Nauczycielka, która stawia na młodych. W Puławach prowadzi dla nastolatków oddzielną szkołę języka angielskiego Helen Doron.

Słuchaj na:

SpreakerSpotifyGoogle PodcastApple PodcastYouTube

Pasja nr 1 – uczenie dzieci i młodzieży

„Jestem nauczycielką od ponad 20 lat” – mówi Justyna Frankiewicz-Popiołek. „Uczę głównie nastolatków i kocham to robić. Wielu naszych studentów chodzi do nas przez kilkanaście lat, bo widzą efekty swoich starań. Nie tylko płynnie rozmawiają po angielsku, ale zdają też z najwyższymi notami egzaminy Cambridge.

Praca jako nauczyciel angielskiego daje mi ogromną satysfakcję, Czuję, że nie tylko uczę drugiego języka, ale także holistycznie przygotowuję młodych ludzi do dorosłego życia”.

Pasja nr 2 – uczenie nauczycieli

Justyna Frankiewicz-Popiołek jest trenerem nauczycieli od 20 lat. Prowadzi dla nich szkolenia i warsztaty, występuje też na corocznych konferencjach dla nauczycieli Helen Doron oraz nagrywa webinary.

I ciągle jest pełna nowej energii i nowych pomysłów. „Aby rozpalać ogień, trzeba samemu płonąć” – mówi z przekonaniem.

Pasja nr 3 – uczenie siebie

Nauka angielskiego dla dzieci w Puławach to naturalna konsekwencja poprzednich pasji. W Puławach Justyna Frankiewicz-Popiołek prowadzi szkołę Helen Doron, w której uczy się kilkaset dzieci i młodzieży. Jej uczniowie przeprwadzają na żywo audycje w angielskiem radiu Teen Buzz i nagrywają videoclipy po angielsku. Dla nich drugi język staje się narzędziem do realizowania marzeń.

„Obserwuję 'moich” teensów i ciągle się od nich uczę. Aby im dać jak najwięcej, sama też muszę się nieustannie rozwijać. To jest sprzężenie zwrotne” – przyznaje.