Praktyczny prezent dla dziecka czy praktyczny prezent dla nastolatka nie musi oznaczać kolejnego pakietu skarpetek czy stroju na narty. Dzieci są bardziej praktyczne, niż nam się to wydaje. Dziś przychodzimy z podpowiedzią, co kupić na chrzest czy urodziny.
Czy kurs językowy na prezent to dobry pomysł? Czy Twoje dziecko się z niego ucieszy? Zapraszamy do lektury naszego mini poradnika. 
kurs angielskiego na prezent

Praktyczny prezent dla dziecka – kurs językowy na prezent bez okazji lub jako prezent na Gwiazdkę lub Wielkanoc? 

Wiemy, że z tymi pomysłami na praktyczny prezent dla dziecka czy praktyczny prezent dla nastolatków bywa różnie. Z jednej strony warto jest inwestować w podarunki, które ucieszą przede wszystkim obdarowanych, ale ważne jest przecież też to, czy zainwestowane w prezent środki finansowe są dobrą lokatą.

Dron czy skuter potrafią kosztować naprawdę sporo, a często okazuje się, że po miesiącu zalegają w naszej piwnicy lub garażu i nikt się z nich nie cieszy. Ich życie kończy się zazwyczaj na serwisie ogłoszeniowym czy osiedlowej wyprzedaży. 

A co kupić na prezent dla rocznego dziecka? Czy odpowiednim prezentem z okazji narodzin dla mamy dziecka zawsze jest medalik, zapas pieluch lub kosmetyki? Z naszego doświadczenia wynika, że rodzice bardzo chętnie dla dziecka wybierają kurs angielskiego na prezent. 

Co kupić na chrzest, czyli kurs angielskiego na prezent

Zazwyczaj jest tak, że zaczyna się od telefonu: co podarować Hani, Wojtusiowi, Amelce z okazji chrztu? Czy ktoś już kupił “Pismo Święte w obrazkach dla najmłodszych”? A może namiot do ogrodu lub trampolinę? Naprawdę trudno jest czasami odnaleźć się w tym, co która osoba z rodziny czy znajomych chce sprezentować naszemu dziecku.

Sugerowanie prezentu w formie gotówki jest dość niezręczne, choć zazwyczaj załatwia sprawę. Mamy na to elegancki i naprawdę praktyczny pomysł: poproście, by rodzina złożyła się na kurs językowy w Helen Doron. Możecie być pewni, że darczyńcy będą zachwyceni – poczują się odpowiedzialni i docenieni jako ważne osoby w edukacji Twojego dziecka.

Kurs języka angielskiego dla dzieci jest prezentem dla całej rodziny, dzięki niemu Twoja pociecha będzie czuła się kochana i zmotywowana, a Ty – będziesz mieć pewność, że poprosiłaś o coś, czego Twoje dziecko potrzebuje. Nasze kursy językowe są odpowiednie na prezent już dla rocznego dziecka.

Sprawdzi się też doskonale jako prezent na komunię dla chłopca i dziewczynki. Wszyscy wiemy, że dodatkowa edukacja bywa droga – w Helen Doron drogie są głównie dzieci 🙂 

kurs angielskiego na prezent

Prezent dla nastolatka – czy tu zaczynają się schody? 


Wcale nie. Nastolatki doskonale zdają sobie sprawę, że kurs angielskiego w prezencie potrafi im załatwić wiele szkolnych dylematów. Nauka w szkole językowej jest okazją do zawierania nowych znajomości, spędzania czasu poza domem i szlifowania umiejętności, które już za chwilę na pewno przydadzą się przy egzaminach czy w późniejszym szukaniu pracy.

Prezent dla nastolatka zazwyczaj spędza sen z powiek rodzicom. Warto zastanowić się, dlaczego myślimy o nim z tak dużym stresem. Wiadomo, że młodzi ludzie często zmieniają zdanie, szukają swojej drogi i zazwyczaj – wprawiają swoimi pomysłami rodziców w szybsze bicie serca. Język angielski jako pomysł na prezent dla nastolatka sprawdza się w naszych szkołach od lat.

Nasi nastoletni uczniowie doceniają kameralne grupy i uwagę, jaką poświęcają im dorośli w Helen Doron. Poczucie zaopiekowania, uważności i pozytywnego wzmocnienia, są niezwykle istotne w rozwoju nie tylko małych dzieci. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że polskie nastolatki coraz częściej czują się samotne, wyobcowane i niezrozumiałe.

Kurs językowy w szkole, która na pierwszym miejscu stawia uczniów to świetny pomysł nie tylko na prezent dla nastolatka, ale i sposób na jego rozwój i dążenie do samospełnienia.