Najlepsza szkoła językowa dla Twojego dziecka istnieje. I przewrotnie, wcale nie musi to być Helen Doron, ale chętnie opowiemy Ci, dlaczego naszą metodę uważamy za najbardziej dopasowaną do możliwości, potrzeb i chęci zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zatem jak wybrać dobrą szkołę językową? Wskażemy, na co musisz zwrócić uwagę.
Jak wybrać dobrą szkołę językową

Po pierwsze: metoda. 

Metoda nauczania i uczenia się Helen Doron English oparta jest na wieloletnim doświadczeniu. Nie napisaliśmy jej w jeden semestr, nie jest wypadkową pandemii i konieczności znalezienia nowego sposobu dotarcia do rodziców, jak robią to dziś inne szkoły językowe.

Wierzymy w metodę Helen Doron od 35 lat. Wychowała ona pokolenia dzieci i młodzieży, z których jesteśmy dumni tak, jakbyśmy sami byli ich rodzicami. Co więcej, niektórzy z naszych uczniów dziś pracują jako nauczyciele Helen Doron. 

W Helen Doron skupiamy się na naturalnym sposobie otaczania dzieci i młodzież językiem angielskim: śpiewamy, mówimy i myślimy w języku angielskim. Bloki zajęć ułożyliśmy tak, by angażowały nie tylko pamięć, ale przede wszystkim – wyobraźnię naszych uczniów.

Na naszych zajęciach sporo się ruszamy, pokazujemy i naśladujemy, dzięki temu język angielski zapamiętuje nie tylko nasz mózg, ale i ciało. 

Gabi podróżniczka, dzięki Nauce w Helen Doron English poznaje świat. Zródło – kanał Helen Doron English Polska na YouTube.

Po drugie: nauczyciele. 

Sercem naszych szkół językowych są doskonali nauczyciele. I piszemy to bez ogródek – w Helen Doron nie ma ludzi z przypadku. Nie ma studentów, którzy dopiero się uczą. Nie ma nauczycieli wypalonych zawodowo, którzy uciekli do nas ze szkół państwowych.

Naszym podstawowym wymogiem jest oczywiście perfekcyjna znajomość języka angielskiego, ale też  umiejętność – a także chęć – dzielenia się nim z dziećmi i młodzieżą. 

Nauczyciel Helen Doron jest pedagogiem z krwi i kości. Szukamy ludzi, którzy lubią dzieci i lubią uczyć. Dzięki temu praca z językiem angielskim odbywa się sprawnie, a  nasi uczniowie nie czują się, jakby byli w szkole. 

Kwalifikacje naszych lektorek i lektorów rodzic może sprawdzić w sekretariacie każdej ze szkół Helen Doron English. Zobacz, jakie cechy według nas ma idealny nauczyciel języka angielskiego

Jak wybrać dobrą szkołę językową

Po trzecie: zaufanie. 

W Polsce pierwsze szkoły Helen Doron powstały w 1998 roku. Po niespełna 5 latach do naszych szkół uczęszczało już ponad 10 tys. dzieci. Obecnie sieć centrów Helen Doron English to ponad 1000 szkół na całym świecie, 3 mln absolwentów i 170 000 uczniów.

Helen Doron na świecie:

Jak wybrać dobrą szkołę językową

Wszystkie te liczby: nasi uczniowie i ich rodzice, lata doświadczenia i miasta, w których działamy, zbudowały zaufanie, z którego jesteśmy dumni.

Jak wybrać dobrą szkołę językową? Oczywiście, jest jeszcze cała masa kryteriów, które musisz wziąć pod uwagę, jak choćby wyposażenie, warunki nauki, dostępność miejsc, cena zajęć itp., ale zaufanie to coś, co pokazuje, gdzie dzisiaj jesteśmy po 35 latach obecności na rynku edukacyjnym.

Nasi uczniowie lubią do nas przychodzić, opowiadać o swoich doświadczeniach i sukcesach. Rodzice, którym rodzi się kolejne dziecko, bez wahania zapisują je do Helen Doron.

Jesteśmy szkołą pokoleniową, rodzinną, z tradycją i zaufaniem. Jeżeli mielibyśmy ocenić, który czynnik sprawia, że szkoła językowa jest idealną dla Twojego dziecka, to wskazalibyśmy właśnie zaufanie. 

Dlatego zapraszamy Was na bezpłatną lekcję i spotkanie, byście mogli poznać naszą szkołę, zobaczyć, jak toczą się w niej lekcje i poznali naszych nauczycieli. 

Z Helen Doron English przyszłość brzmi perfect!