Czy lubimy się chwalić wynikami  metody Helen Doron? UWIELBIAMY. Dla nas każdy sukces uczniów jest sukcesem osobistym – bo wiemy, ile pracy wkładają dzieci, rodzice i nauczyciele, by język angielski był naturalnym, drugim językiem.
Dzisiaj zobaczysz opinie o Helen Doron – szkole Helen Doron. Opinie rodziców, studentów i uczniów to najlepsza rekomendacja. Nie będziemy się chwalić, jak fantastyczna jest nasza metoda. W tym artykule przytoczymy to, co o nas napisano. 

Angielski Helen Doron: opinie rodziców

Co prawda nasz 4-latek uczęszcza na zajęcia od niedawna, ale bardzo lubi tu przychodzić i widzimy już efekty zajęć. Świetna atmosfera, bardzo profesjonalni i mili lektorzy oraz pozostała część personelu. Fajne materiały i rekwizyty na zajęciach, plus nauka w formie zabawy w domu (słuchanie płyt, oglądanie bajek, zabawne gry na platformie Helen Doron). Na plus możliwość uczestnictwa w formie online w przypadku choroby czy kwarantanny – bardzo trudno jest utrzymać uwagę 4-5 latków, ale Pani daje radę:) Polecamy.

Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy dla dzieci, w przyjaznej wręcz rodzinnej atmosferze, w niewielkich grupach. Nauczyciele z pasją. Córka uczęszcza na zajęcia od kilku lat i jest bardzo zadowolona, nauka języka angielskiego w Helen Doron jest przyjemna i wysoce skuteczna.

Moja córka uczęszcza od 1,5 roku życia. Obecnie ma 13 lat. Zarówno my rodzice, jak i córka nie zamienilibyśmy szkoły na inną, gdyż spełnia ona nasze oczekiwania pod każdym względem. Córka w szkole czuje się świetnie, chętnie od początku chodzi do szkoły. Zdaje egzaminy bez problemu. W szkole masowej z j. angielskiego radzi sobie świetnie.

Świetna atmosfera, bardzo kompetentna i pomocna pani z sekretariatu, najwyższy poziom usług. Wszystkie panie prowadzące są mocno zaangażowane w pracę z dziećmi, dzięki czemu efekty ich pracy są widoczne każdego dnia. Dzieci zdobywają szalenie duży zakres słów oraz zwrotów w języku angielskim. Z czystym sumieniem polecam każdemu wymagającemu rodzicowi.

Jak wybrać szkołę angielskiego dla swojego dziecka

Szkoła językowa Helen Doron opinie

Polecam serdecznie szkołę Helen Doron przy ul. Błońskiego w Lublinie. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, fantastyczne indywidualne podejście do dzieciaków. Metody nauki gwarantujące skuteczność nawet wśród opornych 🙂 świetny kontakt ze szkołą (niezawodna pani Ela) i z nauczycielami! Polecamy

Miejsce bardzo przyjazne uczniom, domowa atmosfera, a przede wszystkim wspaniała kadra nauczycielska. Obsługa w sekretariacie miła i pomocna. Cenię sobie współpracę z tą szkołą i zaangażowanie wszystkich w proces kształcenia młodzieży, szczególnie w przygotowanie do certyfikatów Cambridge. Gorąco polecam Helen Doron ��

Szczerze polecam naukę dzieci w szkole Helen Doron, moje dziecko dzięki tej placówce ma dużo łatwiej na lekcjach angielskiego w szkole podstawowej. Córka sama mówi, że czasami sie nudzi, bo ona już to wszystko wie :))))

Wspaniała szkoła, kładąca na nacisk na mówienie i słuchanie. Gramatyka jest przyswajania „przy okazji” :). Cudowne lektorki:). Córka jest tu już piąty rok, chociaż pierwotnie miała chodzić dwa lub trzy. Polecam wszystkim!!!!

Moje dziecko chodzi do szkoły szósty rok. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. W tym roku syn został laureatem olimpiady z języka angielskiego. Miał 49/50 punktów. To rewelacyjny wynik, osiągnięty głównie dzięki zajęciom w Helen Doron English.

Gorąco polecam szkołę. Mój syn chodzi na zajęcia chętnie, a nauka jest tak zorganizowana, że uczenie się nie jest jakimś dużym wysiłkiem.

