Kids (wiek 4-9)

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

Fun with Flupe‎

Dzięki filmom animowanym, piosenkom i rymowankom dzieci uczą się słownictwa, poprawnej wymowy oraz podstaw struktur gramatycznych języka angielskiego.

Pochodzący ze świata baśni bohaterowie kreskówek, Granny Fix i Flupe oraz pięcioletni ciekawy świata Paul, zabierając dzieci do swojego magicznego świata sprawiają, że nauka języka angielskiego jest fascynującą zabawą.

Dzięki wielokrotnemu słuchaniu materiałów, pozytywnemu wzmocnieniu oraz inspirującym ćwiczeniom dzieci uczą się podstawowego słownictwa złożonego z 650 słów, poprawnej wymowy i podstaw struktury angielskiego zdania. Kurs obejmuje 25 piosenek i wiele rymowanek, które rozwijają świadomość fonetyczną dzieci oraz przygotowują je do czytania.

Fun with Flupe jest kursem odpowiednim zarówno dla dzieci rozpoczynających naukę języka angielskiego jaki i tych, które ją kontynuują po kursie Toddler’s Best Start lub It’s a Baby Dragon.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 4 do 5 lat
 • Ilość wyuczonych słów650 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎45 - 60 minut

More Fun with Flupe‎

Kurs przeznaczony jest dla dzieci, które kontynuują naukę po kursie Fun with Flupe. Jego głównym celem jest rozbudowanie słownictwa i wzmacnianie pewności siebie, z jaką dziecko mówi po angielsku.

25 nowych piosenek i 12 epizodów, w których znani z poprzedniego kursu bohaterowie, Granny Fix, Flupe i Paul pomagają wróżkom, magom i smokom, w łatwy i przyjemny sposób doskonalą umiejętność mówienia po angielsku, wzmacniają świadomość fonetyczną oraz nabrać lepszego wyczucia językowego.

Dzięki regularnemu słuchaniu, pozytywnemu wzmocnieniu oraz zabawnej formie zajęć dzieci bez trudu uczą się kolejnych 650 słów i 25 piosenek. Kurs jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły kurs Fun with Flupe.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 4 do 6 lat
 • Ilość lekcji34 - 36 lekcji
 • Czas trwania lekcji‎‎45 - 60 minut

Nat and Friends

8 zabawnych i oryginalnych filmów przedstawia uczniom Polly the Collie i Nat the Cat, którzy wspólnie podróżują po świecie. Po drodze spotykają nowych przyjaciół, znanych dzieciom z klasyki bajek, takich jak Czerwony Kapturek czy Trzy Świnki, których często ratują z opresji, a jednocześnie uczą języka angielskiego.

Ten kurs jest odpowiedni dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę z angielskim oraz dla tych, którzy ją kontynuują po ukończeniu serii kursów Fun with Flupe.

Dzięki regularnemu słuchaniu, pozytywnemu wzmocnieniu oraz zabawnej formie zajęć dzieci nie tylko ćwiczą podstawowe umiejętności językowe, ale również dotykają takich wartości jak przyjaźń, wytrwałość czy hojność.

 • Wiek uczniówOd 4 do 7 lat
 • Ilość wyuczonych słów700 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎45 - 60 minut

More Nat and Friends‎

Zabawa trwa, Polly the Collie i Nat the Cat podróżują razem po świecie i spotykają nowych przyjaciół z klasyki znanych dzieciom bajek, pomagając im rozwiązywać codzienne problemy.

Kurs ten jest kontynuacją kursu Nat and Friends, podczas którego dzieci, dzięki nowym odcinkom z przygodami Polly the Collie i Nat the Cat podczas swojej podróży po świecie poznają nowych przyjaciół znanych dzieciom z klasyki bajek, ratując ich z opresji.

Dzięki regularnemu słuchaniu, pozytywnemu wzmocnieniu oraz zabawnej formie zajęć dzieci nie tylko wzmacniają umiejętności językowe ale również dotykają takich wartości jak przyjaźń, wytrwałość czy hojność.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 5 do 7 lat
 • Ilość wyuczonych słów700 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎45 - 60 minut

Jump with Joey

Uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne i poznają autentyczny język dzięki 25 piosenkom, grom, pełnym energii zajęciom w grupie oraz dodatkowym aplikacjom w domu. Kurs wprowadza technologię rozszerzonej rzeczywistości, w której bohaterowie ożywają w swoich magicznych książkach.

