Helen Doron Educational Group po raz drugi wygrywa “Global Franchise Award”

Helen Doron Educational Group po raz drugi z rzędu została nagrodzona prestiżową nagrodą „Global Franchise”. W ubiegłym roku wygraliśmy w kategorii „Best Educational Franchise”, a w tym zwyciężyliśmy w kategorii „mentoring”. Założycielka i prezeska firmy Helen Doron odebrała nagrodę w czasie gali „International Franchise Awards” w Orlando na Florydzie.

Nagroda „Global Franchise 2020”, sponsorowana przez „Global Franchise Magazine”, została przyznana przez panel najlepszych ekspertów i liderów z różnych krajów. Byli to: Pip Wilkins – prezes British Franchise Association, Torben L. Brodersen – prezes German Franchising Association, Sherry McNeil, prezes i dyrektor generalny Canadian Franchise Association oraz Chantal Zimmer, dyrektor Francuskiej Federacji Franczyzowej. Wyróżnienie w kategorii „mentoring franczyzowy”, którym została uhonorowana Helen Doron, jest przyznawane charyzmatycznym liderom dużych zespołów, zgrupowanych w sieci. Należą do niej nauczyciele, franczyzobiorcy, pracownicy administracyjni, rodzice i uczniowie. Lider potrafi efektywnie wykorzystać ich potencjał.

Helen Doron: „W ubiegłym roku zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsza franczyza edukacyjna dla dzieci, teraz jesteśmy nagradzani za doskonałość w mentorowaniu, nie tylko naszych franczyzobiorców w 38 krajach, ale także naszym oddanym nauczycielom, rodzicom i uczniom. Stworzyliśmy społeczność profesjonalistów, którzy są zaangażowani w zapewnianie dzieciom najlepszej edukacji i podzielają wspólne cele oraz wartości. Nasi franczyzobiorcy uważają, że są częścią globalnej rodziny i traktują się z empatią, wsparciem i szacunkiem. Naszą pasją jest holistyczne edukowanie dzieci, wychowywanie ich na odpowiedzialnych obywateli.

James Fell z jury uzasadnia, dlaczego wybrano akurat Helen Doron. „Jury „Global Franchise Awards” było pod ogromnym wrażeniem poziomu wsparcia i wskazówek, jakie Helen Doron Educational Group oferuje swoim franczyzobiorcom. Mentoring jest kluczowym elementem każdej dużej organizacji franczyzowej, a wysoki poziom pomocy, szkoleń i wsparcia oferowany przez grupę franczyzobiorcom jest zdumiewający. Nic dziwnego, że marka rozwija się w tak imponującym tempie. Helen Doron jest inspiracją dla wszystkich we franchisingu.”

Pasje i wartości wyznawane przez Helen Doron są obecne we wszystkich aspektach jej działalności, na przykład w treściach programów nauczania. Kursy dla dzieci i młodzieży promują wartości, zwracają uwagę na środowisko naturalne, skupiają się wokół empatii dla wszystkich żywych stworzeń. Helen Doron stworzyła globalną społeczność, która podziela te zasady i poglądy, dzieli się wiedzą, nawiązuje osobiste kontakty. Miliony dzieci, nastolatków, nauczycieli i franczyzobiorców skorzystało z wizji i wartości Helen Doron.

Alex Pickel, franczyzobiorczyni Helen Doron English z San Marino, wyjaśnia: „Cieszę się, że Helen otrzymała tę zasłużoną nagrodę. Jest kimś więcej niż prezeską dużej firmy, jest mentorką dla nas wszystkich. Dzięki sieci jestem jednocześnie swoim własnym szefem oraz częścią międzynarodowej sieci i częścią zespołu. Biznes edukacyjny daje możliwość wniesienia czegoś wartościowego do społeczności – promowania wykształcenia, co przekłada się na poprawę rozwój dzieci. Nie tylko intelektualnego, ale również ważnych umiejętności społecznych, dzięki uczeniu się w małych grupach. Jestem więc bardzo dumna z wpływu, jaki mamy na życie dzieci. ”

Firma ma stały kontakt ze swoimi franczyzobiorcami poprzez codzienne telekonferencje, kwartalne wizyty, internetowe seminaria, coroczne konferencje oraz lokalne wsparcie z zakresu biznesu, marketingu, finansów, pedagogiki, IT i innych.

Helen Doron dodaje: „Jesteśmy dumni z posiadania wielu franczyzobiorców, którzy są z nami od ponad 10, 15, a nawet 20 lat. Dziękuję wszystkim”.

Call Now Button