• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Chełm | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Zapisy

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ!!!

Wszystkie dzieci  chętne do nauki języka angielskiego metodą Helen Doron zapisujemy podczas dwóch naborów: jesiennego i zimowego. Lekcje pokazowe w ramach naboru jesiennego odbywają się we wrześniu. Zajęcia rozpoczynają się na przełomie września i października. Nabór zimowy trwa od grudnia do końca stycznia. Podczas bezpłatnej lekcji pokazowej zapoznają się Państwo z metodą Helen Doron, z nauczycielem, materiałami dydaktycznymi oraz sprawami organizacyjnymi dotyczącymi kursu, zaś dzieci poznają bohaterów naszych kursów (Flupa lub Kangurka Kangi),  którzy zaproszą je do zabawy w kraju, w którym wszyscy mówimy po angielsku.

Lekcja pokazowa jest niezobowiązująca,

proszę przyjść i przekonać się,

czy nasz angielski spodoba się Państwu i Państwa dziecku.

Dzieci w wieku od 5-8 lat, które miały już intensywniejszy kontakt z językiem angielskim np. w szkole prywatnej, na dodatkowych zajęciach czy też podczas pobytu zagranicą, jak również starsze dzieci szkolne (9-12 lat), równie dobrze odnajdują się na naszych lekcjach. Mogą dołączać do grona naszych uczniów przez cały rok. Aby jednak określić poziom języka angielskiego oraz optymalnie dostosować nasz kurs do poziomu wiedzy dziecka, zapraszamy Państwa na konsultację z lektorem. Po takim spotkaniu proponujemy dziecku lekcję pokazową w wybranej grupie. Dopiero po niej podejmują Państwo decyzję o zapisie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ POKAZOWĄ JUŻ  DZIŚ!

angielski dla dzieci najlepszy skuteczny

 
Call Now Button