Jump with Joey jest to poziom przeznaczony dla początkujących uczniów w wieku 5-9 lat, jest również odpowiedni dla uczniów, którzy ukończyli serię Fun with Flupe. Ten niezwykle angażujący kurs obejmuje 12-odcinkowy serial animowany, który opowiada o przygodach Paul’a i jego przyjaciółki Millie, którzy pomagają kangurzycy Kangi i jej psotnemu synowi Joey’owi rozwiązywać problemy w Storyville.

Dzieci uczą się 25 piosenek, szerokiego słownictwa, a także ważnych wartości, takich jak przyjaźń i ochrona środowiska. Zeszyt ćwiczeń jest opcjonalnym dodatkiem do kursu dla uczniów z podstawowymi umiejętnościami czytania i pisania.

Jump with Joey to pierwszy kurs Helen Doron English, który wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Nauka języka angielskiego jest bardziej ekscytująca, gdy bohaterowie kursu Jump with Joey ożywają w swoich magicznych książkach. Ta dodatkowa funkcja uzupełnia codzienne słuchanie ścieżek audio i oferuje uczniom więcej możliwości interakcji z językiem w domu.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 5 do 9 lat
 • Ilość wyuczonych słów900 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎45 - 60 minut

More Jump with Joey‎

Uczniowie nadal śledzą przygody Paul’a i jego przyjaciółki Millie, którzy pomagają kangurzycy Kangi i jej psotnemu synowi Joey’owi rozwiązywać problemy w Storyville. Kurs jest kontynuacją kursu Jump with Joey. W nim również uczniowie mogą obserwować jak angielski „ożywa” dzięki magicznym książkom z wbudowaną technologią rozszerzonej rzeczywistości, 25 utworom i wielu wciągającym zabawom i grom.

More Jump with Joey jest kontynuacją kursu Jump with Joey z 12 nowymi odcinkami nowych przygód Paula i Millie w Storyville. Uczniowie kontynuują rozwijanie swoich umiejętności mówienia po angielsku poprzez codzienne osłuchiwanie się z materiałami audio, pozytywne wzmacnianie oraz interakcje na zajęciach. Oprócz nauki 25 nowych piosenek, bardziej zaawansowanych struktur językowych i poszerzania słownictwa, uczniowie uczą się ważnych wartości, takich jak dbanie o zwierzęta, docenianie różnych perspektyw, pokonywanie lęków i przeszkód oraz unikanie uprzedzeń. Zeszyt ćwiczeń to opcjonalny dodatek do kursu dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności czytania i pisania.

Nauka angielskiego jest wzbogacona o technologię rzeczywistości rozszerzonej. Ta dodatkowa funkcja uzupełnia ważne codzienne słuchanie ścieżek audio i oferuje uczniom więcej możliwości przyjemnej interakcji z językiem w domu.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 6 do 9 lat
 • Ilość wyuczonych słów900 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎45 - 60 minut

Polly Reads and Writes

Ten wyjątkowy kurs obejmuje zarówno materiały do ​​nauki w domu, jak i na zajęciach w grupie. Zajęcia uzupełnia aplikacja do czytania z 32 interaktywnymi książkami podzielonymi na 8 poziomów, których stopień trudności rośnie wraz z postępami dziecka. Książki odpowiadają materiałowi przerabianemu na w lekcjach, wzmacniając umiejętności czytania i pisania. Aplikacja do nauki globalnego czytania pozwala uczniom pracować samodzielnie i ćwiczyć ważne umiejętności językowe.

Dzieci kończą kurs z dużą wiedzą językową, a dodatkowo mają możliwość wypowiadania się na temat na takich wartości, jak przyjaźń, wytrwałość, hojność i wdzięczność.

Polly Reads and Writes to unikalny kurs, który uczy zarówno języka mówionego, jak też czytania i pisania dzięki zabawnemu, systematycznemu wprowadzeniu do foniki angielskiej. Jest odpowiedni dla początkujących uczniów oraz tych, którzy ukończyli serie kursów Fun with Flupe lub Jump with z Joey. Dzieci z przyjemnością uczą się mówić, czytać i pisać po angielsku, śledząc przygody Polly the Collie, Nat the Cat i ich przyjaciół Roy and Pearl.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 6 do 9 lat
 • Ilość wyuczonych słów1000 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎60 minut

A Tale of Two Tails

Ten unikalny kurs wzmacnia u dzieci poczucie pewności w komunikowaniu się w języku angielskim. Oparty na oryginalnej muzycznej sztuce teatralnej w trzech aktach kurs uczy bardziej zaawansowanego słownictwa i struktur zdań. Uczniowie uczęszczający na zajęcia dwa razy w tygodniu mogą także uczyć się aktorstwa oraz umiejętności wyrażania siebie.

