Babies/Toddlers (wiek 0-4)

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

BabysBestStart

Baby’s Best Start

Baby’s Best Start to kurs dla niemowląt w wieku od 3 miesięcy do 2 lat, wspiera ogólny rozwój dziecka, a dzięki piosenkom i rymowankom przygotowuje dziecko do mówienia.

Baby’s Best Start uczy Twoje dziecko języka angielskiego tak jak ojczystego. Dzięki 24 oryginalnym piosenkom skomponowanym w różnych rytmach i stylach z różnych strona świata. Baby’s Best Start uczy Twoje dziecko języka angielskiego tak jak ojczystego. Dzięki 24 oryginalnym piosenkom skomponowanym w różnych rytmach i stylach z różnych strona świata. Oprócz nauki angielskiego kurs wspomaga budowanie więzi między rodzicami a dzieckiem i stymuluje rozwój emocjonalny, poznawczy i psychologiczny dziecka. Rodzice w praktyczny sposób poszerzają swoją wiedzą na temat wczesnej edukacji i rozwoju małego dziecka. Baby’s Best Start uczy Twoje dziecko języka angielskiego tak jak ojczystego. Dzięki 24 oryginalnym piosenkom skomponowanym w różnych rytmach i stylach z różnych strona świata.

Pobierz Podejrzyj

  • Wiek uczniówOd 3 miesiąca do 2 lat (w zajęciach uczestniczą rodzice)
  • Ilość wyuczonych słów550 słów / wyrażeń
  • Czas trwania lekcji45 minut

Toddler’s Best Start

Dzieci w wieku od 15 miesięcy do 3 lat uczą się mówić w języku angielskim poprzez zabawne wierszyki i dzięki 28 oryginalnym piosenkom, zainspirowanym różnymi stylami muzycznymi z całego świata

Na lekcjach Toddler’s Best Start rozmawiamy, bawimy się, gramy i śpiewamy po angielsku. Oprócz tego dzieci ćwiczą małą i dużą motorykę, rozwijają myślenie matematyczne i wzbogacają wiedzę o świecie. Dodatkowo kurs przygotowuje dzieci do nauki czytania metodą globalną. Kurs nie zwiera nagrań video i jest opcją dla rodziców, którzy preferują późniejszy kontakt dziecka z materiałami multimedialnymi.

Pobierz Podejrzyj

  • Wiek uczniówOd 15 miesiąca do 3 lat (w zajęciach uczestniczą rodzice)
  • Ilość wyuczonych słów700 słów i wyrażeń
  • Czas trwania lekcji‎45 minut

It’s a Baby Dragon

It’s a Baby Dragon to pełne zabawy i muzyki wprowadzenie do języka angielskiego. Dzieci uczą się mówić w języku angielskim w naturalny sposób, tak jak uczą się języka ojczystego.

W zabawnym serialu animowanym Książę Sam, Kot Fluffy i Smok Didi, żartobliwie wprowadzają podstawowe angielskie słownictwo i wyrażenia. Dzięki słuchaniu materiałów w tle, pozytywne wzmacnianie i dynamiczną interakcję, dzieci uczą się mówić łatwo i naturalnie, tak jak uczą się swojego języka ojczystego. Wprowadzenie globalnego czytania na zajęciach jest opcjonalną funkcją tego kursu.

It’s a Baby Dragon jest odpowiedni zarówno dla początkujących uczniów, jak i dla dzieci, które ukończyły Baby’s Best Start lub Toddler’s Best Start.

Pobierz Podejrzyj

  • Wiek uczniówOd 2 do 4 lat
  • Ilość wyuczonych słów‎400 słów i wyrażeń
  • Czas trwania lekcji‎45 minut

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button