Święta Wielkanocne

Przypominamy, że przerwa wielkanocna w Centrum Helen Doron Kraków będzie trwała od piątku 18 kwietnia do wtorku 22 kwietnia. Na zajęciach spotykamy się w środę 23 kwietnia.

życzenia świąteczne 2014


Więcej...

Rodzinne wczasy z językiem angielskim dla dzieci w Rabce. Lipiec- sierpień 2014

Wczasy rodzinne z językiem angielskim dla dzieci w Piwnicznej Zdroju 29.06-06.07.2014

 

Pensjonat SKI – HOTEL zlokalizowany jest w Suchej Dolinie. Z okien hotelu rozpościera się piękna panorama na Pasmo Radziejowej, Pasmo Jaworzyny Krynickiej oraz Dolinę Popradu.Wodę czerpiemy z tutejszych piwniczańskich źródeł wód mineralnych o cennych właściwościach leczniczych. Wypoczynkowi sprzyja górskie, czyste powietrze, wspaniałe widoki i nieskażone środowisko Popradzkiego Parku Krajobrazowego, Liczne źródła wód mineralnych o cennych właściwościach leczniczych i bliskość wielu, dobrze oznakowanych szlaków turystycznych są dodatkowym atutem naszej lokalizacji. Goście mogą korzystać ze znajdujących się na terenie ośrodka: Baru oraz restauracji „Waniliowa”, Mini Spa, placu zabaw dla dzieci, Baby room-u, grilla, stołu do bilarda i tenisa stołowego, piłkarzyków oraz mini biblioteczki.

 

Piwniczna


Więcej...

Zmiana organizacji ruchu na Rondzie Czyżyńskim

Uwaga! Uwaga! W związku z remontem Ronda Czyżyńskiego, może być utrudniony dojazd na zajęcia do Centrum Helen Doron przy al. Pokoju. Wyjedźcie na zajęcia wcześniej. Poniżej, krótka ściąga z organizacji ruchu w tym rejonie.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,15744273,Uwaga__Zmiana_organizacji_ruchu_na_rondzie_Czyzynskim.html


Więcej...

Wielkanocne warsztaty w Centrum Helen Doron Kraków przy al. Pokoju.

Za oknami wszystko zielenieje i rozkwita. Niedługo Święta Wielkanocne. W wiosenny i świąteczny nastrój, już 5 kwietnia wprowadzą Was warsztaty w Centrum Helen Doron przy al. Pokoju. Serdecznie zapraszamy!

warsztaty wielkanocne


Więcej...

Pilows Night w Centrum Helen Doron Kraków. Noc 22/23 marca 2014.

Fotogaleria z rodzinnego wyjazdu do Krościenka

Zdjęcia z naszego zimowego wyjazdu do Krościenka można już oglądać w naszej galerii. Zapraszamy tutaj.


Więcej...

Mali aktorzy pilnie poszukiwani! :)

Uwaga! Uwaga!Uwaga!

Pilnie poszukiwani mali aktorzy chętni do wystąpienia w anglojęzycznej sztuce teatralnej pod tytułem „Millions of cats”.
Premiera przedstawienia odbędzie się w czerwcu, na tradycyjnej, uroczystej gali z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/14.
Warsztaty teatralne przygotowujące do przedstawienia odbywają się w piątki:

o godz. 17.00 w centrum przy ul. Smoleńsk oraz o godz.16.00 w centrum przy ul. Bronowickiej.


Prosimy o zapisy w biurach.

milions of cats


Więcej...

Konkurs „Śpiewaj z Helen Doron”

Jak mijają Wam ferie? Szusujecie czy wypatrujecie śniegu? Dla wszystkich tych, którym nie dopisała pogoda i dla tych, którzy chcą po zimowych szaleństwach zabawić się z językiem angielskim mamy konkurs!!! Zapraszamy do udziału.plakat konkurs


Więcej...

FERIE ZIMOWE 3 – 16 LUTEGO 2014

Przed nami dwa tygodnie zimowych szaleństw.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy udanego wypoczynku.

winter break

 


Więcej...


Kangi Club

Kangi club - internetowe gry edukacyjne

Radio Edukacyjne Helen Doron

Video

AKTUALNOŚCI

Święta Wielkanocne Więcej Rodzinne wczasy z językiem angielskim dla dzieci w Rabce. Lipiec- sierpień 2014 Więcej Wczasy rodzinne z językiem angielskim dla dzieci w Piwnicznej Zdroju 29.06-06.07.2014 Więcej Zmiana organizacji ruchu na Rondzie Czyżyńskim Więcej Wielkanocne warsztaty w Centrum Helen Doron Kraków przy al. Pokoju. Więcej Pilows Night w Centrum Helen Doron Kraków. Noc 22/23 marca 2014. Więcej Fotogaleria z rodzinnego wyjazdu do Krościenka Więcej Mali aktorzy pilnie poszukiwani! :) Więcej
©2000 - 2012 Helen Doron Ltd. All Rights Reserved.