest dziecko oraz pliki audio i/lub filmy odpowiadające kursowi
  No i co? Łatwizna 👌
  ✅ Dodatkowo pliki możecie ściągnąć do aplikacji przy użyciu przycisku chmury na górze ekranu i słuchać ich później bez dostępu do Internetu wszędzie, gdzie tylko będziecie mieć na to ochotę 😉 👍
   
 • Ostatnie wolne miejsca w grupach!

  🤗 Jak wyglądają lekcje angielskiego w Helen Doron Tychy? Właśnie tak! Jest radość, zabawa uśmiechnięte buźki 😁😋😊 Poznajcie grupę pani Olimpii z kursu Nat and Friends. 😍📸
  To ostatni moment, aby dołączyć do naszych uczniów. Czekają ostatnie wolne miejsca!
  📲 505 931 179
 • Angielski dla dzieci i nastolatków – Helen Doron Tychy

  Angielski dla dzieci w Tychach

  Jak zmotywować małego człowieka do nauki? Można spróbować pogadanek, czy rozmów motywacyjnych zapożyczonych od najlepszych trenerów rozwoju osobistego. Istnieje jednak poważna obawa, że w okolicy drugiego bardzo mądrego zdania wypływającego z naszych ust, trzylatek zacznie analizować swoje paluszki, plamkę na bluzce, bądź też w bardziej brutalnej formie – po prostu sobie pójdzie.

  Dziecięca umiejętność skupienia jest wprost proporcjonalna do poziomu
  zainteresowania danym zagadnieniem. Im więcej w tym naszego nacisku, tym słabsze zainteresowanie malucha, a co za tym idzie – mniejsza możliwość przekazania mu danego zasobu wiedzy.

  Istnieje jednak rodzaj aktywności, który jest naturalny dla dzieci, przychodzi im w sposób oczywisty od najmłodszych lat i stanowi dla nich niesamowity bodziec rozwojowy. Jest to oczywiście zabawa.

  angielski dla dzieci metodą Helen Doron w Tychach

  Już kilkumiesięczne dziecko bawi się, sprawdzając przy okazji to, jak działa świat zewnętrzny. Zabawą jest wszystko – pociągnięcie mamy za włosy, turlanie się po podłodze, skubanie metki pluszowego misia. To zabawa sprawia, że maluch zaczyna gaworzyć, raczkować, w końcu stawia
  pierwszy krok. Motywuje go do tego zaciekawienie, możliwość odkrycia kolejnej, niesamowitej umiejętności.

  Najmłodsze dzieci w trakcie zajęć w szkole Helen Doron bawią się przez cały czas. Języka angielskiego uczą się niejako przy okazji, mimochodem. Nie ma tu miejsca na nudę, czy zniechęcenie. Forma zabawy sprawia, że mały człowiek w indywidualnym dla siebie tempie zdobywa nowe zasoby słów i zwrotów, zaczyna rozumieć polecenia.

  Angielski nie jest już obcym językiem, ale staje się czymś bliskim i przyjaznym, naturalną formą wyrażania siebie poprzez zabawę.

  Angielski dla nastolatków w Tychach

  Starsze dzieci w wieku szkolnym są już w stanie skupić się na zajęciach,
  rozwiązywać bardziej skomplikowane zagadnienia. Dla nastolatków w wieku 11-19 lat zajęcia prowadzone są w Teen English College na ulicy Żwakowskiej.

  angielski dla nastolatków tychy
  Teen English College w Tychach

  W zależności od poziomu językowego dziecka, dostępne są cztery kursy o różnym poziomie trudności. Kluczową umiejętnością, nad którą skupiają się lektorzy, jest swobodna komunikacja w języku angielskim – to ona będzie niezbędna dla dorastającego człowieka.

  Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają ponad 70 minut. W tym czasie nastolatki poznają zwroty językowe, idiomy, dowcipy. Uczą się wyrażać po angielsku własne myśli i prowadzić dyskusje na ważne społeczne tematy takie jak na przykład ekologia.

