• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Kraków

 

Przygotowanie do Egzaminów Cambridge

Krakowskie Centrum Helen Doron przygotowuje i przeprowadza certyfikowane Egzaminy Cambridge dla dzieci i młodzieży

Cambridge English Qualifications dla Young Learners

Seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Celem testów jest pokazanie najmłodszym kandydatom, co już potrafią po angielsku. Każde dziecko biorące udział w teście ma szansę zdobycia tzw. tarcz, których uzyskana liczba podana jest na certyfikacie i w bardzo przyjazny dla dziecka sposób pokazuje uzyskaną ocenę
Dany poziom zaawansowania testu – Starters, Movers lub Flyers – jest polecany przez nauczyciela, który po zapoznaniu się z materiałami do testów oraz znając materiał realizowany w klasie z uczniami, w bardzo dokładny sposób może zarekomendować wybór danego poziomu testu.

Pre A1 Starters

Pierwszy z trzech testów dla najmłodszych. Umożliwia 8-10 letnim dzieciom zrozumienie podstawowego angielskiego w internecie, książkach, filmach i piosenkach

A1 Movers

Drugi z testów stworzony specjalnie dla dzieci. Pomaga 9-11 latkom zrozumieć dłuższe zdania i uczy jak rozpocząć rozmowę na proste tematy

A2 Flyers

Trzeci z testów dla najmłodszych uczniów. Pomaga 10-12 letnim dzieciom w stawianiu pierwszych kroków na drodze do samodzielnego pisania i mówienia po angielsku

Cambridge English Qualifications  dla uczniów klas starszych szkół podstawowych

 A2 Key for Schools

jest dowodem, że posiadacz certyfkatu potrafi brać udział w zwykłej, typowej rozmowie po angielsku, jak również poradzić sobie w bardzo krótkich rozmowach towarzyskich. Jest to kolejny stopniem zaawansowania po Cambridge English Qualifications dla najmłodszych i doskonały sposób na rozpoczęcie następnego etapu nauki języka dla uczniów starszych klas szkół podstawowych.

B1 Preliminary for Schools

Certyfikat B1 Preliminary for Schools pokazuje, że uczeń/uczennica zna podstawy języka angielskiego i posiada praktyczne umiejętności językowe pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

B2 First for Schools

Umożliwia rozumienie bardziej szczegółowych tekstów i nagrań oraz daje możliwość skutecznego i samodzielnego komunikowania się w mowie i w piśmie. B2 First for Schools jest egzaminem na poziomie B2 średniozaawansowanym i jego certyfikat potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.

 

 
Call Now Button