Serdecznie polecam tę metodę nauczania języka. Efekty są zachwycające, a nauka sprytnie przeplatana z zabawą bardzo interesująca dla maluchów. Na plus oceniam także to, że zajęcia rozwijają społecznie – dzieci stają się bardziej otwarte na kontakty z rówieśnikami.

Hubert chodzi już drugi rok na zajęcia, zaczyna się bawić językiem, traktuje go jak swój drugi język. Poza tym bardzo lubi Panią oraz koleżanki i kolegów z grupy. Bardzo widoczny efekt otwierania się na innych, co w naszym przypadku jest mega, ponieważ syn zazwyczaj unikał takich sytuacji i stał z tyłu. Dziś bez stresu biega nawet do rówieśników, których jeszcze nie zna :))

Wspaniałe miejsce, ludzie pełni poświęcenia i pasji. Jestem bardzo zadowolona z ich współpracy. Dzieciaki chętnie uczęszczają na zajęcia. POLECAM.

Mania uwielbia zajęcia w Helen Doron. Pani ma świetny kontakt z dziećmi, pomoce są kolorowe i wesołe. Każda minuta to efektywnie wykorzystany czas, gdzie nauka połączona jest z zabawą, z naciskiem na ten drugi element.

Dużo konkursów, wspólnych zabaw, które odbywają się w terminach dogodnych dla dzieci. Duży plus za zajęcia bożonarodzeniowe, na których maluchy wykonywały samodzielnie stroiki 🙂 Pozdrawiam i do zobaczenia na zajęciach :)

Cudowne miejsce dla mojego dziecka. Szczerze nie spodziewałem się, że nauka może dać dziecku tyle radości. Chodzi tam bardzo chętnie i oczywiście są ogromne postępy w nauce. Gorąco polecam to miejsce.

Bardzo dobra szkoła, fantastyczni nauczyciele, kreatywne podejście do młodych i nauki, nikt nie jest anonimowy, każdy zaopiekowany. Cudowni nauczyciele, świetna atmosfera. Nauka angielskiego w tej szkole to sama przyjemność

Z wypowiedzi powyżej widać, jaką szkołą jest szkoła językowa Helen Doron. Opinie te zebraliśmy z naszych wizytówek Google, 

Helen Doron opinie:

Milenka uwielbia swoją Panią nauczycielkę – Panią Anię , która ma wyjątkowe podejście do dzieci i cierpliwość. Uwielbia tę szkołę, bo nie czuje się jak w szkole, nie musi siedzieć w ławce i mówi, że to ciągła zabawa, dzięki której uczy się angielskiego. 🙂

Dziękujemy za świętą cierpliwość, zapał do szalonych, zabawnych i ciekawie prowadzonych lekcji angielskiego.

Polecam! Naprawdę warto! Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna❤️. Dzieci świetnie się bawią, a przy tym nawet nie wiedzą, że tak dużo się uczą. Postępy są zauważalne już po pierwszym semestrze. Dla mnie rewelacja! 👍Polecam 😀

Szkoła Helen Doron to dla mnie spokój i bezpieczeństwo mojego dziecka, które uczęszczając na zajęcia od ponad 8 lat nie ma problemów w szkole (oraz poza nią) ze znajomością języka angielskiego.

Najbardziej w Państwa metodzie nauczania podoba mi się indywidualizm. Dziecko od początku do końca tego procesu nauczania, zostaje objęte profesjonalną opieką. Do każdego uczestnika podchodzi się z ogromną serdecznością i zrozumieniem. Dziecko szybko odnajduje się w nowym miejscu, które staje się dla niego swoistym azylem. Niesamowita obudowa metodyczna, bogate i urozmaicone materiały edukacyjne tylko pogłębiają przyswajanie wiedzy. Jest to nauczanie wielozmysłowe, czyli najlepsza forma pracy z dziećmi. Uczestnicy nabywają umiejętności z ogromną łatwością, ponieważ w ogóle nie mają poczucia, że muszą robić coś na siłę. Z perspektywy czasu stwierdzam, że każda lekcja przeprowadzona jest na wysokim poziomie. Efekty są widoczne, a dziecko bardzo zadowolone. Abstrahując od powyższych kwestii, najbardziej w Państwa metodzie nauczania podoba mi się to, że wywołuje uśmiech na twarzy mojego dziecka, za co serdecznie dziękuję.

Zostań nauczycielem Helen Doron English