A Tale of Two Tails to trzyaktowe przedstawienie muzyczne oparte na oryginalnym scenariuszu. Obejmuje śpiew, taniec i dialogi, które pozwalają dzieciom nauczyć się bardziej zaawansowanego słownictwa i struktur zdań. Dzięki niemu nabierają pewności i płynności w wypowiadaniu się w języku angielskim. Uczniowie zapoznają się z cudowną historią kota i psa, księcia i księżniczki Pawland, a także chłopca i dziewczynki, którzy łączą wysiłki w przywrócenie harmonii w Królestwie Pawland, w którym konflikt między psami i kotami oddalają w zapomnienie wszelkie wartości.

Ten wyjątkowy kurs uczy dzieci pewnie używać języka angielskiego oraz poprawić swoje umiejętności czytania i pisania. Studenci uczący się dwa razy w tygodniu mogą również uczyć się umiejętności aktorskich i umiejętności wyrażania siebie, ćwicząc grę i przygotowując się do końcowego występu na koniec roku.

Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 5 do 10 lat
 • Ilość wyuczonych słów1000 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji‎60 minut

Botty the Robot ‎

Czytanie i pisanie jest wzbogacone za pomocą kolorowych fonicznych fiszek, kolorowych podręczników oraz wielu gier i zabaw. Komediowa fabuła z oryginalnymi piosenkami przewija się przez cały kurs.

Dzieci uwielbiają ten kurs! Fabuła oparta jest na filmie przedstawiającym przygody robota Botty’ego, Danny’ego, Cornelii i Helen, w wyimaginowanym studio nagrań telewizyjnych. Zabawny wątek z oryginalnymi piosenkami przewija się przez cały kursu. Poza zabawą i humorem, film pokazuje uczniom, że każdy konflikt można rozwiązać pokojowo i twórczo.

Botty the Robot może być kursem przeznaczonym dla uczniów początkujących. Uczniowie poznają 12 nowych i zachwycających piosenek, które dzięki rozbudowanym dialogom wprowadzają dużą ilość słownictwa, przenosząc uczniów na wyższy poziom w komunikowaniu się w języku angielskim.

Poza językiem mówionym, kurs Botty the Robot uczy podstawowych umiejętności czytania i pisania. Duży nacisk kładzie się na nauczanie foniki angielskiej oraz podstawowej umiejętności czytania i pisania.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 7 do 10 lat
 • Ilość wyuczonych słów‎1400 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60, 70 lub 90 minut

Alphaboat

Dzięki ekscytującym przygodom głównego bohatera Alphaboat i jego przyjaciół, dzieci uczą się 1200 słów, poprawnej wymowy, podstaw pisania i czytania oraz doskonalą mówienie w języku angielskim.

Alphaboat to najnowszy kurs pełen przygód nowych i znanych już uczniom postaci, które uczą mówić, czytać i pisać po angielsku. W miarę rozwoju akcji uczniowie poznają znaczenie przyjaźni i innych ważnych wartości życiowych.

Najważniejsze informacje o kursie:

 • chwytliwa historia, grafika i język,
 • w pełni zintegrowane z materiałami odcinki wideo,
 • wyjątkowo skuteczny sposób na nauczenie fonetyki i globalnego czytania i rozumienia tekstu,
 • bogaty program nauczania zawiera lubiane przez uczniów piosenki, gry i zabawy ruchowe,
 • zeszyty ćwiczeń dostosowane do poziomu znajomości czytania i pisania,
 • aplikacja AlphaChat.

Dzięki wielokrotnemu słuchaniu w tle, pozytywnemu wzmocnieniu i interakcji na zajęciach dzieci uczą się słownictwa złożonego z 1200 słów. Kurs obejmuje 16 nowych piosenek i 8 ekscytujących, oryginalnych odcinków animowanych.

Kurs jest przeznaczony dla uczniów nowych i kontynuujących naukę metodą Helen Doron.

 • Wiek uczniówOd 6 do 8 lat
 • Ilość wyuczonych słów1200 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60 - 90 minut

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button