  Kurs Teen Success, będący najbardziej zaawansowanym kursem w szkole, przygotowuje do zdania egzaminu Cambridge na poziomie B2. Ten honorowany na całym świecie dyplom informuje, że osoba, która go zdała, może swobodnie uczyć się, lub pracować w środowisku anglojęzycznym.

  Nasi tyscy uczniowie z dyplomami Cambridge

  Nauka angielskiego w Tychach

  O ile nietrudno wyobrazić sobie, jak mogą wyglądać zajęcia językowe dla starszych dzieci, o tyle ciężko zrozumieć, że dla 2- i 3-latków również można je przygotować w ciekawy i przede wszystkim wartościowy sposób. Tym bardziej, że w całości są prowadzone w obcym języku.

  Jak to możliwe, że nawet najmłodsze dzieci są w stanie szybko zrobić postępy w nauce? Przede wszystkim w metodzie Helen Doron nie ma miejsca na nudę. W ciągu kilkudziesięciu minut dzieci tańczą, śpiewają, rysują, naklejają, robią prace plastyczne.

  Zamiast tłumaczyć każdą aktywność na język ojczysty, lektorzy pokazują co mają ma myśli – np. wskakując do hula hopu krzyczą „get in!”! Wszelkie postępy dziecka są zauważane i często chwalone, „good job!” jest na porządku dziennym.

  Pomimo tego, że każda lekcja jest inna, około 80% materiału wciąż się powtarza, dzięki czemu jest on stale utrwalany. Nowe informacje są wprowadzane stopniowo – a następnie na kolejnych lekcjach podawane w coraz to nowy sposób. Zawsze najważniejszą kwestią jest to, czy
  dziecko dobrze się bawi.

  Najprościej jest to sprawdzić na bezpłatnej lekcji pokazowej. Nie różni się ona niczym od regularnych zajęć, najczęściej nowe dziecko jest dołączane do stałej grupy. Rodzic ma okazję obserwować, czy lekcja jest dla niego interesująca i ciekawa – uczestnictwo w w niej do niczego nie zobowiązuje, a dzięki temu najlepiej zrozumieć, że nawet kilkulatek może wynieść ogromną wartość z zajęć językowych.

  Kurs angielskiego, który otoczy angielskim Twoje dziecko

  Każda lekcja dla najmłodszych w Helen Doron zaczyna się od obejrzenia króciutkiej, pięciominutowej bajki. Poszczególne kursy mają swoich bohaterów, np. małą smoczycę Didi, czy też fioletowego puszystego Flupe’a. Przeżywają oni różne przygody i rozwiązują zagadki, śpiewają wpadające w ucho piosenki, oczywiście zawsze w całości po angielsku.

  Karolina z Madzią

  Każdy słuchacz kursu otrzymuje dostęp do aplikacji, w której może spotkać się ze swoimi małymi przyjaciółmi. Codzienne oglądanie niedługiej bajki ma ogromy walor edukacyjny, pozwala utrwalać słownictwo, uczy dzieci prostych zwrotów, poprawnej wymowy, podstaw struktur gramatycznych. Bajki występują także pod postacią słuchowisk, które można odtworzyć w trakcie jedzenia obiadu, czy mycia zębów.

  Dzieci zapisane do szkoły, mają także dostęp do platformy z grami Kangi Club (można ją bezpłatnie pobrać z App Stora, czy Google Play, ale niezalogowani użytkownicy nie będą mieli niektórych funkcjonalności).

  Platforma Kangi Club

  Wszystkie gry są bardzo kolorowe, mają na tyle proste zasady, że pojmie je kilkulatek. Podobnie jak bajki, zaznajamiają malucha z podstawowym słownictwem, np. kolorami, owocami, zwierzętami. Nieco starsze, potrafiące już czytać dzieci, mogą doskonalić tą umiejętność dzięki
  aplikacji Helen Doron Read. Jest pięknie wydana i wciąga małego człowieka w świat baśni, strona po stronie tworząc coraz bardziej skomplikowaną opowieść.

