• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Tychy – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Kadra

 

KADRA KIEROWNICZA

Joanna Cesarz – Krzystanek – Właściciel i Dyrektor Regionalny. Z wykształcenia anglistka, wykładowca Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Założycielka pierwszego w Polsce Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English. Joanna Cesarz – Krzystanek to pierwszy w Polsce nauczyciel metodą Helen Doron.

Ewa Iżak – Dyrektor Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Tychach.


SEKRETARIAT

dsc_1914

Barbara Przybyłowska, Ewa Nadstawek,
Mariola Senyk, Violetta Janiszewska

LEKTORZY

Nasi lektorzy tworzą zgrany zespół uczący z zaangażowaniem, pasją i radością. Każdy nauczyciel w naszym Centrum posiada wykształcenie lingwistyczne, oraz musi przejść 180-godzinne szkolenie zakończone międzynarodowym egzaminem uprawniającym do nauczania języka angielskiego metodą Helen Doron. Nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych seminariach, konferencjach i szkoleniach.

 

Ala
“Jestem zodiakalnym Bliźniakiem – uśmiechniętym i lekko zwariowanym. Kiedyś bardzo dawno temu chciałam zostać architektem. Niestety szybko musiałam porzucić ten pomysł, gdyż okazało się, że moje zdolności matematyczno-fizyczne nie są wystarczające. Na szczęście pojawiła się nowa pasja – język angielski! Pracę jako lektorka Helen Doron rozpoczęłam zaraz na początku studiów – dziś to już trzynasty rok pracy z dziećmi. A prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dziewczynek, które codziennie pomagają mi zrozumieć świat dziecka, co okazuje się być bardzo pomocne w pracy.”

  DSC_1627  Iza
“Jestem osobą która zawsze ma czas aby porozmawiać przy kawie trochę pomarzyć, zachwycić się, cieszyć się chwilą. Z wykształcenia jestem pedagogiem, anglistą, a prywatnie niezmiernie szczęśliwą mamą dwójki synów. Zabawa w języku angielskim towarzyszy mi na co dzień, co daje mi mnóstwo pomysłów, które często wykorzystuję w pracy. Radość dzieci jest dla mnie inspirująca. Cieszę się, iż mogę im towarzyszyć w odkrywaniu drugiego języka.”
 
Gosia 
Jaka jestem? Przede wszystkim otwarta i uśmiechnięta, lubiąca aktywny tryb życia. Praca z dziećmi i młodzieżą od lat sprawia mi wiele radości  i ciągle utwierdza w przekonaniu, że to co robię ma sens. Jestem absolwentką filologii angielskiej i oligofrenopedagogiki, nauczycielem dyplomowanym z 14-letnią praktyką, a prywatnie wiecznie zabieganą mamą dwóch dorastających chłopców.”
 
Wiktoria 
Jak na zodiakalnego skorpiona przystało zawsze wytrwale dążę do celu a do wszystkiego co robię podchodzę z pasją. Jeszcze parę lat temu byłam przekonana, że zostanę lekarzem, ale w międzyczasie narodziła się nowa pasja, jaka jest oczywiście język angielski, stąd decyzja o podjęciu studiów z zakresu filologii angielskiej. Można by rzec, że przeznaczenia nie da się oszukać, gdyż pochodzę z rodziny, w której zawód nauczyciela zawsze cieszył się szczególnym powodzeniem. Połączenie pracy z dziećmi i nauczania języka angielskiego pozwoliło mi znaleźć swoje miejsce na ziemi. Dzięki pracy w Centrum Helen Doron mogę dzielić się swoją wiedzą i pasją z najmłodszymi, co sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Hania:

Przygodę z językiem angielskim zaczęłam już jako mała dziewczynka, ucząc się go właśnie metodą Helen Doron. Uwielbiam pracę z dziećmi, dlatego też praca z nimi daje mi dużo satysfakcji i radości. Moi uczniowie pozwalają mi zobaczyć otaczający nas świat w zupełnie inny sposób. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, uprawiać sport i czytać kryminały.”

Martyna
Dominika
Karolina
Olimpia
   
Ewa
Marta:
Radość, kreatywność, zaangażowanie – to trzy najbliższe mi słowa. Prywatnie jestem mamą, co daje mi poczucie spełnienia i jest dla mnie źródłem inspiracji. W pełni oddaję się podjętym wyzwaniom, a w to co robię wkładam cały swój zapał, zdolności i uśmiech. Od chwili, w której rozpoczęłam pracę z dziećmi, uświadomiłam sobie, że jestem we właściwym miejscu. W wolnych chwilach można spotkać mnie przy sztaludze lub na scenie 🙂 “
 
Call Now Button