  Nastolatki uczące się języka na bardziej zaawansowanym poziomie mają do dyspozycji internetowe radio TeenBuzz dostępne przez całą dobę. Może być słuchane w tle podczas odrabiania zadań domowych, czy relaksu. Jest to prosty sposób na doskonałe osłuchanie się z językiem mówionym dzień po dniu, tym bardziej, że młody człowiek znajdzie tam swoją ulubioną muzykę.

  Radio internetowe dla nastolatków

  Szkoła językowa czy korepetycje z angielskiego

  Większość rodziców, których dzieci będą się przygotowywać do egzaminów, stanie przed wyborem – korepetycje, czy szkoła językowa? Cel jest jeden – doskonałe opanowanie języka mówionego, gramatyki oraz pisowni.

  Szkoła Helen Doron ma specjalnie opracowane kursy, który pozwalają młodym ludziom krok po kroku w gronie rówieśników zwiększyć swoje kompetencje w powyższych zakresach. Dochodzi niezmiernie ważny aspekt społeczny. Dzieci i młodzież uczą się również od siebie nawzajem i to na bardzo wysokim poziomie – porównując np. ze szkołą publiczną.

  angielski dla dzieci

  Ogromną wartością dodaną szkoły są dedykowane do każdego wieku kursy oraz wyspecjalizowani w ich prowadzeniu lektorzy. Indywidualne lekcje z korepetytorem zakładają przeważnie pracę “na siedząco” ze skserowanym podręcznikiem lub odrobienie szkolnego zadania domowego. Brak komunikacji z rówieśnikami i bycia częścią większej społeczności o wspólnych zainteresowaniach – niewątpliwie utrudnia przyswajanie języka obcego.

  Nauczyciele Helen Doron Tychy

  Kursy Helen Doron natomiast kładą nacisk na wszystkie aspekty dobrej znajomości języka – zarówno biegłe posługiwanie się mową, jak i czytanie, czy pisanie. Rozwój ucznia przebiega w tym wypadku wielotorowo, pozwalając mu na swobodne posługiwanie się językiem w każdej formie.
  Taki był zamysł powstania szkoły Helen Doron – jako miejsca, w którym młody człowiek będzie w naturalny sposób poznawał drugi język tak, by stał mu się on bliski.

  Angielski dla dzieci Tychy: angielski dla 2-latka, angielski dla 3-latka, angielski dla 4-latka, angielski dla 5-latka, angielski dla 6-latka.

  Angielski dla nastolatków Tychy. Przygotowanie do egzaminów Cambridge. Angielski dla młodzieży.

 • Czy warto zaczynać nowy biznes w czasie kryzysu 2020?

  “Pewnie sam zadajesz sobie to pytanie: czy rozpoczęcie nowego biznesu w czasie kryzysu nie jest czystym szaleństwem? Przecież nie wiem nawet, czy za chwilę znowu nie zamkną całej gospodarki. I co wtedy z moją inwestycją, co z zaciągniętymi kredytami?”
  A może jest jakiś sposób, aby poczuć się na nowej drodze bezpieczniej i zmniejszyć ryzyko porażki? Odpowiedzią jest działanie w oparciu o doświadczenia innych, a także wsparcie na każdym etapie otwierania swojej firmy. Tylko gdzie znaleźć takie przyjazne środowisko?”
   
   
 • Wspieraj odwagę swojego dziecka – zapisz je na angielski

  Marzy, że zostanie astronautą i jako pierwszy poleci na Saturna?
  Pamiętaj, by poza odwagą, wyposażyć Twoje dziecko także w niezbędną znajomość języka angielskiego, aby mogło zostać kimkolwiek zechce.
  Poznaj naszą metodę:
  https://helendoron.pl/nasza-metoda/
  #tychy#teencollege #Helendorontychy #teenbuzzradio #helendoron #szkołaangielskiego #angielski #english #nauka #polishgirl #szkołajęzykowa #language #languagelearning #languages #językangielski #poland #tychy #kursyjęzykowe #kursangielskiego #goodtime  #school #englishstudent #easyenglish #instaenglish #nauka #learn #dzieci #młodzież #nauka #marzenia

   

 
Call Now Button